معرفی وبلاگ
فعالییت سازمان زنان انقلاب اسلامی در پی انسجام و هماهنگی و شناسایی زنان فعال منطقه بسته به مهارت و توانمندیی انها در جهت رفع نیازمندرهای زنان ان منطقه . خواهرم بسته به نیاز فکری و روحی و مادی خود با ما هم سخن شو بهترین خوبی ها نزد زنان است امام صادق(ع) باهم شویم ،یکی شویم درمانی برای دردی شویم ............ آن لحظه اي كه زن در خانه خود مي ماند و (به امورزندگي و تربيت فرزند مي پردازد)به خدا نزديكتر است.حضرت زهرا (س)
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان انقلاب
لينك عاشقان امام نقي
مرگ بر شاهين نجفي(مرتد)
جانم فداي غربتت يا امام نقي (ع)
امام من مهدي
فرهنگ الهي
گل نرگس
اس ام اس جديد
شعرهاي داريوش دوسراني
صهيون ستيزي
شيعه
مجله فيروز جاه
منتظران ظهور
ديار عشق
خدا
بهترين دوست فقط خدا
تنها عشق من خداست
شوق شهادت
سايه
سايه طلبه جوان
سايت شخصي سيد محمد انجوي نژاد
مدرسه علميه الزهرا(س) نصر تهران
☫عشق=خامنه اي☫
خانم دكتر نگار
در طلب معرفت...
گوهركمال ، حجاب برتر
ولايت عشق
غريب تر از غريب الغربا ... امام نقي (ع
غريب سامرا
بسم رب الهادي(ع)
شيدايي رهبر
وبلاگ شهيد همت
ماه نقره اي (بسم رب الشهدا)
مقتدر مظلوم
ولايت سيد علي
حامي رهبر
بسيجي بي ادعا
پايگاه اطلاع رساني استقامت
انفجار نور
ائمه اطها رو شهدا
فيض بوك
هادي نت
شهيدان زنده اند
دانلود جديد ترين مداحي
بهشت (محفل بسيجيان و رهروان شهدا
دينيست(اولين سايت اطلاع رساني ويژه مداحان)
سايت جامع مداحي
نور اسمان
سايت رسمي مداحان اهل بيت
ماه حرم ( روضه العباس)
جام تهي
ما مي توانيم
حمايت از اقتصاد و كار توليد ملي
منتظران مهدي
اخبار پيام نور
ره به ري
لینک دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1506106
تعداد نوشته ها : 3305
تعداد نظرات : 487
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

زنان ايراني در برابر زنان آمريكايي آزادترند

سرويس خبر به دخت/

به نقل از ستاد اطلاع رساني ويژه برنامه هاي «چله انقلاب اسلامي»، خانم “مونيكا ويت”در همايش و گردهمايي دانش آموزان مشهدي تحت عنوان «روياي آمريكايي» و «دست برتر» كه به همت موسسه خدمات مشاوره اي، جوانان و پژوهش هاي اجتماعي آستان قدس رضوي برگزار شد، با اشاره به حجاب بانوان ايراني اظهار داشت: رسانه هاي غربي به دنبال محدود نشان دادن جايگاه زن در جوامع اسلامي هستند.

وي تصريح كرد: نوجوانان و جوانان ايراني بايد به دور از همه تبليغات و گرايشات رسانه هاي غربي به سوي كشف حقيقت گام بردارند و خود مسير صحيح را انتخاب كنند.

اين شهروند آمريكايي با اشاره به فيلم هاي ساخته شده در خصوص شرايط سربازان آمريكايي در جنگ‌هايي چون افغانستان و عراق بيان داشت: قطعا شرايط ارتش آمريكا آن چيزي نيست كه در فيلم هاي هاليوودي به نمايش گذاشته مي شود.

ويت ادامه داد: بسياري از سربازان دليل اصلي و فلسفه حضور خود در جنگ ها را نمي دانند و خواسته يا ناخواسته جنايت‌هايي را مرتكب مي شوند كه در هيچ يك از فيلم هاي هاليودي اين موضوعات انعكاس داده نمي شود.

وي ادامه داد: سربازان در جنگ عراق به شرايطي رسيدند كه علاوه بر جنگ و رفتارهاي ظالمانه با مردم بي گناه در برابر هم رزمان خود نيز ايستادند و در برابر يكديگر مرتكب جرم و جنايت شدند.

سرباز آمريكايي حاضر در جنگ عراق با اشاره به افسردگي و مشكلات سربازان آمريكايي، در زمينه افزايش خودكشي در ميان آنان گفت: سربازان بدون هيچ اطلاعات و نگرشي در خصوص سياست هاي موجود در آمريكا براي جنگ به كشورهاي مختلف اعزام مي شوند و رسيدن به اين باور كه راه پرخطري كه طي مي كنند نه فقط مسير حقيقت نيست بلكه در راستاي مقاصد استكبار دولت خود گام برداشته اند، پاي در ميدان هاي جنگ مي گذارند.

وي از دست دادن دوستان و ديدن صحنه هاي خشونت آميز را تنها دستاورد حضور در جنگ براي سربازان آمريكايي دانست و ادامه داد: آنها با اعتقاد به اينكه حضورشان در جنگ اقدامي درست است به ميدان هاي نبرد اعزام و زماني كه به باورهاي اشتباه خود پي مي برند سرخورده مي شوند.

اين سرباز زن آمريكايي ادامه داد: سياست هاي توسعه طلبانه آمريكا همواره باعث نارضايتي مردم و سربازان آمريكايي است.

شايان ذكر است ويژه برنامه هاي «چله انقلاب اسلامي» توسط موسسه خدمات مشاوره اي، جوانان و پژوهش هاي اجتماعي آستان قدس رضوي در دو قالب همايش و نمايشگاه و با موضوعات دست برتر جمهوري اسلامي، ايران هسته اي و رويايي امريكاي در سراسر كشور برگزار مي شود

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

...

...

shakhes bozorge zanan


دسته ها : زن و جامعه
چهارشنبه بیست و پنجم 11 1391 11:45
X