معرفی وبلاگ
فعالییت سازمان زنان انقلاب اسلامی در پی انسجام و هماهنگی و شناسایی زنان فعال منطقه بسته به مهارت و توانمندیی انها در جهت رفع نیازمندرهای زنان ان منطقه . خواهرم بسته به نیاز فکری و روحی و مادی خود با ما هم سخن شو بهترین خوبی ها نزد زنان است امام صادق(ع) باهم شویم ،یکی شویم درمانی برای دردی شویم ............ آن لحظه اي كه زن در خانه خود مي ماند و (به امورزندگي و تربيت فرزند مي پردازد)به خدا نزديكتر است.حضرت زهرا (س)
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان انقلاب
لينك عاشقان امام نقي
مرگ بر شاهين نجفي(مرتد)
جانم فداي غربتت يا امام نقي (ع)
امام من مهدي
فرهنگ الهي
گل نرگس
اس ام اس جديد
شعرهاي داريوش دوسراني
صهيون ستيزي
شيعه
مجله فيروز جاه
منتظران ظهور
ديار عشق
خدا
بهترين دوست فقط خدا
تنها عشق من خداست
شوق شهادت
سايه
سايه طلبه جوان
سايت شخصي سيد محمد انجوي نژاد
مدرسه علميه الزهرا(س) نصر تهران
☫عشق=خامنه اي☫
خانم دكتر نگار
در طلب معرفت...
گوهركمال ، حجاب برتر
ولايت عشق
غريب تر از غريب الغربا ... امام نقي (ع
غريب سامرا
بسم رب الهادي(ع)
شيدايي رهبر
وبلاگ شهيد همت
ماه نقره اي (بسم رب الشهدا)
مقتدر مظلوم
ولايت سيد علي
حامي رهبر
بسيجي بي ادعا
پايگاه اطلاع رساني استقامت
انفجار نور
ائمه اطها رو شهدا
فيض بوك
هادي نت
شهيدان زنده اند
دانلود جديد ترين مداحي
بهشت (محفل بسيجيان و رهروان شهدا
دينيست(اولين سايت اطلاع رساني ويژه مداحان)
سايت جامع مداحي
نور اسمان
سايت رسمي مداحان اهل بيت
ماه حرم ( روضه العباس)
جام تهي
ما مي توانيم
حمايت از اقتصاد و كار توليد ملي
منتظران مهدي
اخبار پيام نور
ره به ري
لینک دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1506963
تعداد نوشته ها : 3305
تعداد نظرات : 487
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

...

زند

http://www.bia2funi.com/wp-content/uploads/2012/11/HACKER-bia2funi.jpg

 يك موسسه امنيتي رژيم صهيونيستي نسبت به اقتدار ايران در حوزه نبرد سايبري ابراز نگراني كرد.

موسسه مطالعات امنيت ملي وابسته به دانشگاه تل آويو در پژوهشي كه به جنگ هاي الكترونيكي و سايبري اختصاص دارد خاطرنشان مي كند: بخش سايبري وزارت دفاع آمريكا قصد دارد تغييرات كلي اي در جنگ سايبري اعمال كند. به ويژه اطلاعاتي كه از سوي برخي منابع رسمي و علني مخابره شده نشان مي دهد آمريكا نزديك به 90درصد بودجه الكترونيكي خود را صرف دفاع از خود مي كند در حالي كه تنها 10درصد از اين بودجه را به حملات الكترونيكي اختصاص داده است. مسأله اي كه باعث تضعيف نيروي هجومي آمريكا شده است.
 
اين گزارش يادآور شده است: مقام هاي آمريكايي خود مي دانند كه حملات الكترونيكي اي كه به ايران انجام مي دهند از سوي اين كشور بي پاسخ نمي ماند و حتي در برخي مواقع بسيار قدرتمندتر از حملاتي است كه خودشان انجام مي دهند. مسأله اي كه به اذعان مقام هاي آمريكايي باعث شده است تا ايران قدرتمندترين كشور در حوزه الكترونيك و جنگ سايبري باشد.
 
به گزارش ديپلماسي ايراني به نقل از القدس العربي، چاپ لندن، اين موسسه مطالعات صهيونيستي در ادامه گزارش مي دهد: ايران پس از نخستين حمله سايبري به تأسيسات هسته اي اش به سرعت بر روي فضاي سايبري خود كار كرد و اكنون به كشور قدرتمند جهان در جنگ سايبري تبديل شده است.
 
موسسه مطالعات امنيت ملي اسرائيل به كاخ سفيد هشدار مي دهد، حملات سايبري در آينده مي توانند هزينه هاي بسيار سنگيني را متحمل ايالات متحده آمريكا كنند و اگر واشنگتن به اين موضوع توجه نكند و مسأله گذشت زمان را جدي نگيرد متحمل حملات سايبري بسيار جدي اي خواهد شد كه هزينه هاي ناشي از آن سرسام آور خواهند بود.
 
اين موسسه در ادامه از ايالات متحده آمريكا مي خواهد كه توانايي هاي سايبري جمهوري اسلامي ايران را جدي بگيرد و مطالعاتي جدي بر روي قدرت ميداني و الكترونيكي آن انجام دهد.
 
موسسه مذكور به آمريكا و اسرائيل هشدار مي دهد ايران هميشه آماده واكنش به هرگونه حمله سايبري است از اين رو بايد خود را آماده مواجهه با هرگونه حمله سايبري از سوي ايران كنند.
 
در اين گزارش به نقل از يكي از مقام هاي عالي رتبه نيروي هوايي آمريكا آمده است: ايران پس از حمله سايبري به تأسيسات هسته اي اش در سال 2010توانسته است امكانات الكترونيك و سايبري خود را به شدت تقويت كند و به زودي به قدرتي بزرگ تبديل خواهد شد.ايراني ها اكنون از چنان قدرتي در فضاي سايبري برخوردارند كه براي آمريكايي ها به هيچ وجه قابل تصور نيست به گونه اي كه مي توان گفت در جنگ سايبري در سطح جهان در حال حاضر حرف اول را مي زنند.
....

دسته ها :
سه شنبه بیست و چهارم 11 1391 17:38
X