معرفی وبلاگ
فعالییت سازمان زنان انقلاب اسلامی در پی انسجام و هماهنگی و شناسایی زنان فعال منطقه بسته به مهارت و توانمندیی انها در جهت رفع نیازمندرهای زنان ان منطقه . خواهرم بسته به نیاز فکری و روحی و مادی خود با ما هم سخن شو بهترین خوبی ها نزد زنان است امام صادق(ع) باهم شویم ،یکی شویم درمانی برای دردی شویم ............ آن لحظه اي كه زن در خانه خود مي ماند و (به امورزندگي و تربيت فرزند مي پردازد)به خدا نزديكتر است.حضرت زهرا (س)
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان انقلاب
لينك عاشقان امام نقي
مرگ بر شاهين نجفي(مرتد)
جانم فداي غربتت يا امام نقي (ع)
امام من مهدي
فرهنگ الهي
گل نرگس
اس ام اس جديد
شعرهاي داريوش دوسراني
صهيون ستيزي
شيعه
مجله فيروز جاه
منتظران ظهور
ديار عشق
خدا
بهترين دوست فقط خدا
تنها عشق من خداست
شوق شهادت
سايه
سايه طلبه جوان
سايت شخصي سيد محمد انجوي نژاد
مدرسه علميه الزهرا(س) نصر تهران
☫عشق=خامنه اي☫
خانم دكتر نگار
در طلب معرفت...
گوهركمال ، حجاب برتر
ولايت عشق
غريب تر از غريب الغربا ... امام نقي (ع
غريب سامرا
بسم رب الهادي(ع)
شيدايي رهبر
وبلاگ شهيد همت
ماه نقره اي (بسم رب الشهدا)
مقتدر مظلوم
ولايت سيد علي
حامي رهبر
بسيجي بي ادعا
پايگاه اطلاع رساني استقامت
انفجار نور
ائمه اطها رو شهدا
فيض بوك
هادي نت
شهيدان زنده اند
دانلود جديد ترين مداحي
بهشت (محفل بسيجيان و رهروان شهدا
دينيست(اولين سايت اطلاع رساني ويژه مداحان)
سايت جامع مداحي
نور اسمان
سايت رسمي مداحان اهل بيت
ماه حرم ( روضه العباس)
جام تهي
ما مي توانيم
حمايت از اقتصاد و كار توليد ملي
منتظران مهدي
اخبار پيام نور
ره به ري
لینک دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1515274
تعداد نوشته ها : 3305
تعداد نظرات : 487
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

...

ليلي جهان آرا، فرزند عبدالله جهان آرا(تيمسار بازنشسته ارتش)، كه به مناسبت ازدواج به حسين علي امير ارجمند به ليلي امير ارجمند شهرت يافت، در سال 1317 به دنيا آمد

به گزارش گروه اجتماعي "ره به ري" :

ليلي جهان آرا كه تحصيلات خود را در سال 1342 با دريافت فوق ليسانس كتابداري از دانشگاه رانگرز نيوجرسي به اتمام رسانيد، در دوران قدرت فرح ديبا صميمي ترين دوست او بود و به اين مناسبت به مشاغل متعدد و شامخ دست يافت و آخرين سمت وي عضو هيئت امناء و مدير عامل كانون پرورش فكر كودكان و نوجوانان بود.

 ساير مشاغل وي به شرح زير است: رئيس كتابخانه دانشگاه ملي، استاديار كتابداري دانشگاه تهران، رئيس كتابخانه شركت ملي نفت، عضو هيئت امناء بنياد آرشام، عضو هيئت مديره موزه علوم فنون. او از اسفند 1353 به عضو شوراي آموزش كشور منصوب شد. ليلي ارجمند و دوستي او با فرح ديبا او در دوران تحصيلات در فرانسه با فرح آشنا شد. آنها در دانشگاهي ثبت نام كردند كه استادان آن دانشگاه از كمونيست‌هاي فرانسه بودند.

