معرفی وبلاگ
فعالییت سازمان زنان انقلاب اسلامی در پی انسجام و هماهنگی و شناسایی زنان فعال منطقه بسته به مهارت و توانمندیی انها در جهت رفع نیازمندرهای زنان ان منطقه . خواهرم بسته به نیاز فکری و روحی و مادی خود با ما هم سخن شو بهترین خوبی ها نزد زنان است امام صادق(ع) باهم شویم ،یکی شویم درمانی برای دردی شویم ............ آن لحظه اي كه زن در خانه خود مي ماند و (به امورزندگي و تربيت فرزند مي پردازد)به خدا نزديكتر است.حضرت زهرا (س)
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان انقلاب
لينك عاشقان امام نقي
مرگ بر شاهين نجفي(مرتد)
جانم فداي غربتت يا امام نقي (ع)
امام من مهدي
فرهنگ الهي
گل نرگس
اس ام اس جديد
شعرهاي داريوش دوسراني
صهيون ستيزي
شيعه
مجله فيروز جاه
منتظران ظهور
ديار عشق
خدا
بهترين دوست فقط خدا
تنها عشق من خداست
شوق شهادت
سايه
سايه طلبه جوان
سايت شخصي سيد محمد انجوي نژاد
مدرسه علميه الزهرا(س) نصر تهران
☫عشق=خامنه اي☫
خانم دكتر نگار
در طلب معرفت...
گوهركمال ، حجاب برتر
ولايت عشق
غريب تر از غريب الغربا ... امام نقي (ع
غريب سامرا
بسم رب الهادي(ع)
شيدايي رهبر
وبلاگ شهيد همت
ماه نقره اي (بسم رب الشهدا)
مقتدر مظلوم
ولايت سيد علي
حامي رهبر
بسيجي بي ادعا
پايگاه اطلاع رساني استقامت
انفجار نور
ائمه اطها رو شهدا
فيض بوك
هادي نت
شهيدان زنده اند
دانلود جديد ترين مداحي
بهشت (محفل بسيجيان و رهروان شهدا
دينيست(اولين سايت اطلاع رساني ويژه مداحان)
سايت جامع مداحي
نور اسمان
سايت رسمي مداحان اهل بيت
ماه حرم ( روضه العباس)
جام تهي
ما مي توانيم
حمايت از اقتصاد و كار توليد ملي
منتظران مهدي
اخبار پيام نور
ره به ري
لینک دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1506669
تعداد نوشته ها : 3305
تعداد نظرات : 487
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
هتك مرقد صحابه پيامبر لكه ننگي برپيشاني جبهه سازش

حجت الاسلام پناهيان با بيان اينكه روزي به كمك ما ايرانيهاي انقلابي و مسلمان، قدس يقينا آزاد خواهد شد، گفت: سربازان مقاومت بايد در فضاي مجازي به شيوه هاي مختلف همه هوشياران را بيدارتر كنند

به گزارش گروه سياسي "ره به ري" : حجت الاسلام والمسلمين عليرضا پناهيان، امروز ۱۶ فروردين ماه در جمع دانشجويان و طلاب مقابل دفتر سازمان ملل گفت: از روز اولي كه پاي استكبار و جريان استعمار و صهيونيسم و انگليسي ها در جهان اسلام باز شد، آنها براي شكستن اقتدار و عظمت فكر و فرهنگ اسلامي قصد اختلاف افكني بين مذاهب اسلامي را دنبال كردند.وی افزود: در آغاز ماجرا فقط بحث اختلاف افکنی بین شیعه و سنی نبود بلکه قصد داشتند برخی از مذاهب اهل سنت را علیه بعضی از مذاهب دیگر بشورانند، وقتی موفق نشدند فرق های دست ساز و انحرافی مانند وهابیت را درست کردند و تشنج آفرینی بین مذاهب اسلامی از طریق بی احترامی به مقدسات را در دستور کار خود قرار دادند.

