معرفی وبلاگ
فعالییت سازمان زنان انقلاب اسلامی در پی انسجام و هماهنگی و شناسایی زنان فعال منطقه بسته به مهارت و توانمندیی انها در جهت رفع نیازمندرهای زنان ان منطقه . خواهرم بسته به نیاز فکری و روحی و مادی خود با ما هم سخن شو بهترین خوبی ها نزد زنان است امام صادق(ع) باهم شویم ،یکی شویم درمانی برای دردی شویم ............ آن لحظه اي كه زن در خانه خود مي ماند و (به امورزندگي و تربيت فرزند مي پردازد)به خدا نزديكتر است.حضرت زهرا (س)
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان انقلاب
لينك عاشقان امام نقي
مرگ بر شاهين نجفي(مرتد)
جانم فداي غربتت يا امام نقي (ع)
امام من مهدي
فرهنگ الهي
گل نرگس
اس ام اس جديد
شعرهاي داريوش دوسراني
صهيون ستيزي
شيعه
مجله فيروز جاه
منتظران ظهور
ديار عشق
خدا
بهترين دوست فقط خدا
تنها عشق من خداست
شوق شهادت
سايه
سايه طلبه جوان
سايت شخصي سيد محمد انجوي نژاد
مدرسه علميه الزهرا(س) نصر تهران
☫عشق=خامنه اي☫
خانم دكتر نگار
در طلب معرفت...
گوهركمال ، حجاب برتر
ولايت عشق
غريب تر از غريب الغربا ... امام نقي (ع
غريب سامرا
بسم رب الهادي(ع)
شيدايي رهبر
وبلاگ شهيد همت
ماه نقره اي (بسم رب الشهدا)
مقتدر مظلوم
ولايت سيد علي
حامي رهبر
بسيجي بي ادعا
پايگاه اطلاع رساني استقامت
انفجار نور
ائمه اطها رو شهدا
فيض بوك
هادي نت
شهيدان زنده اند
دانلود جديد ترين مداحي
بهشت (محفل بسيجيان و رهروان شهدا
دينيست(اولين سايت اطلاع رساني ويژه مداحان)
سايت جامع مداحي
نور اسمان
سايت رسمي مداحان اهل بيت
ماه حرم ( روضه العباس)
جام تهي
ما مي توانيم
حمايت از اقتصاد و كار توليد ملي
منتظران مهدي
اخبار پيام نور
ره به ري
لینک دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1515198
تعداد نوشته ها : 3305
تعداد نظرات : 487
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

گزارش تصويري / راهپيمايي نمازگزاران تهراني در اعتراض به توهين به پيامبر اعظم(ص)

 

راهپيمايي نمازگزاران تهراني در اعتراض به توهين به پيامبر اعظم (ص) بعداز نماز جمعه برگزار شد.

 

 

 

 

 

دسته ها : اجتماعي - سياسي
جمعه بیست و چهارم 6 1391 18:33

گزارشي از تجمع دانشجويان ايراني مقابل سفارت سوييس در محكوميت توهين به مقدسات اسلام                            

ديپلماسي - ايسنا نوشت:

در اعتراض به توهين به مقدسات اسلام و پيامبر(ص) صدها نفر از دانشجويان روز پنج‌شنبه مقابل سفارت سوييس (حافظ منافع آمريكا در ايران) تجمع كردند.

 

به گزارش ايسنا، در اين تجمع، رضايي نماينده اتحاديه انجمن‌هاي مستقل دانشجويان سراسر كشور با اعتراض به هتك حرمت به پيامبر اسلام گفت: ما مسئولان آمريكا را در اين اقدام شريك مي‌دانيم و سكومت معنادار آنها را به بهانه آزادي بيان و حقوق شهروندي مسخره محكوم مي‌كنيم. ننگ بر اين اقليت كه به خود اجازه مي‌دهند عليه عزيزترين فرد ميان مسلمانان توهين كنند.

 

وي همچنين از سران متحجر منطقه به خاطر سكوتشان در برابر اين اقدامات انتقاد كرد و گفت: ما از حكومت‌هاي مسلمان منطقه مي‌خواهيم كه در برابر اين اقدامات سكونت نكنند و به ميدان بيايند امروز كه اين توهين‌ها توسط كشورهايي انجام مي‌شود كه مدعي دمكراسي هستند روز سكوت نيست و بايد اعتراض كرد.

