معرفی وبلاگ
فعالییت سازمان زنان انقلاب اسلامی در پی انسجام و هماهنگی و شناسایی زنان فعال منطقه بسته به مهارت و توانمندیی انها در جهت رفع نیازمندرهای زنان ان منطقه . خواهرم بسته به نیاز فکری و روحی و مادی خود با ما هم سخن شو بهترین خوبی ها نزد زنان است امام صادق(ع) باهم شویم ،یکی شویم درمانی برای دردی شویم ............ آن لحظه اي كه زن در خانه خود مي ماند و (به امورزندگي و تربيت فرزند مي پردازد)به خدا نزديكتر است.حضرت زهرا (س)
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان انقلاب
لينك عاشقان امام نقي
مرگ بر شاهين نجفي(مرتد)
جانم فداي غربتت يا امام نقي (ع)
امام من مهدي
فرهنگ الهي
گل نرگس
اس ام اس جديد
شعرهاي داريوش دوسراني
صهيون ستيزي
شيعه
مجله فيروز جاه
منتظران ظهور
ديار عشق
خدا
بهترين دوست فقط خدا
تنها عشق من خداست
شوق شهادت
سايه
سايه طلبه جوان
سايت شخصي سيد محمد انجوي نژاد
مدرسه علميه الزهرا(س) نصر تهران
☫عشق=خامنه اي☫
خانم دكتر نگار
در طلب معرفت...
گوهركمال ، حجاب برتر
ولايت عشق
غريب تر از غريب الغربا ... امام نقي (ع
غريب سامرا
بسم رب الهادي(ع)
شيدايي رهبر
وبلاگ شهيد همت
ماه نقره اي (بسم رب الشهدا)
مقتدر مظلوم
ولايت سيد علي
حامي رهبر
بسيجي بي ادعا
پايگاه اطلاع رساني استقامت
انفجار نور
ائمه اطها رو شهدا
فيض بوك
هادي نت
شهيدان زنده اند
دانلود جديد ترين مداحي
بهشت (محفل بسيجيان و رهروان شهدا
دينيست(اولين سايت اطلاع رساني ويژه مداحان)
سايت جامع مداحي
نور اسمان
سايت رسمي مداحان اهل بيت
ماه حرم ( روضه العباس)
جام تهي
ما مي توانيم
حمايت از اقتصاد و كار توليد ملي
منتظران مهدي
اخبار پيام نور
ره به ري
لینک دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1506100
تعداد نوشته ها : 3305
تعداد نظرات : 487
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

.....

"يكي از افرادي كه در بعنوان خواننده در برنامه اي تحت عنوان آكادمي موسيقي در شبكه من و تو حضور پيدار كرده از اعضاي گروهك تروريستي منافقين است"به گزارش سفير افلاك بنا بر اين گزارش فردي به نام ارميا كه با حجاب!!! در اين برنامه در حال خوانندگي است عضو گروهك مجاهدين  است و براي افرادي كه ذره اي با اين سازمان تروريستي آشنا هستند اين حرف قطعي و حتمي است. به دليل اينكه مجاهدين رفتار شناسي خاص خود را دارند و افرادي كه به دنبال مدرك هستند، افرادي هستند كه تابه حال هيچ گونه مطالعه اي در رابطه با جنايات اين سازمان مخوف نداشته اند! سازمان مخوفي كه برپايه دروغ بنا شده است!   حال حاضر شاهد هستيم كه يكي از اعضاي مجاهدين در يك شبكه طرفدار سلطنت حاضر شده و به نوعي ائتلاف پنهان را شكل داده است.


نام اصلي اين فرد اورينب مشايخي است كه دراين شبكه با ظاهري با حجاب بنابر دستور سازماني اين گروهك مشغول آوازه خواني است .گفتني است اين برنامه توسط خواننده بدنام و بدكاره زمان طاغوت (فائقه آتشين معروف به گوگوش) مديريت مي شود و ظاهرا نامبرده با همكاري گروهك تروريستي منافقين قصد دارد امسال تمام قد در خدمت اين گروهك تروريستي باشد.


شبكه من و تو1 در سري برنامه آكادمي موسيقي گوگوش سعي در ايجاد الگويي دقيقا همانند الگو هاي رفتاري سازمان مجاهدين را دارد. سازماني كه هيچگاه اخلاق و انساني را رعايت نكرده است. البته در ابتداي راه اين سازمان با دنبال كردن مباني اسلامي خودرا به عنوان يك تشكيلات دين محور معرفي كرد و از اين طريق با جذب جوانان متدين مبارزات خود را با رژيم شاهنشاهي آغاز كرد.


