معرفی وبلاگ
فعالییت سازمان زنان انقلاب اسلامی در پی انسجام و هماهنگی و شناسایی زنان فعال منطقه بسته به مهارت و توانمندیی انها در جهت رفع نیازمندرهای زنان ان منطقه . خواهرم بسته به نیاز فکری و روحی و مادی خود با ما هم سخن شو بهترین خوبی ها نزد زنان است امام صادق(ع) باهم شویم ،یکی شویم درمانی برای دردی شویم ............ آن لحظه اي كه زن در خانه خود مي ماند و (به امورزندگي و تربيت فرزند مي پردازد)به خدا نزديكتر است.حضرت زهرا (س)
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان انقلاب
لينك عاشقان امام نقي
مرگ بر شاهين نجفي(مرتد)
جانم فداي غربتت يا امام نقي (ع)
امام من مهدي
فرهنگ الهي
گل نرگس
اس ام اس جديد
شعرهاي داريوش دوسراني
صهيون ستيزي
شيعه
مجله فيروز جاه
منتظران ظهور
ديار عشق
خدا
بهترين دوست فقط خدا
تنها عشق من خداست
شوق شهادت
سايه
سايه طلبه جوان
سايت شخصي سيد محمد انجوي نژاد
مدرسه علميه الزهرا(س) نصر تهران
☫عشق=خامنه اي☫
خانم دكتر نگار
در طلب معرفت...
گوهركمال ، حجاب برتر
ولايت عشق
غريب تر از غريب الغربا ... امام نقي (ع
غريب سامرا
بسم رب الهادي(ع)
شيدايي رهبر
وبلاگ شهيد همت
ماه نقره اي (بسم رب الشهدا)
مقتدر مظلوم
ولايت سيد علي
حامي رهبر
بسيجي بي ادعا
پايگاه اطلاع رساني استقامت
انفجار نور
ائمه اطها رو شهدا
فيض بوك
هادي نت
شهيدان زنده اند
دانلود جديد ترين مداحي
بهشت (محفل بسيجيان و رهروان شهدا
دينيست(اولين سايت اطلاع رساني ويژه مداحان)
سايت جامع مداحي
نور اسمان
سايت رسمي مداحان اهل بيت
ماه حرم ( روضه العباس)
جام تهي
ما مي توانيم
حمايت از اقتصاد و كار توليد ملي
منتظران مهدي
اخبار پيام نور
ره به ري
لینک دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1505389
تعداد نوشته ها : 3305
تعداد نظرات : 487
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
شخصيت شناسي بر اساس اشتهاي شما!!!

