معرفی وبلاگ
فعالییت سازمان زنان انقلاب اسلامی در پی انسجام و هماهنگی و شناسایی زنان فعال منطقه بسته به مهارت و توانمندیی انها در جهت رفع نیازمندرهای زنان ان منطقه . خواهرم بسته به نیاز فکری و روحی و مادی خود با ما هم سخن شو بهترین خوبی ها نزد زنان است امام صادق(ع) باهم شویم ،یکی شویم درمانی برای دردی شویم ............ آن لحظه اي كه زن در خانه خود مي ماند و (به امورزندگي و تربيت فرزند مي پردازد)به خدا نزديكتر است.حضرت زهرا (س)
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان انقلاب
لينك عاشقان امام نقي
مرگ بر شاهين نجفي(مرتد)
جانم فداي غربتت يا امام نقي (ع)
امام من مهدي
فرهنگ الهي
گل نرگس
اس ام اس جديد
شعرهاي داريوش دوسراني
صهيون ستيزي
شيعه
مجله فيروز جاه
منتظران ظهور
ديار عشق
خدا
بهترين دوست فقط خدا
تنها عشق من خداست
شوق شهادت
سايه
سايه طلبه جوان
سايت شخصي سيد محمد انجوي نژاد
مدرسه علميه الزهرا(س) نصر تهران
☫عشق=خامنه اي☫
خانم دكتر نگار
در طلب معرفت...
گوهركمال ، حجاب برتر
ولايت عشق
غريب تر از غريب الغربا ... امام نقي (ع
غريب سامرا
بسم رب الهادي(ع)
شيدايي رهبر
وبلاگ شهيد همت
ماه نقره اي (بسم رب الشهدا)
مقتدر مظلوم
ولايت سيد علي
حامي رهبر
بسيجي بي ادعا
پايگاه اطلاع رساني استقامت
انفجار نور
ائمه اطها رو شهدا
فيض بوك
هادي نت
شهيدان زنده اند
دانلود جديد ترين مداحي
بهشت (محفل بسيجيان و رهروان شهدا
دينيست(اولين سايت اطلاع رساني ويژه مداحان)
سايت جامع مداحي
نور اسمان
سايت رسمي مداحان اهل بيت
ماه حرم ( روضه العباس)
جام تهي
ما مي توانيم
حمايت از اقتصاد و كار توليد ملي
منتظران مهدي
اخبار پيام نور
ره به ري
لینک دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1518837
تعداد نوشته ها : 3305
تعداد نظرات : 487
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

مذاكرات ايران و آژانس در تهران به روز دوم كشيد

افسران - مذاكرات ايران و آژانس در تهران به روز دوم كشيد


مذاكرات بازرسان آژانس بين‌المللي انرژي اتمي در تهران به روز دوم كشيده شد و طبق اعلام دو طرف و اين ‌گفت‌وگوها در روز پنجشنبه ۲۸ دي ادامه پيدا مي‌كند.

دبيرخانه شوراي عالي امنيت ملي ايران در اطلاعيه‌اي كه شامگاه چهارشنبه ۲۷ دي منتشر كرد، خبر از تمديد اين مذاكرات داد و يك سخنگوي آژانس بين‌المللي انرژي اتمي در وين نيز ساعتي بعد اين خبر را تاييد كرده است.

بازرسان آژانس شامگاه سه‌شنبه راهي تهران شدند تا مذاكرات مقرر را از سر بگيرند. به نوشته خبرگزاري‌هاي ايران، اين مذاكرات در محل سازمان انرژي اتمي ايران برگزار شده است.

سرپرستي نمايندگان آژانس در اين دور از مذاكرات نيز با هرمان ناكارتس معاون مدير كل آژانس است. از سوي ايران نيز علي‌اصغر سلطانيه، نماينده ايران در آژانس، سرپرست تيم مذاكره‌كننده است.

آقاي ناكارتس روز سه‌شنبه ۲۶ دي در فرودگاه وين و پيش از عزيمت به تهران ابراز اميدواري كرد كه در دور جديد مذاكرات، بازرسان آژانس امكان دسترسي به پايگاه پارچين را پيدا كنند.

به گزارش رويترز، آقاي ناكارتس گفت: «ما با روحيه‌اي سازنده به سمت اين مذاكرات مي‌رويم و اطمينان داريم كه ايران هم با همين روحيه با ما همكاري خواهد كرد.»

هنوز جزئياتي درباره مذاكرات در جريان منتشر نشده است و مشخص نيست كه ايران اجازه بازديد از پارچين را به بازرسان آژانس اتمي داده است يا نه.

ايران و آژانس بين‌المللي انرژي اتمي روز ۲۳ آذر در تهران مذاكراتي درباره مسائل حل‌نشده درباره برنامه هسته‌اي ايران داشتند و هر دو طرف از اين مذاكرات ابراز رضايت كردند. در جريان همان مذاكرات قرار شد دور بعدي آن روز ۲۷ دي (۱۶ ژانويه) در تهران ادامه پيدا كند.

اين سربازرس آژانس بين‌المللي انرژي اتمي پيش از سفر آذرماه خود به تهران نيز ابراز اميدواري كرده بود كه گروهش بتواند از سايت پارچين ديدار كند اما نهايتا گزارشي درباره چنين بازديدي منتشر نشد.

در عين حال آقاي ناكارتس پس از بازگشت از تهران در وين گفت بازديد از پايگاه پارچين جزئي از توافق ايران و اين آژانس بر سر «رويكردي ساختارمند» براي ازسرگيري كار بازرسان خواهد بود.

به گفته آقاي ناكارتس، انتظار بر اين است كه در مذاكرات ۲۷ دي‌ماه اين «رويكرد ساختارمند» نهايي شده و «مدت كوتاهي بعد» به اجرا گذاشته شود.

به گزارش رويترز، اشاره معاون يوكيا آمانو در آژانس بين‌المللي انرژي اتمي به توافق طرفين بر سر چارچوبي است كه «به آژانس اجازه خواهد داد بازرسي و تحقيقات خود را درباره پژوهش‌هاي مشكوك ايران در زمينه بمب اتمي از سر بگيرد».

آژانس بين‌المللي انرژي اتمي در ماه‌هاي اخير به‌شدت اصرار داشته است كه ايران به بازرسان اين سازمان اجازه دسترسي به پايگاه نظامي پارچين را بدهد.

آژانس ايران را متهم مي‌كند كه در اين پايگاه نظامي آزمايش‌هاي انفجاري مربوط به كلاهك هسته‌اي انجام شده است؛ اتهام ديگري كه آژانس مطرح كرده پاكسازي «گسترده» در پايگاه پارچين است.

تهران در مقابل اين اتهامات را رد كرده و گفته است كه طبق معاهده ان‌پي‌تي مي‌تواند اجازه دسترسي به اين محوطه نظامي را صادر نكند.

ايران بارها اتهام قدرت‌هاي غربي درباره زمينه نظامي برنامه هسته‌اي خود را رد كرده است و گفته است در پي توليد انرژي و تحقيقات پزشكي است.


دسته ها : اجتماعي
پنج شنبه بیست و هشتم 10 1391 1:1
X