معرفی وبلاگ
فعالییت سازمان زنان انقلاب اسلامی در پی انسجام و هماهنگی و شناسایی زنان فعال منطقه بسته به مهارت و توانمندیی انها در جهت رفع نیازمندرهای زنان ان منطقه . خواهرم بسته به نیاز فکری و روحی و مادی خود با ما هم سخن شو بهترین خوبی ها نزد زنان است امام صادق(ع) باهم شویم ،یکی شویم درمانی برای دردی شویم ............ آن لحظه اي كه زن در خانه خود مي ماند و (به امورزندگي و تربيت فرزند مي پردازد)به خدا نزديكتر است.حضرت زهرا (س)
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان انقلاب
لينك عاشقان امام نقي
مرگ بر شاهين نجفي(مرتد)
جانم فداي غربتت يا امام نقي (ع)
امام من مهدي
فرهنگ الهي
گل نرگس
اس ام اس جديد
شعرهاي داريوش دوسراني
صهيون ستيزي
شيعه
مجله فيروز جاه
منتظران ظهور
ديار عشق
خدا
بهترين دوست فقط خدا
تنها عشق من خداست
شوق شهادت
سايه
سايه طلبه جوان
سايت شخصي سيد محمد انجوي نژاد
مدرسه علميه الزهرا(س) نصر تهران
☫عشق=خامنه اي☫
خانم دكتر نگار
در طلب معرفت...
گوهركمال ، حجاب برتر
ولايت عشق
غريب تر از غريب الغربا ... امام نقي (ع
غريب سامرا
بسم رب الهادي(ع)
شيدايي رهبر
وبلاگ شهيد همت
ماه نقره اي (بسم رب الشهدا)
مقتدر مظلوم
ولايت سيد علي
حامي رهبر
بسيجي بي ادعا
پايگاه اطلاع رساني استقامت
انفجار نور
ائمه اطها رو شهدا
فيض بوك
هادي نت
شهيدان زنده اند
دانلود جديد ترين مداحي
بهشت (محفل بسيجيان و رهروان شهدا
دينيست(اولين سايت اطلاع رساني ويژه مداحان)
سايت جامع مداحي
نور اسمان
سايت رسمي مداحان اهل بيت
ماه حرم ( روضه العباس)
جام تهي
ما مي توانيم
حمايت از اقتصاد و كار توليد ملي
منتظران مهدي
اخبار پيام نور
ره به ري
لینک دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1506889
تعداد نوشته ها : 3305
تعداد نظرات : 487
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

ايلنا: معاون مركز مديريت حوادث و فوريتهاي پزشكي استان قم از همراهي ۱۰ دستگاه آمبولانس با كاروان اعزامي قم به مرقد امام خميني (ره) در ايام ۱۴ و ۱۵ خرداد ماه خبر داد.


به گزارش ايلنا؛ مهدي فراهاني با اشاره به آماده باش مركز اورژانس ۱۱۵ قم همزمان با ايام ارتحال امام خميني (ره) گفت: در اين خصوص برنامه ريزي هاي اورژانس حول دو موضوع برگزاري مراسم ايام ارتحال امام خميني (ره) و پيش بيني بار ترافيكي سنگين در محور هاي قم طي تعطيلات آخر هفته، انجام شده است.

وي با اشاره به برگزاري جلسات هماهنگي با كليه نيروهاي امدادي، فرمانداري و مديريت بحران استانداري قم اظهار داشت: به دنبال برگزاري اين جلسات قرار شد تا ۱۰ دستگاه آمبولانس، ۵۰۰ دستگاه اتوبوس كاروان اعزامي از قم به مرقد امام (ره) را در مسير رفت و برگشت همراهي كنند كه ۳ دستگاه آن از سپاه و ۳ دستگاه از جمعيت هلال احمر و ۴ دستگاه نيز توسط مركز اورژانس ۱۱۵ قم تامين مي شود.

فراهاني با توجه به استقرار نيرو هاي امدادي در محورهاي استان قم گفت: دراين ايام ۴ پايگاه اورژانس ۱۱۵ به صورت تمام وقت در اتوبان قم – تهران فعال خواهد بود و به ازاي هر ۱۵ كيلومتر ۱ دستگاه آمبولانس مستقر خواهد بود كه پوشش تا كيلومتر ۶۵ ادامه خواهد داشت و بعد از آن با هماهنگي كه با مركز اورژانس تهران صورت گرفته است اين مركز تا مرقد امام را پوشش مي دهد.

وي افزود: همچنين بعد از مراسم ارتحال و مسير برگشت به قم و مسير هاي منتهي به حرم مطهر حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمكران ۳۴ پايگاه اورژانس با ۶۸ نيرو در سطح شهر و جاده مستقر و به حالت آماده باش است.

معاون مركز مديريت حوادث و فوريت هاي پزشكي استان قم همچنين از فعاليت يك دستگاه اتوبوس آمبولانس در اين ايام خبر داد و گفت: صبح روز ۱۴ خرداد ماه ۱ دستگاه اتوبوس آمبولانس در اتوبان قم – تهران و در مجتمع تفريحي رفاهي مهتاب به همراه يك تيم كامل امدادي مستقر مي شود كه بعد از مراسم در مسير برگشت اين اتوبوس آمبولانس در پارك سوارها مستقر خواهد شد.

وي در ادامه بيان داشت: علاوه بر اين، ۵ دستگاه موتور آمبولانس در هسته مركزي شهر و در اطراف مسجد جمكران مستقر مي شوند.

 


دسته ها :
دوشنبه سیزدهم 3 1392 1:13
X