 

در ادامه مراسم رافعي‌پور از كارشناسان سياسي گفت: اگر سلمان رشدي اعدام مي‌شد ما امروز شاهد چنين اقداماتي نبوديم، آمريكا سالگرد 11 سپتامبر را تبديل به سنتي براي توهين به پيامبر اسلام كرده است و ما بايد به اين مسئله اعتراض كنيم.

 

وي در عين حال گفت: ما در اين برنامه‌ها ضمن اعتراض خود نبايد اجازه دهيم كه برخي افراد مشكوك از اين تجمعات سوء استفاده كنند.

 

وي در ادامه گفت: اين‌كه اعتراض‌ها از كشورهايي آغاز شده كه در آن انقلاب اتفاق افتاده نشان مي‌دهد كه انقلاب در اين كشورها در مسير صحيح خود قرار دارد.

 

وي همچنين گفت: تجربه نشان داده است كه بعد از توهين‌ها اتحادي در ميان مسلمانان ايجاد مي‌شود و دشمنان مسلمين با ايجاد مسئله‌ي اختلافي ميان شيعه و سني سعي مي‌كنند كه اين وحدت ميان مسلمانان را از بين ببرند و ما بايد مراقب اين مسئله باشيم.

 

چمندي دبير جامعه اسلامي دانشجويان نيز در اين مراسم گفت: امروز مصر، ليبي و ايران شاهد جوشش قهر مسلمانان در اعتراض به هتك حرمت به پيامبر از سوي نظام ليبرال دموكراسي است. مسلمانان نسبت به اين هتك حرمت‌ها به تنگ آمده‌اند و اجازه نمي‌دهند كه اين كارها ادامه يابد.

 

وي با انتقاد از دولتمردان آمريكايي گفت: آمريكا به اين مسائل دامن مي‌زند و مسلمانان همواره خواهان احترام به تمام اديان از جمله دين اسلام مي‌باشند و دولتمردان آمريكايي بايد به خاطر اين اقدامات از مسلمانان عذرخواهي كنند.

 

دبير جامعه اسلامي دانشجويان در ادامه با هشدار به رژيم صهيونيستي گفت: ما دانشجويان اسرائيل را تهديدي براي صلح جهاني مي‌دانيم و از مقامات آمريكا، اروپا و ساير كشورها مي‌خواهيم كه عامل توهين به پيامبر مجازات شود.

چمندي در ادامه گفت: بايد تمام سفارتخانه‌هاي آمريكا در كشورهاي اسلامي فعاليت‌شان به تعليق درآيد و سفارتخانه‌هاي اسرائيل نيز تعطيل شود تا ديگر صهيونيست‌ها جرات اهانت به مقدسات مسلمانان را نداشته باشند.

 

در ادامه حسن‌زاده نماينده بسيج دانشجويي با هشدار به توهين‌كنندگان به مقدسات گفت: مسلمانان مراقب باشند در مقابل اين اتفاقات وحدت خود را حفظ كرده و از طرح مباحث اختلافي خودداري كنند. صهيونيست‌ها و اهانت‌كنندگان به پيامبر اسلام با اين كارها ريشه خود را مي‌كنند و ما بايد يكصدا نسبت به اين مسائل اعتراض كنيم و اگر امروز غيرت خود را نشان ندهيم و اعتراض نكنيم معلوم نيست فردا چه اتفاق‌هايي مي‌افتد.

 

در اين مراسم همچنين شعارهايي داده شد از جمله "اين سخن جاويد روح خداست ام‌الفساد قرن ما آمريكاست"، "امت اسلامي ما بيدار است از آمريكا و صهيونيسم بيزار است"، "منطق هاليوودي نشانه ذلت است، تنفر از آمريكا شعار هر ملت است". "مرگ بر آمريكا، مرگ بر صهيونيسم، مرگ بر اسراييل"، "عزا عزاست امروز مهدي صاحب زمان صاحب عزاست امروز"، "ما همه سرباز توايم محمد گوش به فرمان تويم محمد"، "هتاكان پيامبر اعدام بايد گردد‌"، "برخيز اي مسلمان بشكن سپاه شيطان"، "كارگردان صهيونيسم اعدام بايد گردد"، "لبيك يا نبي لبيك يا رسول‌الله".

