معرفی وبلاگ
فعالییت سازمان زنان انقلاب اسلامی در پی انسجام و هماهنگی و شناسایی زنان فعال منطقه بسته به مهارت و توانمندیی انها در جهت رفع نیازمندرهای زنان ان منطقه . خواهرم بسته به نیاز فکری و روحی و مادی خود با ما هم سخن شو بهترین خوبی ها نزد زنان است امام صادق(ع) باهم شویم ،یکی شویم درمانی برای دردی شویم ............ آن لحظه اي كه زن در خانه خود مي ماند و (به امورزندگي و تربيت فرزند مي پردازد)به خدا نزديكتر است.حضرت زهرا (س)
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان انقلاب
لينك عاشقان امام نقي
مرگ بر شاهين نجفي(مرتد)
جانم فداي غربتت يا امام نقي (ع)
امام من مهدي
فرهنگ الهي
گل نرگس
اس ام اس جديد
شعرهاي داريوش دوسراني
صهيون ستيزي
شيعه
مجله فيروز جاه
منتظران ظهور
ديار عشق
خدا
بهترين دوست فقط خدا
تنها عشق من خداست
شوق شهادت
سايه
سايه طلبه جوان
سايت شخصي سيد محمد انجوي نژاد
مدرسه علميه الزهرا(س) نصر تهران
☫عشق=خامنه اي☫
خانم دكتر نگار
در طلب معرفت...
گوهركمال ، حجاب برتر
ولايت عشق
غريب تر از غريب الغربا ... امام نقي (ع
غريب سامرا
بسم رب الهادي(ع)
شيدايي رهبر
وبلاگ شهيد همت
ماه نقره اي (بسم رب الشهدا)
مقتدر مظلوم
ولايت سيد علي
حامي رهبر
بسيجي بي ادعا
پايگاه اطلاع رساني استقامت
انفجار نور
ائمه اطها رو شهدا
فيض بوك
هادي نت
شهيدان زنده اند
دانلود جديد ترين مداحي
بهشت (محفل بسيجيان و رهروان شهدا
دينيست(اولين سايت اطلاع رساني ويژه مداحان)
سايت جامع مداحي
نور اسمان
سايت رسمي مداحان اهل بيت
ماه حرم ( روضه العباس)
جام تهي
ما مي توانيم
حمايت از اقتصاد و كار توليد ملي
منتظران مهدي
اخبار پيام نور
ره به ري
لینک دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1518883
تعداد نوشته ها : 3305
تعداد نظرات : 487
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

 رافسران - بعد از 50 ثانيه از آغاز نماز چه اتفاقي ميافتد؟

كشف يك معجزه الهي توسط دانشمندان آمريكايي!
يك دانشمند آمريكايي به نام "رامشاندرن" در تحقيقي كه در مورد وضعيت بدن انسان هنگام نمازخواندن، با مجموعه‏اي از پژوهشگران آمريكايي انجام داد، به فعاليت بيشتر مغز انسان و آرامش روحي هنگام نماز آگاه شد.
در اين تحقيق علمي، مشخص شدن اين وضعيت پس از 50 ثانيه از آغاز نماز ، آشكار مي‏شود. براساس اين بررسي ، آمده است:
ميانگين ضربان قلب و احتمال لخته شدن خون به صورت مشترك در حين نماز بين20 الي 30 درصد كاهش مي‏يابد و همچنين پوست بدن مقاومت بيشتري پيدا مي‏كند.
همچنين در عكس‏هايي كه از مغز در هنگام نماز گرفته شده است، فعاليت مغز نمازگزار به صورت قابل توجهي در مقايسه با حالت‏هاي عادي افزايش پيدا مي‏كند و نورون‏هاي عصبي به صورت نوراني در اشعه‏هاي دريافتي از مغز به نمايش در مي‏آيد.
روزنامه "واشنگتن‏پست" در اين رابطه نوشت: اين تحقيقات علمي اسرار نهان مغز انسان را روشن مي‏كند. روزنامه " ساينس" نيز با تقدير از اينگونه تحقيقات بر رابطه قطعي دين و علم تاكيد كرد

چرا رو به قبله خوابيدن مستحب است؟
ازحضرت علي عليه السلام منقول است كه : مؤ من بردست راست و رو بقبله ميخوابد اما پادشاهان بر دست چپ ميخوابند. همچنين در روايتي از حضرت صادق ع منقول است كه دراكثر اوقات رسول خدا رو بقبله مي نشست. امروزه تحقيقات علمي ثابت كرده است كه :
اگر رو به قبله بخوا بيم آهن در جدار رگ ها رسوب نمي كند و آهن بدن افزايش مي يابد و تصلب شرايين و عوارض قلبي ايجاد نخواهد شد .همچنين به كبد كه قسمت كننده آهن بدن است ، لطمه شديد وارد نمي شود.
منظور از روبه قبله خوابيدن اين است كه سر روبه مغرب و پا رو به مشرق قرار گرفته و صورت رو به قبله باشد . تامين مناسب آهن بدن براي دختران نوجوان بيش از ديگران ، ضروري به نظر مي رسد.
......................
آواي قرآن ، تأثير مثبتي بر درمان ناباروري زوجين دارد.
دكتر نيره خادم با ارائه ي مقاله اي در اولين همايش سراسري انجمن متخصصان زنان، مامايي و نازايي، صدا درماني را يكي از روش هاي طب مكمل در جهت بهبود نازايي عنوان كرده است. در اين پژوهش كه با هدف بررسي صدا درماني بر موفقيت تلقيح داخل رحمي انجام شده، آمده است كه 327 زوج نابارور متقاضي انجام مراحل ابتدايي عمل تلقيح داخل رحمي يا iui* *(intra-uterine insemination)به صورت تصادفي در سه گروه قرآن، موسيقي و شاهد تقسيم و بررسي شدند. در اين تقسيم بندي، 110 نفر با صوت قرآن، 105 نفر با موسيقي و 112 نفر به عنوان شاهد(يعني بدون استفاده از روش خاصي) مراحل درمان را گذراندند. نتايج اين پژوهش از وجود ارتباط معناداري ميان پاسخ مثبت به آزمايش ها در بخش هاي مختلف درمان را در گروه گوش كننده به قرآن نشان داده است .نتايج اين تحقيق نشان مي دهد كه در گروه قرآن از ميان 110 نفر شركت كننده در آزمون هاي باروري، 18 مورد پاسخ مثبت به درمان در هر سيكل (iui) ديده شده است. اين در حالي است كه در گروه گوش كننده به موسيقي از ميان 105 نفر تنها 10 مورد پاسخ مثبت و در گروه شاهد از ميان 112 نفر، تنها 6 مورد پاسخ مثبت به اين آزمون ها يافت شده است


دسته ها : نماز
سه شنبه شانزدهم 8 1391 23:42
X