معرفی وبلاگ
فعالییت سازمان زنان انقلاب اسلامی در پی انسجام و هماهنگی و شناسایی زنان فعال منطقه بسته به مهارت و توانمندیی انها در جهت رفع نیازمندرهای زنان ان منطقه . خواهرم بسته به نیاز فکری و روحی و مادی خود با ما هم سخن شو بهترین خوبی ها نزد زنان است امام صادق(ع) باهم شویم ،یکی شویم درمانی برای دردی شویم ............ آن لحظه اي كه زن در خانه خود مي ماند و (به امورزندگي و تربيت فرزند مي پردازد)به خدا نزديكتر است.حضرت زهرا (س)
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان انقلاب
لينك عاشقان امام نقي
مرگ بر شاهين نجفي(مرتد)
جانم فداي غربتت يا امام نقي (ع)
امام من مهدي
فرهنگ الهي
گل نرگس
اس ام اس جديد
شعرهاي داريوش دوسراني
صهيون ستيزي
شيعه
مجله فيروز جاه
منتظران ظهور
ديار عشق
خدا
بهترين دوست فقط خدا
تنها عشق من خداست
شوق شهادت
سايه
سايه طلبه جوان
سايت شخصي سيد محمد انجوي نژاد
مدرسه علميه الزهرا(س) نصر تهران
☫عشق=خامنه اي☫
خانم دكتر نگار
در طلب معرفت...
گوهركمال ، حجاب برتر
ولايت عشق
غريب تر از غريب الغربا ... امام نقي (ع
غريب سامرا
بسم رب الهادي(ع)
شيدايي رهبر
وبلاگ شهيد همت
ماه نقره اي (بسم رب الشهدا)
مقتدر مظلوم
ولايت سيد علي
حامي رهبر
بسيجي بي ادعا
پايگاه اطلاع رساني استقامت
انفجار نور
ائمه اطها رو شهدا
فيض بوك
هادي نت
شهيدان زنده اند
دانلود جديد ترين مداحي
بهشت (محفل بسيجيان و رهروان شهدا
دينيست(اولين سايت اطلاع رساني ويژه مداحان)
سايت جامع مداحي
نور اسمان
سايت رسمي مداحان اهل بيت
ماه حرم ( روضه العباس)
جام تهي
ما مي توانيم
حمايت از اقتصاد و كار توليد ملي
منتظران مهدي
اخبار پيام نور
ره به ري
لینک دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1518801
تعداد نوشته ها : 3305
تعداد نظرات : 487
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

..

در پي حماسه با شكوه و تاريخي ملت در يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و چهارمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا، حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي پيام تشكر و قدرداني خطاب به مردم ايران صادر كردند.
حماسه حضور مردم باطل السحر بافته ها و گزافه‌هاي دشمنان و حسودان شد/ توصيه‌هاي مهم به رئيس جمهور منتخب و آحاد ملت

به گزارش جهان به نقل از پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري، حضرت آيت الله خامنه اي در اين پيام با اشاره به حضور متراكم و خيره كننده ايرانيان مومن و غيور در صحنه حماسي انتخابات، اين حضور عظيم را نشان دهنده رشد فزاينده سياسي و پاي فشردن بر مردمسالاري ديني صادقانه و باطل السحر بافته ها و گزافه هاي دشمنان حسود خواندند و تأكيد كردند: پيروزِ حقيقي انتخابات، ملت بزرگ ايران است كه به حول و قوه الهي توانست گامي استوار بردارد و گوهر نفوذناپذير و چهره ي پر نشاط و مصمّم و دل سرشار از اميد و ايمان خود را به نمايش بگذارد.

متن كامل پيام رهبر معظم انقلاب به اين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم
ملت عزيز ايران!
صحنه حماسي و پرشور انتخابات در روز جمعه ي 24 خرداد، آزمون خيره كننده ي ديگري بود كه چهره ي مصمم و پر اميد ايران اسلامي را در معرض نگاه دوستان و دشمنان نهاد. رشد فزاينده ي سياسي و پاي فشردن بر مردم سالاري ديني صادقانه، حقيقت تابناكي است كه با حضور متراكم شما در پاي صندوق هاي رأي، يك بار ديگر در عمل به اثبات رسيد و باطل السحر بافته ها و گزافه هاي دشمنان و حسودان و طمع ورزان شد.

حماسه ي حضور شما پيوند مستحكم ايران و ايراني را با نظام اسلامي به رخ همه ي بدخواهاني كشيد كه با صد ترفند سياسي و اقتصادي و امنيتي در پي گسستن يا سست كردن اين اعتماد و پيوند مقدس اند.

ايرانيِ مومن و غيور در انتخابات ديروز، ظرفيت عظيم خود را در مواجهه ي متين و خردمندانه با جنگ رواني بازيگران سلطه و استكبار، با زيبايي و چيره دستي هر چه تمام تر به تصوير كشيد و كشور خود و منافع ملي خود و آينده پر تلاش و اميدوارانه خود را بيمه كرد.