 

تجمع كنندگان با فرارسيدن زمان اذان به اقامه نماز در مقابل سفارت سوئيس پرداختند.

 

در اين تجمع كه تا بعد از نماز ظهر و عصر نيز ادامه داشت پرچم آمريكا به آتش كشيده شد و بيانيه‌ي تجمع‌كنندگان قرائت گرديد. /

دسته ها : اجتماعي - سياسي
جمعه بیست و چهارم 6 1391 13:26

در پي اهانت نفرت انگيز دشمنان اسلام

 به ساحت نوراني پيامبر (ص)،

حضرت آيت الله خامنه اي رهبر انقلاب اسلامي ايران

در پيامي به ملت ايران و امت بزرگ اسلام،

پشت صحنه ي اين حركت شرارتبار را سياست هاي خصمانه ي صهيونيسم، آمريكا و ديگر سران استكبار جهاني خواندند

و با تشريح دلايل كينه ورزي صهيونيستها نسبت به

اسلام و قرآن، تاكيد كردند:

سياستمداران آمريكا اگر در ادعاي دخالت نداشتن خود صادقند بايد عاملان اين جنايت شنيع و پشتيبانان مالي آن را كه دل ملتهاي مسلمان را به درد آورده اند،

به مجازات متناسب با اين جرم بزرگ برسانند.

به گزارش شفقنا (پايگاه بين المللي همكاري هاي خبري شيعه)،

متن پيام رهبر انقلاب اسلامي ايران به اين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

قال الله العزيز الحكيم: يُريدونَ لِيُطفِئوا نورَاللهِ بِاَفواهِهِم واللهُ مُتِمُّ نورِه وَلوكَرِهَ الكافِرون

ملت عزيز ايران؛ امت بزرگ اسلام

دست پليد دشمنان اسلام بار ديگر با اهانت به پيامبر اعظم صلي الله عليه و آله و سلم كينه ي عميق خود را آشكار ساخت و با اقدامي جنون آميز و نفرت انگيز، خشم مجموعه هاي خبيث صهيونيستي را از تلألؤ روزافزون اسلام و قرآن در جهان كنوني نشان داد. در روسياهي عاملان اين جنايت و گناه بزرگ همين بس كه مقدسترين و نوراني ترين چهره ميان مقدسات عالم را آماج ياوه هاي مشمئز كننده ي خويش ساخته اند. پشت صحنه ي اين حركت شرارتبار، سياستهاي خصمانه ي صهيونيسم و امريكا و ديگر سران استكبار جهاني است كه به خيال باطل خود ميخواهند مقدسات اسلامي را در چشم نسلهاي جوان در دنياي اسلام از جايگاه رفيع خود فروافكنده و احساسات ديني آنان را خاموش كنند. اگر از حلقه هاي قبلي اين زنجيره ي پليد يعني سلمان رشدي و كاريكاتوريست دانماركي و كشيش هاي امريكايي آتش زننده قرآن حمايت نميكردند و دهها فيلم ضد اسلام را در بنگاههاي وابسته به سرمايه داران صهيونيست سفارش نميدادند، امروز كار به اين گناه عظيم و غيرقابل بخشش نمي رسيد. متهم اول در اين جنايت، صهيونيسم و دولت امريكا است. سياستمداران امريكا اگر در ادعاي دخالت نداشتن خود صادقند بايد عاملان اين جنايت شنيع و پشتيبانان مالي آن را كه دل ملتهاي مسلمان را به درد آورده اند، به مجازات متناسب با اين جرم بزرگ برسانند.

برادران و خواهران مسلمان در سراسر جهان نيز بدانند كه اين حركات مذبوحانه ي دشمنان در برابر بيداري اسلامي، نشانه ي عظمت و اهميت اين خيزش و مبشّر رشد روزافزون آن است،

والله غالبٌ علي امره

سيدعلي خامنه اي

23/شهريور/1391

انتهاي پيام

www.shafaqna.com/persian

دسته ها : اجتماعي - سياسي
جمعه بیست و چهارم 6 1391 10:10

 

متن كامل بيانيه نهايي اجلاس تهران

 

 

 

در ادامه مطلب .......

