معرفی وبلاگ
فعالییت سازمان زنان انقلاب اسلامی در پی انسجام و هماهنگی و شناسایی زنان فعال منطقه بسته به مهارت و توانمندیی انها در جهت رفع نیازمندرهای زنان ان منطقه . خواهرم بسته به نیاز فکری و روحی و مادی خود با ما هم سخن شو بهترین خوبی ها نزد زنان است امام صادق(ع) باهم شویم ،یکی شویم درمانی برای دردی شویم ............ آن لحظه اي كه زن در خانه خود مي ماند و (به امورزندگي و تربيت فرزند مي پردازد)به خدا نزديكتر است.حضرت زهرا (س)
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان انقلاب
لينك عاشقان امام نقي
مرگ بر شاهين نجفي(مرتد)
جانم فداي غربتت يا امام نقي (ع)
امام من مهدي
فرهنگ الهي
گل نرگس
اس ام اس جديد
شعرهاي داريوش دوسراني
صهيون ستيزي
شيعه
مجله فيروز جاه
منتظران ظهور
ديار عشق
خدا
بهترين دوست فقط خدا
تنها عشق من خداست
شوق شهادت
سايه
سايه طلبه جوان
سايت شخصي سيد محمد انجوي نژاد
مدرسه علميه الزهرا(س) نصر تهران
☫عشق=خامنه اي☫
خانم دكتر نگار
در طلب معرفت...
گوهركمال ، حجاب برتر
ولايت عشق
غريب تر از غريب الغربا ... امام نقي (ع
غريب سامرا
بسم رب الهادي(ع)
شيدايي رهبر
وبلاگ شهيد همت
ماه نقره اي (بسم رب الشهدا)
مقتدر مظلوم
ولايت سيد علي
حامي رهبر
بسيجي بي ادعا
پايگاه اطلاع رساني استقامت
انفجار نور
ائمه اطها رو شهدا
فيض بوك
هادي نت
شهيدان زنده اند
دانلود جديد ترين مداحي
بهشت (محفل بسيجيان و رهروان شهدا
دينيست(اولين سايت اطلاع رساني ويژه مداحان)
سايت جامع مداحي
نور اسمان
سايت رسمي مداحان اهل بيت
ماه حرم ( روضه العباس)
جام تهي
ما مي توانيم
حمايت از اقتصاد و كار توليد ملي
منتظران مهدي
اخبار پيام نور
ره به ري
لینک دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1506928
تعداد نوشته ها : 3305
تعداد نظرات : 487
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

با ديدن تصاوير شهدا،به يك عكس خيره شد و ناگهان فرياد زد كه اين «هادي» من است. من با دستان خودم اين كلاه را برايش بافتم.
سالهاست عكسي از يك شهيد را در صفحات مختلف اينترنتي، وبلاگ‌ها، سايت‌ها و حتي بر ديوارهاي شهرها مي‌بينيم. عكس شهيدي كه با لباس باراني آبي خود و كلاهي كه به گفته مادرش او براي فرزندش بافته است، از مظلوميت شهدايمان در دل صحراهاي جنوب سخن مي‌گويد.

به گزارش ايسنا، هادي ثنايي‌مقدم يازدهم تيرماه 1351 در شهرستان لنگرود بدنيا آمد. اين نوجوان بسيجي روز 23 دي‌ماه سال 1365 در منطقه عملياتي «شلمچه» به شهادت رسيد اما پيكرش هيچگاه بازنگشت. همرزمان او از نحوه شهادتش بر اثر اصابت مستقيم تير مي‌گويند يادآور مي‌شوند كه هادي به همراه تعداد زيادي از شهدا به كنار جاده انتقال داده شد. پارچه سفيد به همراه چوبي در كنار او قرار داده شد تا آمبولانس‌ها راحت او را پيدا كنند و به عقب برگردانند. آنها از آن محل دور شدند، آمبولانس‌ها تعدادي از شهدا را به سمت پشت خط آورد ولي خبري از پيكر هادي نبود.
تا به امروز كسي نفهميده است بر سر پيكر شهيد هادي ثنايي‌مقدم چه آمده است؟. عده‌اي مي‌گويند احتمال دارد گلوله خمپاره‌اي به كنار پيكرش خورده و او را در زير خاك پنهان كرده و همين امر باعث شده است كه آمبولانس‌ها او را پيدا نكنند.
سال‌ها از اين ماجرا گذشت و از هادي تنها يك مزار خالي در شهرمان باقي ماند. در يكي از روزها مادر شهيد به زيارت مزار فرزندش به گلزار شهدا مي‌رود و پس از دعا و فاتحه از جاي خود بلند مي‌شود. ظاهرا در گلزار شهدا، نمايشگاه عكسي از شهداي كشورمان برپا بوده است. مادر شهيد ثنايي‌مقدم به تصاوير شهدا نگاه مي‌كند و به يك عكس خيره مي‌شود و ناگهان فرياد مي‌زند اين هادي منه.... اين هادي منه... .
خانواده‌هاي شهداي حاضر در گلزار شهدا دور او جمع مي‌شوند. كسي نمي‌دانست چه اتفاقي افتاده است. مادر شهيد به سمت مسئول نمايشگاه مي‌رود و مي‌گويد اين عكس را از كجا آورده‌ايد؟، چه كسي اين عكس را گرفته است؟ آنها نمي‌دانستند صاحب اين عكس و عكاس آن كيست. اما مادر شهيد مي‌گويد: اين هادي منه... من با دستان خودم اين كلاه را براي او بافتم. اين هادي منه.....


دوشنبه بیست و هفتم 6 1391 9:46
X