معرفی وبلاگ
فعالییت سازمان زنان انقلاب اسلامی در پی انسجام و هماهنگی و شناسایی زنان فعال منطقه بسته به مهارت و توانمندیی انها در جهت رفع نیازمندرهای زنان ان منطقه . خواهرم بسته به نیاز فکری و روحی و مادی خود با ما هم سخن شو بهترین خوبی ها نزد زنان است امام صادق(ع) باهم شویم ،یکی شویم درمانی برای دردی شویم ............ آن لحظه اي كه زن در خانه خود مي ماند و (به امورزندگي و تربيت فرزند مي پردازد)به خدا نزديكتر است.حضرت زهرا (س)
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان انقلاب
لينك عاشقان امام نقي
مرگ بر شاهين نجفي(مرتد)
جانم فداي غربتت يا امام نقي (ع)
امام من مهدي
فرهنگ الهي
گل نرگس
اس ام اس جديد
شعرهاي داريوش دوسراني
صهيون ستيزي
شيعه
مجله فيروز جاه
منتظران ظهور
ديار عشق
خدا
بهترين دوست فقط خدا
تنها عشق من خداست
شوق شهادت
سايه
سايه طلبه جوان
سايت شخصي سيد محمد انجوي نژاد
مدرسه علميه الزهرا(س) نصر تهران
☫عشق=خامنه اي☫
خانم دكتر نگار
در طلب معرفت...
گوهركمال ، حجاب برتر
ولايت عشق
غريب تر از غريب الغربا ... امام نقي (ع
غريب سامرا
بسم رب الهادي(ع)
شيدايي رهبر
وبلاگ شهيد همت
ماه نقره اي (بسم رب الشهدا)
مقتدر مظلوم
ولايت سيد علي
حامي رهبر
بسيجي بي ادعا
پايگاه اطلاع رساني استقامت
انفجار نور
ائمه اطها رو شهدا
فيض بوك
هادي نت
شهيدان زنده اند
دانلود جديد ترين مداحي
بهشت (محفل بسيجيان و رهروان شهدا
دينيست(اولين سايت اطلاع رساني ويژه مداحان)
سايت جامع مداحي
نور اسمان
سايت رسمي مداحان اهل بيت
ماه حرم ( روضه العباس)
جام تهي
ما مي توانيم
حمايت از اقتصاد و كار توليد ملي
منتظران مهدي
اخبار پيام نور
ره به ري
لینک دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1507719
تعداد نوشته ها : 3305
تعداد نظرات : 487
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

فعاليت شبكه هاي جديد ماهواره اي كه برخي با نام ائمه اطهار برنامه پخش مي كنند به تازگي رونق گرفته است.

به گزارش البرز نكته جالب اينكه اين شبكه ها اغلب از آمريكا و انگليس برنامه هاي خود را به اصطلاح روي آنتن مي برند اما با در نظر داشتن ادعاي آنان براي تبليغ و ترويج فرهنگ حقيقي شيعه هرگز در راه فعاليت خود با مشكل خاصي روبرو نشده اند.

از جمله اين شبكه ها ، شبكه اي به نام امام حسين تي وي است كه متاسفانه در روز عاشوراي حسيني با زشت ترين صورت ممكن عزارداري سالار شهيدان را براي مخاطبان نمايش داد.

اين گزارش حاكي است گردانندگان شبكه اي كه نام امام مظلوم شيعه حضرت اباعبدالله را يدك مي كشد بدون توجه به بدخواهي و سياه نمايي رسانه هاي غربي عليه باور و اعتقادات شيعه در روز عاشورا ، تشويق به قمه زني را در دستور كار خود قرار دادند.

امام حسين تي وي بدون در نظر داشتن اجماع اغلب علماي شيعه در مخالفت با اقدام ناشايست قمه زني بارها در زيرنويس هاي خود از قول يك روحاني بلندپايه اعلام كرد كه قمه زني در روز عاشورا بسيار امر پسنديده اي است و تصاويري از قمه زني در حرم حضرت امام حسين(ع) را به نمايش گذاشت.

گزارش البرز مي افزايد اين در حالي است كه بسياري از رسانه هاي غربي از تصاوير خشن اين اقدام ناشايست براي ضدتبليغ عليه شيعيان استفاده مي كنند.

نكته جالب تر آنكه اين شبكه مدعي بدون ارائه سندي از مراجع تقليد ، مدام از بينندگان خود مي خواهد كه وجوهات شرعي ، ثلث سهم امام و نذورات خود ار در قالب كمكهاي نقدي براي خريد استوديو ! در كربلا به حساب اين شبكه واريز كنند.

اين شبكه با اعلام شماره حساب بانك ملي به نام يك فرد ناشناس و نيز شماره حساب يك بانك در انگليس ! اين وجوه را جمع آوري مي كند.

با درنظر داشتن اين مهم كه فعاليت شبكه هايي همچون العالم ، المنار و پرس تي وي بارها در انگليس به بهانه هاي مختلف با مشكل مواجه شده بايد از مسئولان شبكه اي كه نام مظلوم كربلا را براي پخش برنامه هاي خود انتخاب كرده اند پرسيد چرا تا به حال دولت انگليس با برنامه هاي اين شبكه مخالفت نكرده است؟

به گزارش البرز اين شبكه با در اختيار گرفتن سامانه پيام كوتاه از يكي از شركت هاي ارائه دهنده اين خدمات در داخل كشور و نيز قرار دادن يك شماره تلفن همراه ايران در سايت خود تلاش مي كند اعتماد مخاطبان را به خود جلب كند


دسته ها :
جمعه بیست و هفتم 5 1391 12:24
X