معرفی وبلاگ
فعالییت سازمان زنان انقلاب اسلامی در پی انسجام و هماهنگی و شناسایی زنان فعال منطقه بسته به مهارت و توانمندیی انها در جهت رفع نیازمندرهای زنان ان منطقه . خواهرم بسته به نیاز فکری و روحی و مادی خود با ما هم سخن شو بهترین خوبی ها نزد زنان است امام صادق(ع) باهم شویم ،یکی شویم درمانی برای دردی شویم ............ آن لحظه اي كه زن در خانه خود مي ماند و (به امورزندگي و تربيت فرزند مي پردازد)به خدا نزديكتر است.حضرت زهرا (س)
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان انقلاب
لينك عاشقان امام نقي
مرگ بر شاهين نجفي(مرتد)
جانم فداي غربتت يا امام نقي (ع)
امام من مهدي
فرهنگ الهي
گل نرگس
اس ام اس جديد
شعرهاي داريوش دوسراني
صهيون ستيزي
شيعه
مجله فيروز جاه
منتظران ظهور
ديار عشق
خدا
بهترين دوست فقط خدا
تنها عشق من خداست
شوق شهادت
سايه
سايه طلبه جوان
سايت شخصي سيد محمد انجوي نژاد
مدرسه علميه الزهرا(س) نصر تهران
☫عشق=خامنه اي☫
خانم دكتر نگار
در طلب معرفت...
گوهركمال ، حجاب برتر
ولايت عشق
غريب تر از غريب الغربا ... امام نقي (ع
غريب سامرا
بسم رب الهادي(ع)
شيدايي رهبر
وبلاگ شهيد همت
ماه نقره اي (بسم رب الشهدا)
مقتدر مظلوم
ولايت سيد علي
حامي رهبر
بسيجي بي ادعا
پايگاه اطلاع رساني استقامت
انفجار نور
ائمه اطها رو شهدا
فيض بوك
هادي نت
شهيدان زنده اند
دانلود جديد ترين مداحي
بهشت (محفل بسيجيان و رهروان شهدا
دينيست(اولين سايت اطلاع رساني ويژه مداحان)
سايت جامع مداحي
نور اسمان
سايت رسمي مداحان اهل بيت
ماه حرم ( روضه العباس)
جام تهي
ما مي توانيم
حمايت از اقتصاد و كار توليد ملي
منتظران مهدي
اخبار پيام نور
ره به ري
لینک دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1518926
تعداد نوشته ها : 3305
تعداد نظرات : 487
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
 
افسران - بازخواني منويات حضرت امام خامنه اي(مدظله) : اختلافات را نبايد علني كرد؛

رهبر معظم انقلاب : اختلاف نظر، فراوان است؛ هيچ اشكالي هم ندارد - دو نفر مسئولند، رفيقند، اختلاف نظر هم دارند؛ هميشه هم بوده است - اما اختلاف نظر نبايد به اختلاف در عمل و اختلاف در برخوردهاي گوناگون، به اختلاف علني، به گريبانگيري، به مچگيري در مقابل چشم مردم منتهي شود.


- اختلافات را نبايد علني كرد؛ اختلافات را نبايد به مردم كشاند؛ احساسات مردم را نبايد در جهت ايجاد اختلاف تحريك كرد. از امروز تا روز انتخابات، هر كسي احساسات مردم را در جهت ايجاد اختلاف به كار بگيرد، قطعاً به كشور خيانت كرده.‌

- اختلافات بين مسئولين مضر است؛ هم بدتر از آن، كشاندن اختلاف ميان مردم مضر است. اين را من به مسئولين، به رؤساي محترم هشدار ميدهم. من از رؤساي قوا حمايت كردم، باز هم حمايت ميكنم - مسئولند، بايد كمكشان كرد - اما به آنها هشدار ميدهم، مراقب باشند. نه اينكه اين نامه‌نگاري‌ها خيلي مهم باشد؛ نه، صد تا نامه بنويسند؛ كار خودشان را بكنند، اختلافات را به ميان مردم نكشانند، چيزهاي جزئي را مايه‌ي جنجال و هياهو و استفاده‌ي تبليغاتي دشمن و خوراك تبليغاتي راديوهاي بيگانه و تلويزيونهاي بيگانه نكنند، صد تا نامه بنويسند؛ نامه اهميتي ندارد. مهم اين است كه همه‌ي ما بدانيم مسئوليتي داريم، همه‌ي ما بدانيم موقعيت حساسي داريم.
10/8/1391
بيانات در ديدار دانش‌آموزان‌ و دانشجويان

- حفظ شأن قوا توصيه مي‌كنم و آن را وظيفه خود و همه مي‌دانم، با اعتراض و اشكالي كه ممكن است بر بعضي از عملكردهاي اين قوا وارد باشد، منافاتي ندارد. بله؛ بنده باز هم با صداي بلند اعلام مي‌كنم كه مسؤولان كشور - چه در قوّه مجريّه، چه در قوّه قضايّيه و چه در قوّه مقنّنه - بايد با فقر و فساد و تبعيض در اين مملكت مبارزه كنند.