پيروز حقيقي انتخابات ديروز ملت بزرگ ايران است كه به حول و قوه الهي توانست گامي استوار بردارد و گوهر نفوذ ناپذير و چهره ي پرنشاط و مصمم و دل سرشار از  اميد و ايمان خود را به نمايش بگذارد.

اينجانب با خشوع و خاكساري در برابر لطف و رحمت خداوند حكيم و عليم، جبهه ي سپاس بر زمين مي سايم و خود و شما را به ذكر و شكر و قدرشناسي اين نعمت بزرگ فرا ميخوانم و با سلام و عرض اخلاص به حضرت ولي اله الاعظم روحي فداه و تبريك به ملت عزيز و به رئيس جمهور منتخب جناب حجت الاسلام آقاي حاج شيخ حسن روحاني نكاتي را به ايشان و همه آحاد ملت عرض ميكنم:

1-اكنون كه حماسه ي سياسي و نقطه اوج آن در جمعه ي بيست و چهارم خرداد با پيروزي ملت ايران و نظام جمهوري اسلامي به سرانجام رسيده است، هيجان و التهاب روزها و هفته هاي رقابت، بايد جاي خود را به همكاري و رفاقت داده و طرفداران نامزدهاي رقيب در آزمون بردباري و متانت و دانايي نيز جايگاه شايسته ي خود را به  دست آورند. هيچ احساسي، چه شادماني و چه ناشادماني، نبايد كسي را به رفتار و گفتاري دور از شأنِ خردمندي و فرزانگي وادار كند. نگذاريد بدخواهان، احساسات مردم را ابزار خواسته‌هاي پليد خويش كنند. وحدت ملي و رفق و مدارا پشتوانه‌ ي امنيت كشور و خنثي كننده‌ ي ترفندهاي دشمنان است.

2- رئيس جمهور منتخب، رئيس‌جمهور همه‌ ي ملت است. همه بايد براي دست يافتن به آرمانهاي بزرگي كه رئيس‌جمهور و همكاران وي در دولت، متعهد و مسئول تحقق آنند، به آنان كمك و با آنان همكاري صميمانه كنند.

3- اكنون پس از هفته‌ها گفتن و شنودن، نوبت كار و اقدام است. رئيس‌جمهور منتخب، تا روز پذيرش رسمي مسئوليت، داراي فرصت ارزشمندي است كه شايسته است بيشترين بهره از آن برده شود و كارهائي كه شروع مسئوليت خطير رياست جمهوري، بدان نيازمند است، بي درنگ آغاز گردد.

4- تحقق حماسه‌ ي انتخابات، بدون شركت و رقابت و تلاش ديگر نامزدهاي رياست جمهوري امكان‌پذير نبود. لازم ميدانم از همه شخصيت هاي محترمي كه پاي در اين ميدان نهاده و با تلاش خستگي ناپذير خود، صحنه ي مسابقه ئي شور انگيز را آفريدند، صميمانه تشكر كنم و آنان را باز هم به نقش آفريني در عرصه هاي گوناگون انقلاب و نظام اسلامي فرا بخوانم.

5- و نيز لازم ميدانم از همه ي آحاد ملت كه اين بار نيز حادثه اي ماندگار خلق كردند، بويژه از حضرات مراجع معظّم و علماي اعلام و نخبگان دانشگاهي و سياسي و فرهنگي كه در ترغيب به مشاركت، نقش هاي ارزنده ايفا كردند، و نيز از دست اندركاران برگزاري انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي شهر و روستا بويژه وزارت كشور و شوراي محترم نگهبان كه زحمات طاقت فرساي اين هفته هاي پركار را صبورانه تحمل كردند و با امانت كامل، اين بار سنگين را به سرمنزل رساندند، و نيز از مأموران پر تلاشي كه امنيت اين پديده ي حساس را در كشوري با اين وسعت، تا اقصي نقاط آن، تضمين كردند و همچنين از همه ي دستگاههاي همكار آنان، صميمانه تشكر كنم و اجر وافر الهي را براي آنان مسألت نمايم.

6-لازم ميدانم به شكل ويژه از رسانه ي ملي و دست اندركاران محترم آن كه شور انتخابات را رهين تلاش هنرمندانه و مبتكرانه ي خود ساختند و راوي صادق و صريح گرايش ها و انديشه ها و هدفهاي نامزدان رياست جمهوري شدند و چگونگي دست بدست شدن قدرت در نظام جمهوري اسلامي را، به شكل آشكار در برابر چشم جهانيان گذاشتند، تشكري بسزا و بليغ كرده، اجر و توفيق آنان را از خداوند مسألت نمايم.

در پايان بار ديگر با خشوع و ابتهال، نعمت هاي بزرگ الهي را سپاس گفته و با تكريم ياد امام بزرگوار و شهيدان و ايثارگران عالي مقام، آينده ئي هر چه بهتر را براي اين كشور و اين ملت آرزو و مسألت ميكنم.

و السّلام عليكم و رحمه الله
سيّدعلي خامنه اي
25 خرداد ماه 1392

...


دسته ها :
يکشنبه بیست و ششم 3 1392 8:31
X