در آن زمان فرح احتياج به يك دوست زيبا مثل ليلي داشت.شخصي كه آنقدر در اجتماع دوستانش منزوي بود، احتياج مبرمي به يك دختر خانم خوشگل و اجتماعي داشت كه بتواند به وسيله‌ي او وارد اجتماع شود. تا اينكه با ليلي جهان‌آرا روبه رو شد.

ليلي جهان آرا قبل از اينكه با فرح رابطه دوستي برقرار كند در دوران تحصيلش در نيوجرسي آمريكا با يك افسر اطلاعاتي كشور مجارستان كه در آمريكا مأموريت اطلاعاتي داشت و با مأمورين كا. گ. ب همكاري مي‌كرد رابطه داشت. او با تشويق دوست كمونيست مجارستاني‌اش براي نفوذ بيشتر بين دانشجويان ايراني مقيم فرانسه، رابطه‌ي دوستي با فرح ديبا برقرار كرده بود.

ليلي جهان آرا مي‌دانست كه با اعمال نفوذ و راهنمايي دوست كمونيستش مي‌تواند فرح را به طرف اشخاصي كه با دربار نزديك بودند هدايت كند. اما آنها باور نمي‌كردند كه فرح ديبا روزي بتواند حتي با وزير دربار محمدرضا پهلوي ملاقات كند. نظر مأمور اطلاعاتي كشور كمونيست مجارستان اين بود كه فرح بتواند به يكي از كارمندان سطح پايين سفارت ايران در فرانسه نزديك شود.

ليلي جهان‌‌آرا حداكثر كوشش خود را مي‌كرد و از زيبايي خودش براي رسيدن به هدف استفاده مي‌كرد تا اينكه با اردشير زاهدي برخورد كردند. فرح توانست خرمراد را سوار شود و بالاخره ملكه ايران شد. ليلي امير ارجمند از دو طرف استفاده مي‌كرد. هر چه خودش مي‌توانست اخبار به دست بياورد كه آورده بود و هر چه نمي‌توانست از فرح ديبا مي‌گرفت، بعد هم تمام خبرهاي جمع‌آوري شده را به دوست كمونيست مجارستاني‌اش مي‌داد.

اين موضوع به وسيله‌ي ساواك فاش شداما شاه دستور داد كه كاري به خانم ليلي جهان‌آرا نداشته باشيدچرا كه دست فرح ديبا هم در كار بود. ليلي جهان‌آرا با دوستي و رابطه‌ي مرموز با فرح توانسته بود صاحب قدرت بزرگي در ايران شود. هر كاري دلش مي‌خواست انجام مي‌داد. فساد اخلاقي ليلي امير ارجمند جزء اولين كساني بود كه داشتن دوست دختر و دوست پسر را در ايران باب كرد .

او با اينكه يك شوهر رسمي داشت ، ولي داراي دو دوست پسر نيز بود كه گاه و بيگاه آنها را به خانه مي آورد و آنها را به شوهر خود معرفي مي كرد . با ورود ليلي امير ارجمند به دربار پهلوي ، شهوت راني ها و فساد ها به چند برابر سابق مي رسد . با ورود او به دربار باب جديدي از شهوتراني ها نيز براي محمد رضا گشوده مي شود .

تا پيش از ورود اين زن به دربار ، معمولا اكثر شهوتراني هاي محمد رضا به صورت نسبتا پنهاني انجام مي شد، اما پس از ورود امير ارجمند به دربار ، شهوت راني هاي وي در دربار شهره عام و خاص شد.حتي شايعاتي نيز مبني بر همجس گرايي شخص محمد رضا نيز به گوش مي رسيد كه اينها همه پس از ورود اين زن به دربار پهلوي و رواج شيوه هاي نا متعارف شهوتراني غربي در دربار بود.تا پيش از ورود اين زن به دربار ، معمولا اعمال خلاف عفت درباريان به صورت مخفي بود و كمتر به صورت علني مطرح مي شد و كسي به وجود اين گونه موارد پي مي برد .

...

