معرفی وبلاگ
فعالییت سازمان زنان انقلاب اسلامی در پی انسجام و هماهنگی و شناسایی زنان فعال منطقه بسته به مهارت و توانمندیی انها در جهت رفع نیازمندرهای زنان ان منطقه . خواهرم بسته به نیاز فکری و روحی و مادی خود با ما هم سخن شو بهترین خوبی ها نزد زنان است امام صادق(ع) باهم شویم ،یکی شویم درمانی برای دردی شویم ............ آن لحظه اي كه زن در خانه خود مي ماند و (به امورزندگي و تربيت فرزند مي پردازد)به خدا نزديكتر است.حضرت زهرا (س)
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان انقلاب
لينك عاشقان امام نقي
مرگ بر شاهين نجفي(مرتد)
جانم فداي غربتت يا امام نقي (ع)
امام من مهدي
فرهنگ الهي
گل نرگس
اس ام اس جديد
شعرهاي داريوش دوسراني
صهيون ستيزي
شيعه
مجله فيروز جاه
منتظران ظهور
ديار عشق
خدا
بهترين دوست فقط خدا
تنها عشق من خداست
شوق شهادت
سايه
سايه طلبه جوان
سايت شخصي سيد محمد انجوي نژاد
مدرسه علميه الزهرا(س) نصر تهران
☫عشق=خامنه اي☫
خانم دكتر نگار
در طلب معرفت...
گوهركمال ، حجاب برتر
ولايت عشق
غريب تر از غريب الغربا ... امام نقي (ع
غريب سامرا
بسم رب الهادي(ع)
شيدايي رهبر
وبلاگ شهيد همت
ماه نقره اي (بسم رب الشهدا)
مقتدر مظلوم
ولايت سيد علي
حامي رهبر
بسيجي بي ادعا
پايگاه اطلاع رساني استقامت
انفجار نور
ائمه اطها رو شهدا
فيض بوك
هادي نت
شهيدان زنده اند
دانلود جديد ترين مداحي
بهشت (محفل بسيجيان و رهروان شهدا
دينيست(اولين سايت اطلاع رساني ويژه مداحان)
سايت جامع مداحي
نور اسمان
سايت رسمي مداحان اهل بيت
ماه حرم ( روضه العباس)
جام تهي
ما مي توانيم
حمايت از اقتصاد و كار توليد ملي
منتظران مهدي
اخبار پيام نور
ره به ري
لینک دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1506665
تعداد نوشته ها : 3305
تعداد نظرات : 487
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

..

 
افسران -  اسرائيل نكند كه غلطي بكند؟!!

رژيم صهيونيستي در قواره و اندازه اي نيست كه در صف دشمنان ملت ايران به چشم بيايد.

و اگر نميدانند بدانند كه :

"اگر غلطي از آنها سر بزند جمهوري اسلامي تل آويو و حيفا را با خاك يكسان خواهد كرد" ..

..

.

دسته ها :
يکشنبه چهارم 1 1392 9:50

بگوش باشيدشيعيان علي...

افسران - بگوش باشيدشيعيان علي...
دسته ها :
شنبه سوم 1 1392 20:51

ما باغ پر از گلاب ياسي داريم

و چادر خاكي حماسي داريم

"سالي كه نكوست از بهارش پيداست"

امسال حماسه اي سياسي داريم

دسته ها :
جمعه دوم 1 1392 10:9

...

چادر و در سوخته... !

افسران - چادر و در سوخته... !

حجاب، همان چادري بود كه پشت در خانه سوخت !
ولي از سر فاطمه (سلام الله عليها) نيفتاد ..

...

دسته ها :
جمعه دوم 1 1392 1:39

...

افسران - جانم فدايت..

