معرفی وبلاگ
فعالییت سازمان زنان انقلاب اسلامی در پی انسجام و هماهنگی و شناسایی زنان فعال منطقه بسته به مهارت و توانمندیی انها در جهت رفع نیازمندرهای زنان ان منطقه . خواهرم بسته به نیاز فکری و روحی و مادی خود با ما هم سخن شو بهترین خوبی ها نزد زنان است امام صادق(ع) باهم شویم ،یکی شویم درمانی برای دردی شویم ............ آن لحظه اي كه زن در خانه خود مي ماند و (به امورزندگي و تربيت فرزند مي پردازد)به خدا نزديكتر است.حضرت زهرا (س)
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان انقلاب
لينك عاشقان امام نقي
مرگ بر شاهين نجفي(مرتد)
جانم فداي غربتت يا امام نقي (ع)
امام من مهدي
فرهنگ الهي
گل نرگس
اس ام اس جديد
شعرهاي داريوش دوسراني
صهيون ستيزي
شيعه
مجله فيروز جاه
منتظران ظهور
ديار عشق
خدا
بهترين دوست فقط خدا
تنها عشق من خداست
شوق شهادت
سايه
سايه طلبه جوان
سايت شخصي سيد محمد انجوي نژاد
مدرسه علميه الزهرا(س) نصر تهران
☫عشق=خامنه اي☫
خانم دكتر نگار
در طلب معرفت...
گوهركمال ، حجاب برتر
ولايت عشق
غريب تر از غريب الغربا ... امام نقي (ع
غريب سامرا
بسم رب الهادي(ع)
شيدايي رهبر
وبلاگ شهيد همت
ماه نقره اي (بسم رب الشهدا)
مقتدر مظلوم
ولايت سيد علي
حامي رهبر
بسيجي بي ادعا
پايگاه اطلاع رساني استقامت
انفجار نور
ائمه اطها رو شهدا
فيض بوك
هادي نت
شهيدان زنده اند
دانلود جديد ترين مداحي
بهشت (محفل بسيجيان و رهروان شهدا
دينيست(اولين سايت اطلاع رساني ويژه مداحان)
سايت جامع مداحي
نور اسمان
سايت رسمي مداحان اهل بيت
ماه حرم ( روضه العباس)
جام تهي
ما مي توانيم
حمايت از اقتصاد و كار توليد ملي
منتظران مهدي
اخبار پيام نور
ره به ري
لینک دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1506073
تعداد نوشته ها : 3305
تعداد نظرات : 487
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

اهل صراحتيم ..... دهه كرامت ، كرامت دارد

سلام اي كوثرستان سخاوت            كه از دست تو مي بارد كرامت

بانوي كرامت ، تو آيت بزرگ خدايي كه عارفان سترگ و عرشيان خاك نشين بر سنگ آستانه ات بوسه مي زنند . غرورها همه در آستان قدسي ات غروب مي كند ، شاهان ، سر تسليم بر آستانه ات نهاده اند ،و دهها شاهزاده و وكيل و وزير ، به غلامي و چاكري اين بارگاه بهشتي باليده اند و مي بالند .مراجع عظام از مرقد مقدست نور و نيرو مي گيرند. عالمان ، مفسران ، محدثان ، خطيبان ، محققان و نويسندگان ، صالحان ،صديقان و هزاران ، در باغ بابلان تو نغمه سرايي دارند .

 

احاديثي از امام رضا (عليه السلام):

نصف عقل آدمي اظهار دوستي ومحبت به عموم مردم است . دوست هر كس عقل او و دشمن وي ناداني اوست.مؤمن هر گاه خشمگين شود، خشمش او را از مسير حق منحرف نمي سازد. آنكه خودرأي باشد خود را به هلاكت افكنده است. با دوستان فروتن باش ، از بدخواهان احتياط و دوري كن و با عموم مردم گشاده رو باش. از حرص و حسد بپرهيزيد زيرا اين دو  امتهاي گذشته را نابود كرده است . هر كه از نفس خويش حساب كشد سود مي برد و هر كه غفلت ورزد زيان مي بيند . براي رفع نيازهاي مردم، شادمان كردن و رفع نگراني از آنان كوشش كنيد .

 

 

تنها خواهر امام هشتم

نجمه خاتون همسرگرامى امام كاظم(ع) تنها دو فرزند در دامان‏خود پرورش داد و آنها عبارتند از: ۱. خورشيد فروزان امامت، حضرت على بن موسى الرضا(ع) ۲.  ماه تابان درج عصمت، حضرت معصومه(س)

محمد بن جرير طبرى، دانشمند گرانمايه شيعه در قرن پنجم هجرى،براين واقعيت تصريح نموده است :مدت ۲۵ سال تمام حضرت رضا(ع) تنها فرزند نجمه خاتون بود، پس‏از يك ربع قرن انتظار، سرانجام ستاره‏اى تابان از دامن نجمه‏درخشيد كه هم سنگ امام هشتم(ع) بود و امام(ع) توانست والاترين‏عواطف انباشته شده در سويداى دلش را بر او نثار كند. بين حضرت معصومه(س) و برادرش امام رضا(ع) عواطف سرشار و محبت‏زايدالوصفى بود كه قلم از ترسيم آن عاجز است. در يكى از معجزات امام كاظم(ع) كه حضرت معصومه نيز نقشى دارد،هنگامى كه مرد نصرانى مى‏پرسد: «شما كه هستيد؟» مى‏فرمايد: «انا المعصومه اخت الرضا» «من معصومه، خواهر امام رضا(ع)مى‏باشم.» اين تعبير از محبت‏سرشار آن حضرت به برادر بزرگوارش‏امام رضا(ع) و از مباهات او به اين خواهر برادرى سرچشمه‏مى‏گيرد.

سلام و درود و صلوات بر امام رضا(ع)، هشتمين امام، كوكب درخشنده، ابر بارنده، باران شتابنده و خورشيد فروزنده ، كه همواره مأمن دلهاي خسته و پناه آهوان رميده از دام دل و دانه دنياست.سلام و درود خدا بر كسي‌كه خدا و رسولش از او رضايت دارند؛ امامي كه چشمه جوشان لطف و رحمتش به درياي ازلي رحمت و رأفت بي‌كران پروردگار متصل است و هر پناهجوي بي‌آشيانى، در پناه نگاه و نوازش او،چون آهوي رميده از صياد، آرام ميگيرد.


دسته ها : ميلاد - مناسبت ها
سه شنبه بیست و هشتم 6 1391 23:57
X