معرفی وبلاگ
فعالییت سازمان زنان انقلاب اسلامی در پی انسجام و هماهنگی و شناسایی زنان فعال منطقه بسته به مهارت و توانمندیی انها در جهت رفع نیازمندرهای زنان ان منطقه . خواهرم بسته به نیاز فکری و روحی و مادی خود با ما هم سخن شو بهترین خوبی ها نزد زنان است امام صادق(ع) باهم شویم ،یکی شویم درمانی برای دردی شویم ............ آن لحظه اي كه زن در خانه خود مي ماند و (به امورزندگي و تربيت فرزند مي پردازد)به خدا نزديكتر است.حضرت زهرا (س)
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان انقلاب
لينك عاشقان امام نقي
مرگ بر شاهين نجفي(مرتد)
جانم فداي غربتت يا امام نقي (ع)
امام من مهدي
فرهنگ الهي
گل نرگس
اس ام اس جديد
شعرهاي داريوش دوسراني
صهيون ستيزي
شيعه
مجله فيروز جاه
منتظران ظهور
ديار عشق
خدا
بهترين دوست فقط خدا
تنها عشق من خداست
شوق شهادت
سايه
سايه طلبه جوان
سايت شخصي سيد محمد انجوي نژاد
مدرسه علميه الزهرا(س) نصر تهران
☫عشق=خامنه اي☫
خانم دكتر نگار
در طلب معرفت...
گوهركمال ، حجاب برتر
ولايت عشق
غريب تر از غريب الغربا ... امام نقي (ع
غريب سامرا
بسم رب الهادي(ع)
شيدايي رهبر
وبلاگ شهيد همت
ماه نقره اي (بسم رب الشهدا)
مقتدر مظلوم
ولايت سيد علي
حامي رهبر
بسيجي بي ادعا
پايگاه اطلاع رساني استقامت
انفجار نور
ائمه اطها رو شهدا
فيض بوك
هادي نت
شهيدان زنده اند
دانلود جديد ترين مداحي
بهشت (محفل بسيجيان و رهروان شهدا
دينيست(اولين سايت اطلاع رساني ويژه مداحان)
سايت جامع مداحي
نور اسمان
سايت رسمي مداحان اهل بيت
ماه حرم ( روضه العباس)
جام تهي
ما مي توانيم
حمايت از اقتصاد و كار توليد ملي
منتظران مهدي
اخبار پيام نور
ره به ري
لینک دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1518808
تعداد نوشته ها : 3305
تعداد نظرات : 487
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
 
 
 
 
 
افسران - گوگل زندگي شما را رصد مي كند
 

 
 
 
 
گوگل در راستاي تطبيق سياست تحريم با ديپلماسي عمومي در بيانيه‌اي عنوان كرد كه سه سرويس گوگل كروم، گوگول پيكاسا و گوگل ارث را براي ايرانيان آزاد كرده است؛ با اين تفاسير متوجه مي‌شويم كه ديپلماسي عمومي برايش اصل و تحريم براي گوگل ابزار است.

پايگاه اطلاع رساني پليس فتا: مديرعامل مجمع فعالان فضاي مجازي انقلاب اسلامي با بيان اينكه گوگل همه ابعاد زندگي‌مان را ليست كرده و به ازاي اين ابعاد، به ما سرويس‌ مي‌دهد، گفت: اگرچه سرويسهاي گوگل به ظاهر رايگان است اما ميليون‌ها دلار بازگشت سرمايه دارد.

مهدي صرامي - مديرعامل مجمع فعالان فضاي مجازي انقلاب اسلامي – فرا- در نشست تحليلي آينده نگري در فضاي مجازي و ضرورت انسجام فعالان مجازي در ششمين نمايشگاه بين‌المللي رسانه‌هاي ديجيتال گفت: در عصر انفجار اطلاعات بايد هر لحظه منتظر اتفاقاتي در حوزه فضاي مجازي باشيم بنابراين بايد تدابيري اتخاذ شود تا در برابر اتفاقات غيرقابل پيش بيني نيز آمادگي داشته باشيم.

وي با تاكيد بر ضرورت انسجام فعالان فضاي مجازي در حوزه انقلاب اسلامي، گفت: بايد با انسجام در اين بخش در آينده‌اي نزديك ابتكار عمل را در دست داشته باشيم و با تحليل صحيح آينده‌اي مناسب را براي خودمان رقم بزنيم.