دسته ها : اجتماعي - سياسي
شنبه یازدهم 6 1391 23:3

آخرين محصول جاسوسي ارتش آمريكا

اين پشه مصنوعي با كنترل از راه دور علاوه بر دوربين مخفي و ضبط صدا، خود يك آزمايشگاه كامل است كه با گرفتن نمونه سلول فرد و با آناليز DNA آن و تطبيق آن با بانك اطلاعاتي خود، اطلاعات شخص را مخابره ميكند. در ضمن ميتواند يك Micro RFID را به پوست شخص تزريق كند كه رديابي او را ساده كند، بدون اينكه شخص بفهمد.

 

ابزار جاسوسي آمريكا - پايگاه اينترنتي مقتدر مظلوم

دسته ها : سياسي
شنبه یازدهم 6 1391 17:12

تقدير يكي از فعالان حقوق بشر مصري با اهداي گل از خانواده شهداي هسته اي از حاشيه هاي نشست خبري خانواده شهداي هسته‌اي در اجلاس عدم تعهد بود. به گزارش مهر، نشست خبري خانواده هاي شهداي هسته اي عصر امروز سه شنبه در حاشيه نشست وزيران خارجه جنبش عدم تعهد در سالن همايش هاي بين المللي صدا و سيما برگزار شد و با حاشيه هاي جالبي نيز همراه بود كه به بعضي از آنها اشاره مي كنيم.
* خانواده هاي شهداي هسته اي در بدو ورود به سالن همايش هاي صدا و سيما مورد استقبال دست اندركاران موسسه فرهنگي ديده بان قرار گرفتند و اعضاي اين موسسه شاخه گلي را به فرزندان شهداي هسته اي تقديم كردند.
* خانواده شهداي هسته اي وقتي وارد سالن اجلاس شدند، با توجه خبرنگاران، عكاسان و تصويربرداران روبرو شدند و تعداد زيادي از خبرنگاران براي گرفتن مصاحبه هاي مكتوب و تصويري به سمت آنان رفتند.
* پدر شهيد احمدي‌روشن قبل از حضور در جمع خبرنگاران از نمايشگاه عكس جنايات گروهك هاي تروريستي كه در حاشيه اجلاس عدم تعهد برگزار شده است بازديد كرد.
* آرميتا رضايي‌نژاد در حاشيه نشست خبري خانواده شهداي هسته اي پيام خود را به زبان انگليسي قرائت كرد.
* يكي از فعالان حقوق بشر مصري پس از پايان اين نشست خبري با اهداي گل از خانواده شهداي هسته اي كشورمان تقدير كرد و پدر شهيد احمدي‌روشن ضمن تقدير از اين فعال حقوق بشر به وي گل اهدا كرد.
* پدر شهيد مصطفي احمدي‌روشن در زمان گلباران ماشين شهداي هسته اي وقتي ماشين پسر شهيدش را ديد، نتوانست بغض خود را نگه دارد و بلند گريه كرد و گفت: مصطفي عزيز جاي تو خاليست.
* وي در همين حال خطاب به خبرنگاران گفت: مصطفاي من مظلوم بود و الان هم پسر او علي مظلوم است. نمايندگان جنبش عدم تعهد بايد مظلوميت خانواده شهدا در كشور ما را به مردم كشورشان منتقل كنند.
* آرميتا رضايي‌نژاد كه به عنوان سفير صلح در اين اجلاس شركت كرده بود وقتي با خبرنگاران براي مصاحبه روبرو شد به آنها گفت: اول مي خواهم به شما گل بدهم سپس تعدادي گل هاي محوطه سازمان صدا و سيما را چيد و آنها را در حال خنديدن به خبرنگاران داد.

