معرفی وبلاگ
فعالییت سازمان زنان انقلاب اسلامی در پی انسجام و هماهنگی و شناسایی زنان فعال منطقه بسته به مهارت و توانمندیی انها در جهت رفع نیازمندرهای زنان ان منطقه . خواهرم بسته به نیاز فکری و روحی و مادی خود با ما هم سخن شو بهترین خوبی ها نزد زنان است امام صادق(ع) باهم شویم ،یکی شویم درمانی برای دردی شویم ............ آن لحظه اي كه زن در خانه خود مي ماند و (به امورزندگي و تربيت فرزند مي پردازد)به خدا نزديكتر است.حضرت زهرا (س)
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان انقلاب
لينك عاشقان امام نقي
مرگ بر شاهين نجفي(مرتد)
جانم فداي غربتت يا امام نقي (ع)
امام من مهدي
فرهنگ الهي
گل نرگس
اس ام اس جديد
شعرهاي داريوش دوسراني
صهيون ستيزي
شيعه
مجله فيروز جاه
منتظران ظهور
ديار عشق
خدا
بهترين دوست فقط خدا
تنها عشق من خداست
شوق شهادت
سايه
سايه طلبه جوان
سايت شخصي سيد محمد انجوي نژاد
مدرسه علميه الزهرا(س) نصر تهران
☫عشق=خامنه اي☫
خانم دكتر نگار
در طلب معرفت...
گوهركمال ، حجاب برتر
ولايت عشق
غريب تر از غريب الغربا ... امام نقي (ع
غريب سامرا
بسم رب الهادي(ع)
شيدايي رهبر
وبلاگ شهيد همت
ماه نقره اي (بسم رب الشهدا)
مقتدر مظلوم
ولايت سيد علي
حامي رهبر
بسيجي بي ادعا
پايگاه اطلاع رساني استقامت
انفجار نور
ائمه اطها رو شهدا
فيض بوك
هادي نت
شهيدان زنده اند
دانلود جديد ترين مداحي
بهشت (محفل بسيجيان و رهروان شهدا
دينيست(اولين سايت اطلاع رساني ويژه مداحان)
سايت جامع مداحي
نور اسمان
سايت رسمي مداحان اهل بيت
ماه حرم ( روضه العباس)
جام تهي
ما مي توانيم
حمايت از اقتصاد و كار توليد ملي
منتظران مهدي
اخبار پيام نور
ره به ري
لینک دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1518841
تعداد نوشته ها : 3305
تعداد نظرات : 487
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
 
 

يك پيش‎بيني ديگر رهبر معظم انقلاب درباره انتخابات 92 محقق شد/ انتشار سازماندهي شده ميليون‎ها پيامك مشكوك براي تخريب دكتر جليلي
موج تخريب عليه دكتر جليلي در ساعات پاياني تبليغات انتخابات رياست جمهوري، با انتشار ميليون‎ها يك پيامك مشكوك در سطح كشور وارد فاز جديدي شد.
به گزارش بولتن نيوز به نقل از رجانيوز، عصر امروز دوشنبه و درحالي كه نزديك به 50 ساعت تا پايان تبليغات انتخابات رياست جمهوري باقي مانده بود، ميليون‎ها پيامك مشكوك و سازماندهي شده، با مضمون تخريب عليه دكتر جليلي در سطح كشور منتشر شده است.

محتواي اين پيامك مشكوك حاوي جمله‎اي تخريبي در قبال دكتر سعيد جليلي است كه در اقدامي عجيب و غيراخلاقي به آيت‎الله مهدوي كني منتسب شده است.

اين در حالي است كه در اين پيامك، خبر مذكور به سايت خبري گمنامي نسبت داده شده كه به صورت ويژه از يكي از كانديداهاي پررسانه انتخابات رياست جمهوري كه در روزهاي اخير با ريزش معنادار آراء روبرو شده است، حمايت مي‎كند.
ميليون‎ها پيامك تخريبي امروز در حالي عليه دكتر جليلي در سطح كشور به صورت همزمان منتشر شده است كه رهبر معظم انقلاب در فرمايشات نوروزي خود با اشاره به موضوع انتخابات فرمودند: « البته اين روزها با اين وسائل عجيبِ رسانه‌ايِ كنوني ــ‌ اين پيامكها و امثال اينها ــ متأسفانه حرفهاي گوناگون، نسبتهاي گوناگون به اشخاص گوناگون، رواج دارد. گاهي ممكن است يك نفر هزاران پيامك بفرستد. براي من گزارش دادند كه ممكن است در ايام انتخابات، روزي چند صد ميليون پيامك رد و بدل شود. مراقب باشيد، تحت تأثير اين چيزها قرار نگيريد؛ نگاه كنيد، تشخيص بدهيد، اصلح را بشناسيد و براي اداي تكليف، اسم او را به صندوق رأي بيندازيد.»


دسته ها :
چهارشنبه بیست و دوم 3 1392 1:2
X