پناهیان با اشاره به اینکه عوامل مزدور آمریکا و انگلیس با بی احترامی به مقدسات، با یک تیر چند نشان زدند، اظهار داشت: یکی معنویت و گرایشهای اصیل اسلامی را آسیب زدند. دیگر اینکه با دامن زدن به اختلافات از اقتدار جهان اسلام کاستند. آنها قصد تخریب و بی احترامی کردن به مقدسات و تشنج آفرینی و اختلاف افکنی بین مذاهب اسلامی را دنبال کردند، اما علی رغم میل آنها کار به جایی رسید که امروز جامعه اسلامی در اوج عزت و اقتدار در خط مقاومت اسرائیل را به زانو درآورده و اکنون که ما دور هم جمع شدیم لحظه های پایانی برای استکبار در حال رقم خوردن است.

وی با بیان اینکه اگر استکبار امیدی برای نجات خودش داشت حتما راه دیگری را برای مقابله با خط مقاومت انتخاب می کرد، اظهار داشت: اینکه شکستن خط مقاومت علیه اسرائیل و استکبار به این صورت درآمده است که به قبور اصحاب جلیل القدر پیامبر گرامی اسلام(ص) بی احترامی می کنند یا توسط مزدورانشان با بهانه های واهی به قتل و غارت امت مظلوم مسلمان در گوشه و کنار جهان اقدام می کنند. اینها نشانه این است که آنها راه نجات هم برای خودشان نمی بینند.

وی با تأکید بر اینکه این اقدامات، علامت این است که آنها دارند پایان خودشان را ملاحظه می کنند، گفت: این آخرین مقاومتهای اسرائیل و صهیونیسم است که به مقدسات مسلمانها حمله ور می شوند. این آخرین مقاومتها در میان جریان شوم استکبار در منطقه است که به زشت ترین رفتارها دست می زند. رفتارهایی که هیچ سازمان و نهاد بین المللی نمی تواند از این رفتارها دفاع کند. اگر انگلیس، آمریکا و اسرائیل آینده ای برای خودشان می دیدند مطمئن باشید دست به چنین جنایتهای هولناکی در سوریه نمی زدند. آنها می خواهند مرگ خودشان را به تأخیر بیاندازند؛ غافل از اینکه مرگ آنها هم با چنین نیت های شومی به تأخیر نمی افتد.

وی با اشاره به اینکه سربازان مقاومت در تمام جهان اسلام باید به روشنگری بپردازند، اذعان کرد: باید همه هوشمندان عالم را بیدار کنند و در فضای مجازی به شیوه های مختلف همه هوشیاران را بیدارتر کنند. بیداری در تمام جهان موج ایجاد کرده است و مثل همین اقدام شما که در مقابل ساختمان سازمان ملل هست، این گونه اقدامات باید در فضای مجازی هم به وجود بیاید. همه کسانی که می خواهند منصفانه به وقایع عالم نگاه کنند به این جنایتها حساس می شوند. تمام غیر مسلمانان و مسیحیان هم باید چنین جنایات هولناکی را محکوم کنند.

وی با اشاره به سخنان امروز مقام معظم رهبری بیان کرد: وقتی افرادی برای ساختمان به جای مانده سلاطینی که بسیار ظلم و جور کردند و هیچ کار مثبتی در پرونده شان نبوده ارزش قائل هستند و تاکید دارند که باید به عنوان آثار باستانی حفظ شوند، چرا نباید به بی احترامی به مزار مطهر صحابه و بناهایی که یادبود مردان خداست که به خدا و خلق خدا خدمت کردند و نامشان در تاریخ به عنوان بهترین صحابه های پیامبر(ص) همیشه پرفروغ است اعتراض شود.

وی با بیان اینکه حضرت امام(ره) در اوج انقلاب راه مقدمه سازی برای ظهور و فرج منجی عالم را «مقاومت» اعلام فرمودند، اظهار داشت: این فتح امروز دارد خود را نشان می دهد. اگر گروهی مقاومت کنند و مقدمه ساز باشند برای منجی عالم منجی ای که شیعه و سنی منتظرش هستند با اختلاف نظرهای اندکی که می توان از آن گذشت اگر مقاومت در برابر استکبار صورت بگیرد برای نابودی استکبار فراهم خواهد شد.

