معرفی وبلاگ
فعالییت سازمان زنان انقلاب اسلامی در پی انسجام و هماهنگی و شناسایی زنان فعال منطقه بسته به مهارت و توانمندیی انها در جهت رفع نیازمندرهای زنان ان منطقه . خواهرم بسته به نیاز فکری و روحی و مادی خود با ما هم سخن شو بهترین خوبی ها نزد زنان است امام صادق(ع) باهم شویم ،یکی شویم درمانی برای دردی شویم ............ آن لحظه اي كه زن در خانه خود مي ماند و (به امورزندگي و تربيت فرزند مي پردازد)به خدا نزديكتر است.حضرت زهرا (س)
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان انقلاب
لينك عاشقان امام نقي
مرگ بر شاهين نجفي(مرتد)
جانم فداي غربتت يا امام نقي (ع)
امام من مهدي
فرهنگ الهي
گل نرگس
اس ام اس جديد
شعرهاي داريوش دوسراني
صهيون ستيزي
شيعه
مجله فيروز جاه
منتظران ظهور
ديار عشق
خدا
بهترين دوست فقط خدا
تنها عشق من خداست
شوق شهادت
سايه
سايه طلبه جوان
سايت شخصي سيد محمد انجوي نژاد
مدرسه علميه الزهرا(س) نصر تهران
☫عشق=خامنه اي☫
خانم دكتر نگار
در طلب معرفت...
گوهركمال ، حجاب برتر
ولايت عشق
غريب تر از غريب الغربا ... امام نقي (ع
غريب سامرا
بسم رب الهادي(ع)
شيدايي رهبر
وبلاگ شهيد همت
ماه نقره اي (بسم رب الشهدا)
مقتدر مظلوم
ولايت سيد علي
حامي رهبر
بسيجي بي ادعا
پايگاه اطلاع رساني استقامت
انفجار نور
ائمه اطها رو شهدا
فيض بوك
هادي نت
شهيدان زنده اند
دانلود جديد ترين مداحي
بهشت (محفل بسيجيان و رهروان شهدا
دينيست(اولين سايت اطلاع رساني ويژه مداحان)
سايت جامع مداحي
نور اسمان
سايت رسمي مداحان اهل بيت
ماه حرم ( روضه العباس)
جام تهي
ما مي توانيم
حمايت از اقتصاد و كار توليد ملي
منتظران مهدي
اخبار پيام نور
ره به ري
لینک دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1506621
تعداد نوشته ها : 3305
تعداد نظرات : 487
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

سماجت دختر براي ازدواج، باعث مرگش شد!

 

به گزارش ساجده: سماجت يك دختر براي ازدواج با مرد مورد علاقه‌اش وي را به پرتگاه مرگ كشاند. روز ۱۷ ارديبهشت‌ماه سال جاري مردي با مراجعه به كلانتري ۱۲۷ نارمك ادعا كرد خواهر ۲۵ ساله‌اش به نام «مريم» از خانه خارج و به طرز مرموزي ناپديد شده است.

با توجه به مرموز بودن سرنوشت اين دختر با دستور داديار هاشميان از شعبه اول دادسراي امور جنايي تهران، تيمي از اداره ۱۱ پليس آگاهي وارد عمل شدند.

برادر مريم در اين مرحله گفت: خواهرم حسابدار يك شركت خصوصي در خيابان آزادي است و مثل هميشه ساعت ۸ صبح به قصد رفتن به شركت از خانه خارج شد اما پس از آن ديگر بازنگشت. در تماسي كه با شركت داشتيم، به ما گفتند مريم تا ساعت ۲ بعدازظهر در محل كارش حضور داشته و پس از آن براي گرفتن يك چك از شركت خارج شده و به خيابان ولي‌عصر رفته است.