اگر نگاه
ي به خوراكي‌هاي روي ميز كارمندان‌تان بيندازيد، مي‌توانيد شخصيت‌شان را تخمين بزنيد و به آن‌ها شغلي مناسب اين شخصيت را پيشنهاد بدهيد. اگر هنوز هم اين ادعا را باور نمي‌كنيد، بهتر است در اين صفحه با نتايج تحقيقات دكتر آلن هرش آشنا شويد. او كه سال‌ها بود در مورد كساني كه توانايي بويايي‌شان را از دست داده بودند و نمي‌توانستند بو يا مزه غذا را بفهمند تحقيقاتي انجام مي‌داد، درحالي كه مي‌خواست درمان‌هايي را براي اين افراد پيدا كند، به نتايج جالبي در مورد انتخاب غذا و ارتباطش با شخصيت رسيد. فهرست زير نتيجه تحقيقات اين پژوهشگر برجسته است.
آجيل‌خوراكي مورد علاقه بي‌خيال‌ها!
اگر يك فرد آجيل‌خور هستيد و اين خوراكي‌هاي طبيعي را به هله‌هوله‌هاي ديگر ترجيح مي‌دهيد، بايد بگوييم كه شما يك فرد بي‌خيال هستيد كه با وجود داشتن اين صفت، ديگران را هم خوب درك مي‌كنيد و مي‌فهميد البته درك خوبي هم از شرايطي كه در آن هستيد داريد و اين خصلت به شما در زندگي‌تان كمك مي‌كند.
چوب‌شور خوراكي مورد علاقه خلاق‌ها!
اگر شما فردي خلاق هستيد كه هميشه ايده‌هاي جديدي درسرداريد و از عملي‌كردن‌شان هم نمي‌ترسيد، چوب‌شور يكي از انتخاب‌هاي شما خواهد بود. دوست‌داران اين خوراكي افراد ريسك‌پذيري هستند كه هميشه ايده‌هاي تازه‌اي در سر دارند و كمتر از ايده‌هاي حاضر و آماده پيروي مي‌كنند.
چيپس سيب‌زميني تقديم به دوستداران رقابت!
اگر شما يك فرد بلندپرواز هستيد كه زندگي براي‌تان عرصه رقابت‌كردن و پيروز‌شدن است، به احتمال زياد سراغ چيپس سيب‌زميني خواهيد رفت. اين تحقيقات نشان‌داده ‌است كه وكلا، روساي شركت‌ها و ورزشكاران موفق بيشتر از صاحبان ديگر حرفه‌ها به‌خوردن اين خوراكي پركالري تمايل دارند.
خوراكي مورد علاقه متفكرها: ميوه‌ها!
دوستداران ميوه، ذهني قوي و قدرتمند دارند. آن‌ها براي انجام هركاري و عبور از هر مرحله از زندگي‌شان، حسابي فكر مي‌كنند و بعد از گرفتن يك نتيجه منطقي وارد عمل مي‌شوند. آن‌ها بي‌‌گدار به آب نمي‌زنند و منطق در زندگي‌شان حرف اول را مي‌زند.
باهوش‌ها، پنير و خيارشور مي‌خورند
اين بررسي‌ها نشان‌ داده ‌است افرادي كه ساندويچ پنير و خيارشور را به ديگر انواع ساندويچ‌ها ترجيح مي‌دهند به احتمال زياد اشخاصي باهوش و با ضريب هوشي بالا هستند.
نان سفيد + همبرگر، انتخاب آينده‌نگر‌ها
دوست داريد همبرگرتان در يك سالاد پر از سس غوظه بخورد و ترجيح مي‌دهيد كه چنين اتفاقي در يك نان تازه سفيد بيفتد؟ پس بايد هنگام انتخاب چنين غذايي به خودتان افتخار كنيد. زيرا شما يك فرد آينده‌نگري هستيد و آرام‌آرام مقدمات رسيدن به زندگي كه دوست داريد را فراهم خواهيد كرد.
گوشت ورقه‌اي گاو متعلق به عجول‌هاست
ساندويچ رست‌بيف اولين انتخاب شماست؟ بايد بگوييم كه كمي عجول هستيد و دوست داريد در يك چشم به هم‌زدن تمام تفكرات‌تان محقق شود. زيرا بر اساس اين تحقيق افرادي كه عاشق ساندويچ حاوي گوشت ورقه شده گاو هستند، اغلب شخصيت شتاب‌زده‌اي دارند.
برون‌گرا‌ها جوجه‌خور هستند
سـاندويچ جوجـه، جوجه‌كباب، جوجه چيني، بال‌كبابي و غذاهايي از اين دســت انتخاب برون‌گراهاست زيرا اين تحقيقات ثابت كرده‌است، اين‌ها افراد برون‌گرا از ميان انتخاب‌هاي فراواني‌كه پيش روي‌شان قرار دارد، بيشتر ترجيح مي‌دهند ساندويچ جوجه بخورند.
تخم مرغ و مايونز انتخاب خانه‌دار‌ها
خب، اين يك انتخاب كاملا سنتي است كه زياد هم با شخصيت جوان‌هاي امروزي سازگار نيست اما اگر شما از ميان انتخاب‌هاي رنگارنگ مدرن،‌ باز هم سراغ اين گزينه قديمي مي‌رويد، بايد بگوييم كه ماندن در خانه را به هرچيزي ترجيح مي‌دهيد و حتي دوست داريد شغل‌تان را هم در خانه انجام دهيد. اين متخصصان متوجه شدند، افرادي كه ساندويچ تخم‌مرغ با سس‌مايونز را دوست دارند، واقعا اهل ماندن در خانه هستند.
تن‌ماهي و ذرت، تقديم به بلند پرواز‌ها
انسان‌هاي بلند پرواز معمولا ساندويچ سنتي تن‌ماهي با ذرت‌شيرين را ترجيح مي دهند. به احتمال زياد اين افراد به جاي سفارش دادن يك همبرگر در روزي كه غذاي گرم در خانه ندارند، يك تن ماهي مي‌خرند و آن را با انواع و اقسام ذرت‌هايي كه در مغازه‌ها موجود است تزئين مي‌كنندو مي‌خورند.
حساس‌ها ميگو مي‌خورند
غذاهاي دريايي را خيلي از افراد دوست دارند و خيلي‌هاي ديگر هم به دليل خواص بسيار اين غذاها سراغ‌شان مي‌روند‌ اما محققان مي‌گويند، افرادي كه روح حساسي دارند، ساندويچ ميگو با نان قهوه‌اي و سبوس‌دار را بيشتر انتخاب مي‌كنند.

 


چهارشنبه پنجم 7 1391 13:33
X