پس از پيروزي انقلاب و براندازي رژيم شاه سران جمهوري اسلامي با بي اخلاقي ها و خودسري هاي اين سازمان برخورد كرد و درنتيجه اين سازمان به يكي از دشمنان اصلي جمهوري اسلام ايران تبديل شد. در زمان شروع جنگ ايران و عراق نيز اين سازمان از هيچ گونه دشمني با مردم ايران دريغ نكرد تا جايي كه 12000 نفر از مردم عادي را به قتل رساندند تا رژيم ايران را قانع كنند تا با آنان تعامل نمايند.


از آنجا كه سالهاست از سرنوشت رهبر اصلي اين گروه خبري در دست نيست، مريم رجوي رهبري سازمان را در دست دارد و جنايت هاي خود را با هماهنگي سازمان هاي جاسوسي اسرائيلي و غربي پي گيري مي كند.


اما جداي از بخش تروريستي، اين سازمان دست به انجام فعاليت هاي در زمينه فرهنگي و اجتماعي زده است تا به خيال خود در صورتي كه حكومت فعلي ايران تغيير كرد خود را درون حلقه نظام حاكميتي نمايد و آرزوي خود يعني بدست گرفتن قدرت را محقق نمايد.


از جمله اين اقدامات فرهنگي ايجاد شبكه ماهواره اي مجاهدين، حضور در رسانه هاي اجتماعي اينترنتي مانند فيس بوك، بالاترين و پالتاك، ايجاد سايت هاي خبري، و ايجاد دفاتر و نهاد هاي به ظاهر بشردوستانه و حقوق بشري در كشورهاي اطراف ايران به منظور ارتباط گيري با ايرانيان مهاجر و خارج نشين است كه تا به حال نتوانسته است لكه ننگ ابدي خيانت را از دامن اين سازمان تروريستي حتي كمرنگ كند! 


جديدترين توطئه اين سازمان مخوف براي سفيد كردن خود را مي توانيد در برنامه آكادمي موسيقي گوگوش مشاهده كنيد. متذكر مي شويم به هيچ عنوان اين چهره در صدد نام بردن از اين سازمان نيست و فقط در پي ايجاد يك تصوير مثبت از بانواني با اين ظاهر (مريم رجوي) دارد. بانگاهي كوتاه به ظاهر ارميا و شباهت او به مريم رجوي مي توانيم به اين موضوع پي ببريم.

 

نام: اورينب 

نام خانوادگي: مشايخي  

متولد: ارديبهشت 1360  

نام پدر: ح.مشايخي  

نام مادر: ف.شهبازي 

خواهر: ع.مشايخي  

متولد: 1365  

همسر اول: سيد ع.ش (ساكن اصفهان)  

نام فرزند از همسر اول در ايران: علي  

طلاق در سال :85  

مهاجرت به تركيه در سال 86  

ازدواج دوم: در سال 87  

نام همسر دوم: ميشائيل هانس  

نام فرزندان ازهمسر دوم در آلمان:  ارلاوپانا – اليزابت


مادر و پدر ايشان از هم جدا شدند و پدر ايشون هم مجددا ازدواج كردند كه مادر ارميا همسر اول ايشون هستش.


مادر ساكن: ايران-تهران-منطقه نيروي هوائي   محله فعلي خيابان سازمان برنامه


پدر ساكن: ايران-تهران-شهرك غرب


همسر ارميا با نام ميشائيل هانس از مسيحيان جذب شده توسط اين سازمان است كه همكاري با اين سازمان را پذيرفته است.


اورينب مشايخي يا ارميا در آلمان توسط 3 خانواده طرفدارن مجاهدين حمايت مالي مي شود پس از معرفي وي به شبكه من و تو1 مقدمات حضور وي براي شركت در اين شوي تلويزيوني انجام مي شود.


وي پس از گذراندن دوره هاي آواز و شناخت دستگاه هاي موسيقي وارد آكادمي موسيقي گوگوش شد. لازم به ذكر است اين شخص به گونه اي انتخاب شده است كه از هر نظر در فضاي مجازي بدون سابقه قبلي است. شخصي كه حتي يك ايميل و  پروفايل در هيچ سايتي ندارد. اين درحالي است كه بقيه هنرجويان حاضر در آكادمي حضور فعالي در اينترنت هستند.


منبع :  سفير افلاك


...

..


دسته ها :
يکشنبه چهارم 1 1392 10:3
X