معرفی وبلاگ
فعالییت سازمان زنان انقلاب اسلامی در پی انسجام و هماهنگی و شناسایی زنان فعال منطقه بسته به مهارت و توانمندیی انها در جهت رفع نیازمندرهای زنان ان منطقه . خواهرم بسته به نیاز فکری و روحی و مادی خود با ما هم سخن شو بهترین خوبی ها نزد زنان است امام صادق(ع) باهم شویم ،یکی شویم درمانی برای دردی شویم ............ آن لحظه اي كه زن در خانه خود مي ماند و (به امورزندگي و تربيت فرزند مي پردازد)به خدا نزديكتر است.حضرت زهرا (س)
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان انقلاب
لينك عاشقان امام نقي
مرگ بر شاهين نجفي(مرتد)
جانم فداي غربتت يا امام نقي (ع)
امام من مهدي
فرهنگ الهي
گل نرگس
اس ام اس جديد
شعرهاي داريوش دوسراني
صهيون ستيزي
شيعه
مجله فيروز جاه
منتظران ظهور
ديار عشق
خدا
بهترين دوست فقط خدا
تنها عشق من خداست
شوق شهادت
سايه
سايه طلبه جوان
سايت شخصي سيد محمد انجوي نژاد
مدرسه علميه الزهرا(س) نصر تهران
☫عشق=خامنه اي☫
خانم دكتر نگار
در طلب معرفت...
گوهركمال ، حجاب برتر
ولايت عشق
غريب تر از غريب الغربا ... امام نقي (ع
غريب سامرا
بسم رب الهادي(ع)
شيدايي رهبر
وبلاگ شهيد همت
ماه نقره اي (بسم رب الشهدا)
مقتدر مظلوم
ولايت سيد علي
حامي رهبر
بسيجي بي ادعا
پايگاه اطلاع رساني استقامت
انفجار نور
ائمه اطها رو شهدا
فيض بوك
هادي نت
شهيدان زنده اند
دانلود جديد ترين مداحي
بهشت (محفل بسيجيان و رهروان شهدا
دينيست(اولين سايت اطلاع رساني ويژه مداحان)
سايت جامع مداحي
نور اسمان
سايت رسمي مداحان اهل بيت
ماه حرم ( روضه العباس)
جام تهي
ما مي توانيم
حمايت از اقتصاد و كار توليد ملي
منتظران مهدي
اخبار پيام نور
ره به ري
لینک دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1505338
تعداد نوشته ها : 3305
تعداد نظرات : 487
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

تقدير يكي از فعالان حقوق بشر مصري با اهداي گل از خانواده شهداي هسته اي از حاشيه هاي نشست خبري خانواده شهداي هسته‌اي در اجلاس عدم تعهد بود. به گزارش مهر، نشست خبري خانواده هاي شهداي هسته اي عصر امروز سه شنبه در حاشيه نشست وزيران خارجه جنبش عدم تعهد در سالن همايش هاي بين المللي صدا و سيما برگزار شد و با حاشيه هاي جالبي نيز همراه بود كه به بعضي از آنها اشاره مي كنيم.
* خانواده هاي شهداي هسته اي در بدو ورود به سالن همايش هاي صدا و سيما مورد استقبال دست اندركاران موسسه فرهنگي ديده بان قرار گرفتند و اعضاي اين موسسه شاخه گلي را به فرزندان شهداي هسته اي تقديم كردند.
* خانواده شهداي هسته اي وقتي وارد سالن اجلاس شدند، با توجه خبرنگاران، عكاسان و تصويربرداران روبرو شدند و تعداد زيادي از خبرنگاران براي گرفتن مصاحبه هاي مكتوب و تصويري به سمت آنان رفتند.
* پدر شهيد احمدي‌روشن قبل از حضور در جمع خبرنگاران از نمايشگاه عكس جنايات گروهك هاي تروريستي كه در حاشيه اجلاس عدم تعهد برگزار شده است بازديد كرد.
* آرميتا رضايي‌نژاد در حاشيه نشست خبري خانواده شهداي هسته اي پيام خود را به زبان انگليسي قرائت كرد.
* يكي از فعالان حقوق بشر مصري پس از پايان اين نشست خبري با اهداي گل از خانواده شهداي هسته اي كشورمان تقدير كرد و پدر شهيد احمدي‌روشن ضمن تقدير از اين فعال حقوق بشر به وي گل اهدا كرد.
* پدر شهيد مصطفي احمدي‌روشن در زمان گلباران ماشين شهداي هسته اي وقتي ماشين پسر شهيدش را ديد، نتوانست بغض خود را نگه دارد و بلند گريه كرد و گفت: مصطفي عزيز جاي تو خاليست.
* وي در همين حال خطاب به خبرنگاران گفت: مصطفاي من مظلوم بود و الان هم پسر او علي مظلوم است. نمايندگان جنبش عدم تعهد بايد مظلوميت خانواده شهدا در كشور ما را به مردم كشورشان منتقل كنند.
* آرميتا رضايي‌نژاد كه به عنوان سفير صلح در اين اجلاس شركت كرده بود وقتي با خبرنگاران براي مصاحبه روبرو شد به آنها گفت: اول مي خواهم به شما گل بدهم سپس تعدادي گل هاي محوطه سازمان صدا و سيما را چيد و آنها را در حال خنديدن به خبرنگاران داد.


دسته ها : سياسي
جمعه دهم 6 1391 17:55
X