وی تأکید کرد: خط مقاومت امروز نشان داده است که آثار خودش را دارد نشان می دهد. در کشور ما هم مقاومت باید پررنگ تر شود در همین انتخاباتی که در پیش داریم این عبرتها و درسهایی که در جهان اسلام برای ما هست باید بیش از پیش فراگرفته شود. ما هیچ وقت سرسازش و کوتاه آمدن با صهیونیسم جنایتکار که به چنین جنایتهایی در جهان دست می زند نخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه هرگاه در هر گوشه ای از جهان زمزمه سازشی با جریان استکبار بلند می شود، خدا با یک آیه و نشانه ای مؤمنین را بیدار می کند و آنها را از هر نوع سازشگری باز می دارد، گفت: وقتی در گوشه و کناری بوی سازش از منش کسی استشمام می شود برای اینکه مؤمنین فریب سازشگران را نخورند خداوند متعال چنین آیه هایی را نشان می دهد که ببینید که دشمن شما چقدر غدار و جنایتکار است، بنابراین هرگز از سازش با او دم نزنید.

وی افزود: این جنایت هولناک نه تنها لکه ننگی بر جامه سیاه صهیونیستها و استکبار جهانی است بلکه لکه ننگی برای همه کسانی است که از سخنان آنها بوی سازش استشمام می شود. هر کسی که خط مقاومت را در هر جای جهان تقویت نکند در این جنایتهای هولناک شریک است. مدعیان حقوق بشر، مدعیان آزادی و دفاع از فرهنگ جامعه بشری، مدعیان انسانیت و اومانیسم در هر تفسیری اگر در مقابل چنین جنایتی سکوت کنند این لکه ننگ روزگار آنها را هم سیاه خواهد کرد.

پناهیان تصریح کرد: این عبرت بزرگ تاریخی است که اگر در مقابل دشمن ذره ای کوتاه بیائید دشمن هیچ رحمی در آستین ندارد و هیچ شفقتی در وجودش نیست برای همه کسانی که نسبت به خط مقاومت کوتاه می آیند.

وی تأکید کرد: با توجه به درایت رهبری در موقعیتی که تشخیص دهند در میدان نبرد حاضر خواهیم شد و جرثمه فساد و ریشه همه بدبختی های عالم یعنی جریان صهیونیسم و اسرائیل فاسد را نابود خواهیم کرد و در هر کجای عالم هر مظلومی ندای یاری سر دهد و کمک بخواهد یقینا جامعه انقلابی ایران اسلامی پیشتاز خواهد بود و به او کمک خواهد کرد. یقینا روزی به کمک ما ایرانیهای انقلابی و مسلمان، قدس آزاد خواهد شد.

پیش از سخنرانی پناهیان، دانشجویان با در دست داشتن پارچه نوشته هایی در محکومیت جنایات گروه های تروریستی و تکفیری در سوریه و سردادن شعارهایی همچون «وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد»، «سکوت هر مسلمان خیانت است به قرآن»، «دانشجو می میرد ذلت نمی پذیرد» «الله اکبر»، «لا اله الا الله، محمد رسول الله» انزجار خود را از اقدامات جنایتکارانه گروه های سلفی و تکفیری اعلام کردند.

تجمع کنندگان با فریادهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آل سعود»، کشورهای غربی و حاکمان مرتجع خاورمیانه به ویژه حکومت آل سعود را از حامیان اصلی جنایتکاران سلفی خوانده و خواستار اقدامات فوری سازمان ملل در این زمینه شدند.

همچنین یکی از دانشجویان سوری که در ایران تحصیل می کند، گزارشی از اتفاق های صورت گرفته در سوریه را به سمع و نظر حضار رساند. تعدادی از دانشجویان به نمایندگی از دیگران طی سخنانی این اقدامات را محکوم و جامعه جهانی را به واکنش علیه این فجایا فراخواندند.

دسته ها :
سه شنبه هفدهم 2 1392 13:43
X