مديرعامل مجمع فعالان فضاي مجازي انقلاب اسلامي با بيان غفلتهاي صورت گرفته در فضاي مجازي موجود به فعاليت شركت گوگل اشاره كرد و با تاكيد براينكه ميان ماموريت و اهداف گوگل تفاوت‌هايي وجود دارد، گفت: مهم‌ترين هدف گوگل ساماندهي اطلاعات دنيا است و در واقع گوگل در جستجوي افزايش مشتري و يا افزايش تجارت نيست بلكه قصد دارد از اين طريق اطلاعات دنيا را ساماندهي كند.

وي با بيان اينكه اطلاعات، دانش را و دانش بخشي از تفكر و تفكر بخشي از جهان‌بيني را مي‌سازد، گفت: بايد كاملا حواس‌مان را در زمينه درز اطلاعات در فضاي مجازي جمع كنيم كه تاكنون متاسفانه غفلت‌هايي در اين زمينه داشته ايم و سياستگذاران خود را براي مواجه با اين موضوع آماده نكرده‌اند.

صرامي با تاكيد براينكه گوگل همه ابعاد زندگي‌مان را ليست كرده است و به ازاي اين ابعاد، به ما سرويس‌ مي‌دهد، گفت: گوگل در راستاي تطبيق سياست تحريم با ديپلماسي عمومي در بيانيه‌اي عنوان كرد كه سه سرويس گوگل كروم، گوگول پيكاسا و گوگل ارث را براي ايرانيان آزاد كرده است؛ با اين تفاسير متوجه مي‌شويم كه ديپلماسي عمومي برايش اصل و تحريم براي گوگل ابزار است.

مديرعامل فرا گفت: گوگل اطلاعاتي كه ما در آن جستجو مي‌كنيم را پردازش مي‌كند و سپس آن را تقويت كرده و در قالب سرويسي جديد به ما ارائه مي‌كند؛ بنابراين اگرچه به ظاهر اين سرويس دهنده به ما خدمات رايگان مي‌دهد اما ميليون‌ها دلار حتي بيش از بودجه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي بازگشت سرمايه دارد.

وي با تاكيد بر ضرورت انسجام فعالان مجازي در حوزه انقلاب اسلامي گفت: ما بايد فعالان مجازي را به گونه‌اي در حوزه انقلاب اسلامي با يكديگر منسجم كنيم كه در آينده‌اي نزديك ابتكار عمل را در دست داشته باشيم و با تحليل صحيح آينده‌اي مناسب را براي خودمان رقم بزنيم.

صرامي در مورد عملكرد مجمع فعالان فضاي مجازي انقلاب اسلامي كه از اواخر ارديبهشت ماه امسال در اين حوزه اعلام حضور كرده است انسجام بخشيدن و ايجاد هم‌افزايي ميان فعالان عرصه فضاي مجازي و حركت قوي در مسير انقلاب و پاسخ به نيازهاي آن را از جمله اهداف اين مجمع برشمرد.

وي گفت: در اين مجمع به دنبال بهره‌گيري از ظرفيت‌ و توان فعالان اين عرصه در راستاي حداكثر كردن منافع انقلاب اسلامي هستيم. بنابراين زماني كه اين تعريف را ارائه مي‌كنيم بايد تعامل خوبي با صنوف و ساير مجامع تجاري و تجاري و انجمن‌ها داشته باشيم؛ اين مجمع چيزي بيشتر از كارگروه‌هاي متشكل از فعالان حوزه فضاي مجازي نيست به نحوي كه طي اين مدت ۱۴ گروه مختلف در حوزه‌هاي تخصصي مربوط به فضاي مجازي شكل گرفته است.

مديرعامل فرا گفت: هم‌افزايي ميان ظرفيت‌هاي فعالان فضاي مجازي را از طريق ايجاد كنسرسيوم توليد محتوا محقق خواهيم كرد كه در ششمين نمايشگاه بين المللي رسانه هاي ديجيتال سنگ بناي اين كنسرسيوم را با حضور ۷۰ شركت ايجاد كرده‌ايم.
 

دسته ها : اجتماعي
شنبه بیست و نهم 7 1391 14:29
X