برادر اين دختر ناپديد شده گفت: تماس با تلفن همراه خواهرم ادامه داشت تا اينكه ساعت ۸ شب يك ناشناس پاسخگوي تلفن همراه خواهرم شد و گفت موبايل را برابر در غربي استاديوم آزادي پيدا كرده است.

برادر اين دختر گفت: خواهرم در ۲ سال اخير با يكي از همكارانش به نام «مصطفي» آشنا شده بود و حتي تا چندي پيش قصد ازدواج با يكديگر را داشتند اما به دليلي كه ما از آن بي‌اطلاع هستيم، ناگهان مريم از ازدواج با اين مرد منصرف شد و به همين خاطر، از حدود ۲ ماه پيش وي به تهديد خواهرم مي‌پرداخت.

با توجه به ادعاي اعضاي خانواده مريم مبني بر تهديد خواهرشان از سوي مصطفي، كارآگاهان به تحقيق از محل شركت و همكاران وي پرداختند و در شرايطي كه مصطفي منكر هرگونه ارتباط نزديك خود با مريم درباره تصميم‌شان براي ازدواج بود، كارآگاهان در تحقيقات از اعضاي شركت و ديگر اقدامات پليسي اطمينان پيدا كردند مريم و مصطفي تا ۲ ماه پيش ارتباط نزديكي با هم داشته‌اند اما به تدريج رابطه آنها سرد و سرانجام قطع شده است. با اين داشته‌هاي علمي مصطفي ساعت يك بعدازظهر ۲۸ ارديبهشت‌ماه در شركت دستگير شد و اين در حالي بود كه مشخص شد وي پيش از اين نيز يك بار ازدواج كرده و ۲ سال پيش از همسر سابقش و با وجود داشتن پسري ۱۰ ساله متاركه كرده است.

مصطفي سكوت كرده بود تا اينكه بخشي از لوازم شخصي مريم در خانه وي در شهر جديد پرند پيدا شد و مصطفي روز ۶ خردادماه لب به اعتراف گشود و در اعترافاتش به كارآگاهان گفت: چند سال پيش بود كه به خاطر اختلافات خانوادگي و با وجود داشتن بچه از همسرم متاركه كردم. پس از آن و در داخل شركت با مريم آشنا و به تدريج به يكديگر علاقه‌مند شديم، اين در حالي بود كه در همه اين مدت من كوچك‌ترين اشاره‌اي به ازدواج نخست خود و داشتن فرزند نكرده و موضوع را از مريم و ديگر اعضاي شركت مخفي نگه داشته بودم.

وي گفت: چندي پيش همسر سابقم تصميم به زندگي دوباره با من گرفت من نيز به واسطه اصرار بستگان و خانواده‌ها و بيشتر از همه به خاطر بچه‌ام تصميم گرفتم باز با وي ازدواج كنم. زماني كه مريم از موضوع اطلاع پيدا كرد درگيري ما آغاز شد و مريم تهديد كرد موضوع درخواست ازدواج مرا به همسرم اطلاع خواهد داد و مانع از زندگي ما خواهد شد.

مصطفي گفت: ساعت ۳ بعدازظهر بود كه مريم در حالي كه بسيار عصباني بود سوار خودرويم شد و باز تهديد كرد چون خيلي ترسيده و نگران بودم نمي‌دانم چطور شد كه در يك لحظه كنترل خود را از دست داده و با شال نخي سياه‌رنگي كه داخل خودرو بود وي را خفه كرده و جسدش را در فاز ۶ شهر جديد پرند و داخل گودالي كه براي لوله آب حفر شده بود، انداخته و خاك كردم.

بنابر اين گزارش، جسد مريم ساعت ۵ عصر ۶ خردادماه در شهر جديد پرند و از زير خروارها خاك بيرون كشيده شد و مصطفي سر به زير انداخت و افسوس خورد كه سرنوشت خود و خانواده‌اش را به باد داده است.

افكارنيوز


دسته ها :
جمعه دهم 3 1392 10:35
X