شنبه چهارم 3 1392 10:30
 
افسران - پيش‌بيني شهيد آويني درباره مخملباف

آويني با اشاره به شخصيت مخملباف مي‌نويسد:‌‌ آدمي مثل او هرگز به جواب نخواهد رسيد. شكاك است، اما اين شك را مقدمه‌ي رسيدن به يقين و بعد هم قطعيت و قاطعيت قرار نمي‌دهد. فقط شك مي‌كند و ديگران را به شك مي‌اندازد و بعد هم رهايشان مي‌كند، چرا كه خودش هم به جواب نرسيده است.
و در ادامه مي‌نويسد: "وقتي كه به سينماي مخملباف مي‌روي بايد قبول كني كه يك ساعت و نيم از زندگي‌ات را در يك فضاي آكنده از بدخلقي، عصبانيت، ظاهرگرايي، ترديد، نيهيليسم مزمنِ بدخيم، سياه‌انديشي، سرگرداني و عوام‌فريبي سر كني.
"سيد شهيدان اهل قلم و تفكر"، معتقد است مخملباف هنوز در اصول اعتقاداتش دچار شك و ترديد است: "كسي كه بر سر عدالت مشكل دارد بايد بداند كه پاي عقل او در مسئله‌ي جبر و اختيار مي‌لنگد؛ بگذريم از آنكه اصلاً جاي مباحثه و حل مسائل فلسفي در سينما نيست. كسي تا به قطعيت نرسيده است نبايد فيلم بسازد و اگر هم فيلم مي‌سازد تا طرح مسئله كند، بايد داستاني را طراحي كند كه در طول آن، در متن وقايع و ارتباط ميان افراد، اين مسئله وجود پيدا كند. از زبان قاضي فيلم «نوبت عاشقي» مي‌شنويم كه: "قضاوت به درد كسي مي‌خورد كه به نتايج عمل مجرم‌ فكر مي‌كند نه به دلايلش". و درست خود آقاي مخملباف هم به همين درد مبتلاست."
آويني كه نميدانست كار به جايي برسد كه روزگاري محسن مخملباف به عنصر دست‌ساز آگهي براي صهيونيست‌ها تبديل شود، در ادامه اين يادداشت او را مدافع ليبراليسم جنسي معرفي كرده و مي‌نويسد: "در جامعه‌اي كه «جبر موقعيت و شرايط» بسياري از جوانان كشور را وا داشت تا خود را براي آزادي فدا كنند، جبر همان موقعيت و شرايط بچه مسلمان ديگري را هم وا داشت تا خط بطلان بر هرچه داشت بكشد و در صف اصحاب هربرت ماركز و پوپر از ليبراليسم جنسي دفاع كند! به راستي از «جبر محيط» چه كارها كه برنمي‌آيد!"

دوشنبه شانزدهم 11 1391 16:37

علاقه ي بسيار برخي  ما ايرانيان به اروپايي بودن و اصطلاحا امروزي بودن يكي از دلايلي است كه متاسفانه باعث گرديده است تا گذشته و تاريخ خود را فراموش كرده و زندگي خود را دائم در جهت زندگي و رفتار غربي گونه تغيير دهيم.

 

تغيير روشهاي زندگي و نيل به مدرنيته شده نمونه بارز همين زندگي غربي گونه است. كافي است به اطراف خود نيم نگاهي بيندازيم تا به راحتي متوجه اين تغييرات گرديم . البته در مورد نوع پوشش و ذائقه موسيقي قضيه كمي متفاوت تر مي نماياند. ميتوان اينگونه برداشت نمود كه تغييرات چشمگير در سليقه هاي موسيقايي جوانان نشاندهنده نوعي اعتراض و نارضايتي است .

موسيقي-جوانان

 

متاسفانه مدتي است با رواج انواع مختلف موسيقي هاي غربي در ايران بازار اين نوع موسيقي ها بسيار داغ شده اند تا جايي كه گوي سبقت را از ساير انواع موسيقي ها ربوده اند . سبك هاي مختلفي كه متعلق به ساير كشورهاست و هر يك داراي پيشينه اي بسيار كوتاه هستند . سبكهايي كه آن متانت و وزن موسيقي ايراني را ندارند آنچنان در ميان جوانان رواج يافته اند كه روحيات و خلقيات زيباي دوران جواني و نوجواني را تحت تاثير ذات خشن خود در آورده و روحيات جوانان را تسخير نموده  اند. .