- گناهان مسئولان، علاوه‌ي بر گناهان شخصي آحاد مردم، يك سياهه‌اي از گناهان است كه مخصوص مسئولان است و يكي از آنها همين است: «كوتاهي كردن»؛ كاري را كه ميتوان انجام داد و ميبايد انجام داد، انجام ندادن. از جمله «دست‌درازي به اموال عمومي»، جزو گناهان من و شماست؛ يعني من و شما هستيم كه ميتوانيم مرتكب اين گناه بشويم؛ اما آحاد مردم نميتوانند. تأثيرش هم نسبت به سرقتي كه فلان آدم معمولي ممكن است بكند، به‌مراتب بيشتر و مضاعف است.
«كُند كردن حركت عمومي كشور با ايجاد يأس»، يكي ديگر از گناهان ماست. مردم را مأيوس كنيم، نيروي محركه را مأيوس كنيم و افق را در چشم آن كساني كه بايستي با شوق و اميد جلو بروند، تيره و تار نشان بدهيم؛ اين كُند كردن حركت مردم است؛ اين يك گناه بزرگي است.

- يكي از چيزهايي كه حركت كشور را كُند ميكند، تفرقه، اختلاف و دست به گريبان شدن است؛ اين ايجاد اختلاف يا دامن زدن به اختلاف، جزو گناهان مخصوص طبقه‌ي ماها مجموعه‌ي مسئولان و سياستمدارها - است.

- چه دست داشتن در فساد اقتصادي، چه چشم بستن بر فساد اقتصادي، چيزهايي است كه حركت عمومي كشور را كُند مي‌كند. فساد اقتصادي، هم خودش يك كُندكننده است، از جهت اينكه فساد است و مسئله‌ي ماليه‌ي عمومي كشور را دچار مشكل ميكند، هم انعكاسش در ذهن مردم از جهت ديگري موجب فساد است، كه نااميدي ايجاد ميكند؛ لذا چه شركت داشتن در يك فساد - العياذباللَّه و خداي نخواسته - چه ديدن و چشم بستن بر يك فساد؛ يا كشاندن مردم به فساد؛ نوع ادبيات، نوع حرف و كاري كه مردم را نسبت به مسائل مفسدانه جَري و گستاخ كند - چه فساد مالي، چه فساد امور جنسي و امثال اينها - كُند كردن حركت كشور است، و اينها گناهان ماست.

۱۳۸۵/۰۷/۱۸
بيانات‌ در ديدار كارگزاران نظام

- هماهنگي قوا با يكديگر، يكي از بزرگترين نقاط مثبت ماست. امروز مجلس، دولت، قوه‌ي قضائيه، به هم حسن ظن دارند؛ اين كجا و اينكه مجلس به دولت بدبين، دولت به مجلس بي‌اعتنا، قوه‌ي قضائيه از هر دو گله‌مند، كجا؛ اين خيلي وضعيت بدي است. امروز بحمداللَّه اين‌طور نيست؛ هماهنگي هست، همدلي هست و دستگاههاي مختلف و جريانهاي گوناگون با هم همكاري مي‌كنند؛ اتفاق و اتحاد وهماهنگي هست.

- خيلي ها هستند كه همتشان اين است كه بين قواي كشور، بين جريانهاي تصميم‌گيري در كشور نزاع و اختلاف و دعوا ايجاد كنند. ايجاد شكاف و رخنه در بافت يكپارچه‌ي فرماندهي كلي كشور - يعني همين مجموعه قواي سه‌گانه كه دارند بر امور كشور فرماندهي و حكمراني مي‌كنند.
۱۳۸۷/۰۳/۲۱
بيانات ‌در اولين ديدار با نمايندگان مجلس هشتم


دسته ها : اجتماعي
دوشنبه شانزدهم 11 1391 9:19
X