دسته ها : سياسي
جمعه دهم 6 1391 17:55

آزادنگار سلمان علي ع به نقل از سلمان علي ع : با توجه به اظهاراتي كه پس از مذاكرات اخير (3-4 روز پيش) هسته اي از سوي برخي نمايندگان گروه 5+1 انجام شد، به نظر مي رسد ايشان مي خواهند به بهانه ي ناكامي در اين مذاكرات بازهم جامعه ي جهاني خيالي را مقابل ايران قرار دهند و اين اجلاس با توجه به اعضا و سطح حاظران آن و صدور بيانيه ي احتمالي، يقيناً در خنثي سازي اين توطئه كاملاً مؤثر خواهد بود. مورد ديگر از اهميت اين اجلاس غير متعهدها، نمايش عظمتِ ولايت و رهبري است كه يقيناً در اين اجلاس مورد دقت و ارزيابي اعضا قرار خواهد گرفت، فرصتي كه معمولاً در مناسبات بين المللي براي سران ساير كشورها رخ نمي دهد و معمولاً اين ملاقات ها مورد استقبال و دقت خاصي از سوي رسانه ها نيز واقع مي شود. شروع محكم و جانانه ي سال هاي رياست ايران بر اين جنبش، نويد قوت آن و آغازي براي انتقاد بر ساختار ناعادلانه ي سازمان ملل و شوراي امنيت و حق وتو خواهد بود و با توجه به اين كه سالهاست اين مبارزه مورد اهتمام ايران بوده است، با رياست ايران بر اين شوراي مهم، بيش از پيش نيز مورد تأييد قرار خواهد گرفت. بحث سوريه و تبيين مستقيم نظرات ايران بدون اين كه در تحريف هاي رسانه هاي مستكبران گم شود كمكي به حل سريع تر مسئله ي سوريه و همراه سازي ساير دولت ها و ملت ها خواهد بود. تقويت ايران از ثمرات اين اجلاس در ايران است كه موجب تضعيف جبهه ي مقابل ايران اعم از تركيه و عربستان و قطر و اسرائيل و غرب و آمريكا خواهد شد و آشفتگي و به هم ريختگي محاسبات ايشان و تغيير سياست هاي انفعالي ايشان را به همراه خواهد داشت كه اين تضعيف خودش را در جبهه هاي مختلفي اعم از سوريه، اسرائيل، تركيه، عراق و ... نشان خواهد داد. رياست بر جنبش عدم تعهد يقيناً موجب خواهد شد تا توطئه هايي كه ظالمانه بر ملت ها ديكته مي شود با هماهنگي و صلابت بهتري خنثي شود كه از اين قبيل توطئه ها مي توان به تحريم ها و تهديدها اشاره كرد و اين كه اجلاس اخير مي تواند با نزديك سازي مناسبات اقتصادي و سياسي كشورهاي غير متعهد اولاً تحريم ها را خنثي كند و ثانياً شر تحريم ها را به تحريم كنندگان برگرداند و ثالثاً روش هاي نهادينه اي را براي خنثي سازي دائم اين فشارها ايجاد نمايد.

دسته ها : خبر - سياسي
چهارشنبه هشتم 6 1391 9:26
تصوير امام‌خميني(ره) در خيابان‌هاي عربستان

شيعيان عربستان در تظاهرات روز قدس امسال در منطقه قطيف، براي اولين بار از تصاوير امام خميني(ره) به عنوان مبدع روز قدس در راهپيمايي خود استفاده كردند.
به گزارش سايت اوباما، يكي از شيعيان عربستان با ارسال تصويري براي اين سايت نشان داد كه شيعيان برگزاركننده راهپيمايي روز قدس در منطقه قطيف، از تصاوير امام خميني(ره) بنيانگذار انقلاب اسلامي و مبدع روز جهاني قدس، در تظاهرات امسال استفاده كرده‌اند.
شيعيان عربستان به رغم سركوب شديد اعتراضات خود توسط نيروهاي پليس سعودي طي ماه‌هاي گذشته، با بالا گرفتن تصاوير امام خميني به عنوان دشمن سرسخت اسلام آمريكايي، نشان دادند كه در پيگيري مطالبات خود جدي هستند.
بعد از دستگيري شيخ نمر رهبر شيعيان اين كشور به دست پليس سعودي كه با بي‌احترامي به وي نيز صورت گرفت، وضعيت عربستان به خصوص در مناطق شرقي اين كشور كه مناطق نفت‌خيز اين كشور نيز محسوب مي‌شود، ناآرام شده است.
جوانان انقلابي قطيف عربستان هشدار دادند در صورتي كه شيخ "نمر باقر النمر" آزاد نشود، چاه‌هاي نفت شرق عربستان را به آتش خواهند كشاند.
آيت‌الله نمر در آخرين اقدام خود، اقدام به اعتصاب غذا كرده كه اين موضوع با واهمه مقامات سعودي مواجه شده است چرا كه در صورت وقوع اتفاقي براي وي، واكنش مردمي به اين اتفاق قابل پيش‌بيني نيست.

 

دسته ها : اجتماعي - سياسي
سه شنبه هفتم 6 1391 12:55
X