 

به نقل از پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري، حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در نخستين روز از سال 1392 ، عصر امروز در جمع گسترده و پرشور هزاران نفر از زائران و مجاوران حرم مطهر حضرت علي بن موسي الرضا سلام ا... عليهما در سخنان بسيار مهمي به ارزيابي دستاوردها و پيشرفتهاي زيربنايي بزرگ ملت ايران درسال 1391 برغم ايجاد موانع عملي و تبليغات گسترده و پرحجم از جانب بدخواهان ملت پرداختند و ضمن بيان نكات اساسي در خصوص موضوع مذاكره با آمريكا، همچنين الزامات حماسه اقتصادي به ويژه لزوم رهائي از وابستگي به نفت و توجه جدي به سياستهاي كلان اقتصادي ، و اقدام هوشمندانه پيش از اجراي نقشه دشمن را تبيين كردند و در خصوص حماسه سياسي نيز انتخابات رياست جمهوري را مظهر آن دانستند و تاكيد كردند، در انتخابات بايد همه سليقه ها و جريانهاي سياسي معتقد به نظام جمهوري اسلامي حضور داشته باشند و با عنايت پروردگار و همت ملت ايران ، مشاركت گسترده اي نيز تحقق يابد زيرا انتخابات رياست جمهوري در همه مسائل اصلي كشور تاثير گذار است


حضرت آيت ا... خامنه اي در سخنان خود ضمن تبريك مجدد سال نو به ملت ايران ، ارزيابي نقاط قوت و ضعف كشور در سال گذشته و برنامه ريزي بر اساس اين ارزيابي كلان را يك ضرورت برشمردند و افزودند: همانگونه كه انسان در مسائل فردي و شخصي نيازمند ارزيابي و محاسبه دائمي است ، در مسائل كشور نيز ارزيابي و محاسبه ملي ، كاري با اهميت است، زيرا قابل عبرت گرفتن وبهره گيري براي آينده است .

ايشان با اشاره به زيرنظر بودن عملكرد و موفقيت هاي ملت ايران از جانب ملتها و نخبگان كشورهاي مختلف براي استفاده از تجارب آن و همچنين نگاه دقيق دشمنان ، به دستاوردها و احياناً نقاط ضعف ايران خاطر نشان كردند: از اين نظر نيز ملت ايران بايد نگاهي كلان و واقع بينانه و ارزيابي صحيحي از شرايط كشور داشته باشند .


رهبر انقلاب اسلامي، ارزيابي شرايط كشور با نگاه صرف به مسائلي همچون گراني ها ، كاهش توليد در برخي واحدهاي توليدي و فشارهاي اقتصادي را ارزيابي ناقص و نادرست خواندند و تاكيد كردند : نگاه صحيح آن است كه در ميدان عظيم پرچالش ملت ايران ، در كنار نقاط ضعف ومشكلات ، پيشرفتها و دستاوردهاي بزرگ نيز ديده شوند كه در اين صورت نتيجه ي چنين ارزيابي كلاني، سربلندي و قهرماني ملت ايران است.حضرت آيت ا... خامنه اي با اشاره به اظهارنظر صريح مقامات آمريكائي مبني بر اعمال تحريم براي فلج كردن ملت ايران افزودند: در اين صحنه پرچالش، ملت ايران توانسته است با هوشمندي و ظرفيت وقدرت بالا ، تهديدها را تبديل به فرصت كند و همانند قهرماني ورزشي ، از يك هماوردي سخت و همراه با زحمت و تلاش وخستگي ، پيروز خارج شود و تحسين همگان را نيز برانگيزد . ايشان خاطرنشان كردند : اگر چنين نگاهي به كشور و شرايط آن باشد ، قطعاً قهرمان اين صحنه عظيم ، ملت ايران است .

رهبر انقلاب اسلامي افزودند : موفقيت ها و دستاوردهاي ملت ايران در اين عرصه پرچالش به گونه اي است كه حتي تحسين هوشمندان نكته بين و نخبگان سياسي و دانشگاهي دنيا در كشورهاي مختلف از جمله كشورهاي بدخواه ايران را نيز برانگيخته است .

..

..

دسته ها :
جمعه دوم 1 1392 1:35

..

رهبر معظم انقلاب در پيام به مناسبت حلول سال جديد: سال ۹۲ را بعنوان "سال حماسه ي سياسي و حماسه ي اقتصادي" نامگذاري مي كنيم

افسران - رهبر معظم انقلاب در پيام به مناسبت حلول سال جديد:  سال ۹۲ را بعنوان "سال حماسه ي سياسي و حماسه ي اقتصادي" نامگذاري مي كنيم
..
دسته ها :
پنج شنبه اول 1 1392 11:3
X