معرفی وبلاگ
فعالییت سازمان زنان انقلاب اسلامی در پی انسجام و هماهنگی و شناسایی زنان فعال منطقه بسته به مهارت و توانمندیی انها در جهت رفع نیازمندرهای زنان ان منطقه . خواهرم بسته به نیاز فکری و روحی و مادی خود با ما هم سخن شو بهترین خوبی ها نزد زنان است امام صادق(ع) باهم شویم ،یکی شویم درمانی برای دردی شویم ............ آن لحظه اي كه زن در خانه خود مي ماند و (به امورزندگي و تربيت فرزند مي پردازد)به خدا نزديكتر است.حضرت زهرا (س)
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان انقلاب
لينك عاشقان امام نقي
مرگ بر شاهين نجفي(مرتد)
جانم فداي غربتت يا امام نقي (ع)
امام من مهدي
فرهنگ الهي
گل نرگس
اس ام اس جديد
شعرهاي داريوش دوسراني
صهيون ستيزي
شيعه
مجله فيروز جاه
منتظران ظهور
ديار عشق
خدا
بهترين دوست فقط خدا
تنها عشق من خداست
شوق شهادت
سايه
سايه طلبه جوان
سايت شخصي سيد محمد انجوي نژاد
مدرسه علميه الزهرا(س) نصر تهران
☫عشق=خامنه اي☫
خانم دكتر نگار
در طلب معرفت...
گوهركمال ، حجاب برتر
ولايت عشق
غريب تر از غريب الغربا ... امام نقي (ع
غريب سامرا
بسم رب الهادي(ع)
شيدايي رهبر
وبلاگ شهيد همت
ماه نقره اي (بسم رب الشهدا)
مقتدر مظلوم
ولايت سيد علي
حامي رهبر
بسيجي بي ادعا
پايگاه اطلاع رساني استقامت
انفجار نور
ائمه اطها رو شهدا
فيض بوك
هادي نت
شهيدان زنده اند
دانلود جديد ترين مداحي
بهشت (محفل بسيجيان و رهروان شهدا
دينيست(اولين سايت اطلاع رساني ويژه مداحان)
سايت جامع مداحي
نور اسمان
سايت رسمي مداحان اهل بيت
ماه حرم ( روضه العباس)
جام تهي
ما مي توانيم
حمايت از اقتصاد و كار توليد ملي
منتظران مهدي
اخبار پيام نور
ره به ري
لینک دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1506708
تعداد نوشته ها : 3305
تعداد نظرات : 487
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

نام متهم:شهيد زنده؛جرم:جانباز!


متهماني كه مجرم نبودند!

زماني كه پاي صحبت هاي خانواده هاي شهدا و جانبازان مي نشينيد ، خاطرات تلخ برخي از ناله هايي كه به حق است از آنها مي شنويد.در حال حاضر در كشور آنها متهم هستند! متهم به چه چيزي؟متهم به شهيد زنده ! مجرم بر چه چيزي ؟ مجرم بر جانبازي!
براى جانبازان هر نفسى كه مى‏رود راستش نه ممد حيات است و نه مرفه ذات.اين را مى‏توان از خس خس سينه‏هاى خالى از كينه‏شان فهميد.چه داغى از اين بالاتر كه براى نفس كشيدن هم بايد زجر كشيد و براى زنده ماندن، هزينه‏اى سخت‏تر از مرگ پرداخت و در اين روز ها حتي به آنها بي احترامي مي شود .

زماني كه پاي صحبت هاي خانواده هاي شهدا و جانبازان مي نشينيد ، خاطرات تلخ برخي از ناله هايي كه به حق است از آنها مي شنويد.در حال حاضر در كشور آنها متهم هستند! متهم به چه چيزي ؟ متهم به شهيد زنده ! مجرم بر چه چيزي ؟ مجرم بر جانبازي!
اين روزها براي اينكه ثابت كنند درد و تركش دارد وجودشان را مي خورد بايد قسم بخورند ، كميسيون هاي مختلفي بروند ... كه خدايي نكرده دروغي نگفته باشند!.
جرم جانبازان چه بود است! ، انها چه گناهي كرده اند كه براي كشور جنگيده اند ؟ چرا بنياد شهيد با اين سرمايه و بودچه به جانبازان رسيدگي كمي مي كند!
جالب اين است از خدمت هاي بزرگ بنياد شهيد بخواهيم بگوييم!گدايي برخي از جانبازان در خيابان ها است و از دست دادن چشم برخي از جانبازها به علت دير اقدام كردن امكانات رفاهي بر آنها بوده است و اين مجرم ها براي پرداخت هزينه هاي قرص و دارو هايشان به مسئولين بنياد شهيد التماس مي كنند! ايا اين درست است ؟

گرچه اين سخنان براي مسئولين ديگر رنگ بويي ندارد، و گوششان پر از اين حرف ها است و برخي از مردم فكر مي كنند چه امتيازهايي براي اين "جانبازان" كه بهتر است گفته كه بهتر است گفته شود به "ظاهر زنده"سهميه هايي براي آنها در نظر گرفته شده است!
آري در قبال دادن چشم و دست و پا و... زندگي كه مي توانست در خوشي در كنار خانواده بگذرد اينك در گوشه بيمارستان و با زجر و ... مي گذرند و برخي از سهميه هايي مانند ، سهميه دانشگاه و ... است . آيا اين كافي است ! ؟ ايا به خود جانباز ها رسيدگي مي شود !
مردم خودتان قضاوت كنيد!
بولتن نيوز

 


يکشنبه نوزدهم 6 1391 11:33
X