معرفی وبلاگ
فعالییت سازمان زنان انقلاب اسلامی در پی انسجام و هماهنگی و شناسایی زنان فعال منطقه بسته به مهارت و توانمندیی انها در جهت رفع نیازمندرهای زنان ان منطقه . خواهرم بسته به نیاز فکری و روحی و مادی خود با ما هم سخن شو بهترین خوبی ها نزد زنان است امام صادق(ع) باهم شویم ،یکی شویم درمانی برای دردی شویم ............ آن لحظه اي كه زن در خانه خود مي ماند و (به امورزندگي و تربيت فرزند مي پردازد)به خدا نزديكتر است.حضرت زهرا (س)
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان انقلاب
لينك عاشقان امام نقي
مرگ بر شاهين نجفي(مرتد)
جانم فداي غربتت يا امام نقي (ع)
امام من مهدي
فرهنگ الهي
گل نرگس
اس ام اس جديد
شعرهاي داريوش دوسراني
صهيون ستيزي
شيعه
مجله فيروز جاه
منتظران ظهور
ديار عشق
خدا
بهترين دوست فقط خدا
تنها عشق من خداست
شوق شهادت
سايه
سايه طلبه جوان
سايت شخصي سيد محمد انجوي نژاد
مدرسه علميه الزهرا(س) نصر تهران
☫عشق=خامنه اي☫
خانم دكتر نگار
در طلب معرفت...
گوهركمال ، حجاب برتر
ولايت عشق
غريب تر از غريب الغربا ... امام نقي (ع
غريب سامرا
بسم رب الهادي(ع)
شيدايي رهبر
وبلاگ شهيد همت
ماه نقره اي (بسم رب الشهدا)
مقتدر مظلوم
ولايت سيد علي
حامي رهبر
بسيجي بي ادعا
پايگاه اطلاع رساني استقامت
انفجار نور
ائمه اطها رو شهدا
فيض بوك
هادي نت
شهيدان زنده اند
دانلود جديد ترين مداحي
بهشت (محفل بسيجيان و رهروان شهدا
دينيست(اولين سايت اطلاع رساني ويژه مداحان)
سايت جامع مداحي
نور اسمان
سايت رسمي مداحان اهل بيت
ماه حرم ( روضه العباس)
جام تهي
ما مي توانيم
حمايت از اقتصاد و كار توليد ملي
منتظران مهدي
اخبار پيام نور
ره به ري
لینک دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1518848
تعداد نوشته ها : 3305
تعداد نظرات : 487
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
 
شهردار تهران گفت: زندگي ما جز خدمت به مردم، دفاع از آرمان هاي انقلاب و دفاع از مردم چيز ديگري نيست.

تهران سما: دكتر محمد باقر قاليباف صبح امروز در مراسم تشييع پيكر پاك شهيد "اميد عباسي" در سازمان آتش نشاني اظهار داشت: در ابتدا به خانواده شهيد عباسي عرض تسليت دارم زيرا اين شهيد مايه افتخار همه همكاران ما در مجموعه شهرداري تهران و به خصوص سازمان آتش نشاني است. اين پدر و مادر فرزند از جان گذشته اي را تربيت كردند كه مايه افتخار است.
 
وي افزود: پدر و مادر شهيد عباسي با رزق حلال و تربيت درست اين امانت خدا را اين گونه به او باز گرداندند. همه ما در مجموعه شهرداري شما را - پدر و مادر شهيد عباسي- مايه افتخار مي دانيم و هيچ وقت شهيد اميد عباسي را از ياد نخواهيم برد.
 
شهردار تهران ادامه داد: به همسر اين شهيد نيز تسليت عرض مي كنم.همچنين به همكاران و همسنگران خود در سازمان آتش نشاني عرض تسليت دارم.خدا را شاهد مي گيرم نوبتي در جمع دوستان آتش نشان بودم و به آنها گفتم وقتي به عنوان يك رزمنده وارد مجموعه شما مي شوم روحيه خدمت، شجاعت و مردانگي در اين محيط موج مي زند.
 
قاليباف ادامه داد: امروز همه ما با هم متعهديم، همچون همرزمان شهيدمان در سنگر ايستاده ايم تا راه و آرمان شهدا را پيش ببريم.
 
شهردار تهران خاطر نشان كرد: ما اين مسير را انتخاب كرديم و زندگي ما جز خدمت به مردم، دفاع از آرمان انقلاب و دفاع از مردم نيست. يك روز اين دفاع در جبهه بود و امروز نشان داده شد در اين شهر پرتلاطم مشغول زندگي، مردان مردي هستند كه همچون شهدا از همشهريان و فرزندان خود دفاع مي كنند و در اين راه با رشادت جان خود را نيز مي دهند.
 
وي تاكيد كرد: ما اميد عباسي را از دست نداديم. او با رشادت خود به چهار نفر زندگي بخشيد. عهد مي بنديم در اين ماه عزيز و به خانواده شهيد و همچنين مردم مي گوييم اين راه همچنان ادامه دارد و اين در بسته نيست و روحيه جوانمردي، شهادت و خدمت باز است.
 
شهردار تهران در پايان با عرض تسليت دوباره به خانواده شهيد عباسي گفت: اميدواريم در اين راه موفق بوده و فردا شرمنده شهدا نباشيم.
 
قاليباف پس از صحبت در مراسم تشييع پيكر شهيد اميد عباسي، دختر 9 ساله نجات يافته از سوي اين شهيد را بوسيد و بر پيكر آتش نشان فداكار فاتحه خواند.


دسته ها : خبر - اجتماعي
يکشنبه بیست و نهم 2 1392 18:6
X