دانش آموزان و دانشجويان و ساير اقشار جوان را مي بينيم كه اين روزها صداي موسيقي " ديش ديش " بي معني به نام موسيقي رپ ، موسيقي متال و نيو متال و غيره از گوشي هاي موبايلشان يا از باندهاي داخل ماشين آنها پخش مي شود و به قول جديدي ها دارند لذت مي برند و حال مي كنند ولي هيچيك از آن آدمهاي غيرتي توجهي نمي كنند كه متاسفانه اين موسيقي ها ، موسيقي هايي است  كه به عزيز ترين كلمات جهان يعني ، مادر ، الفاظ بسيار زشت و وقاحت باري را نسبت مي دهد و حتي به الفاظي مانند خواهر يا مادر آنها هم حمله مي كند ، گويي معني شعرهاي اين آهنگهاي بي اساس را گوش نداده و نمي فهمند ! خيلي ها فقط رپ را به عنوان يك موسيقي مي شناسند اما حقيقت اين است كه اين روز ها شاهد مدل موي رپ ، مدل مخصوص لباس و... هستيم. گويي رپ تبديل به يك فرهنگ در بين بعضي نوجوانان و جوانان شده است.

موسيقي ‌هاي امروزي بر روي جذابيت‌هاي جنسي و ظاهري تأكيد مي‌كنند

موسيقي‌هايي كه عشق در نگاه اول را تلقين مي‌كنند، موسيقي‌هايي هستند كه محتواي عاشقانه‌شان همراه با هيجان ريتميك است كه تأثيرگذاري بر روي جوان را افزايش مي‌دهد. اين نوع موسيقي‌ها بيشتر بر روي جذابيت‌هاي جنسي و ظاهري تأكيد مي‌كنند و نه معيارهاي عقلاني، كه نام «عشق» را بر آنها گذاشته‌اند.

وقتي كه جوان با مشكلات روبرو مي‌شود به موسيقي‌هايي پناه مي‌برند كه آنها هم معمولا تم غمگين و نا اميدانه دارند، يعني الگوهايي كه دريافت مي‌كند به دليل پديده‌اي كه ما در روان‌شناسي آن را «همانندسازي» مي‌ناميم.

غير از اينكه موسيقي‌هاي مبتذل و سطحي بر روي زندگي زناشويي و روند ازدواج جوانان تأثير مي‌گذارد، بر روي نوجوانان هم بسيار تأثيرگذار است.

بقيه در ادامه مطلب...

شنبه بیست و نهم 7 1391 13:33

ديدار گلشيفته فراهاني با شاهين نجفي

برخي فعالان ضد انقلاب فضاي مجازي در  شبكه‌هاي اجتماعي به نقل از يكي از مديران شبكه‌هاي تلويزيوني سلطنت طلب از ديدار گلشيفته فراهاني با شاهين نجفي در آينده نزديك در كشور آلمان خبر  دادند.

 

بر اساس اين گزارش برخي  كاربران شبكه‌هاي اجتماعي كه در خارج از كشور به فعاليت عليه نظام مشغول  هستند با انتشار كامنت‌هاي مختلف از ديدار قريب الوقع شاهين نجفي خواننده  هتاك و گلشيفته فراهاني خبر دادند.به نظر مي رسد بعد از اين ديدار در يك  حركت هماهنگ درايام ماه مبارك رمضان از طريق رسانه‌هاي ضد انقلاب در فضاي  مجازي شاهد اسلام هراسي با توجه به اظهار نظر اين دوشخصيت باشيم. منبع: پايگاه اينترنتي مقتدر مظلوم
شنبه یازدهم 6 1391 17:19

Image 31 سفارت فرانسه : اعطاي درجه شواليه به ليلا حاتمي

سفارت فرانسه در تهران اعلام كرده كه “نشان هنر و ادب” درجه شواليه توسط سفير فرانسه از طرف وزير فرهنگ و ارتباطات اين كشور به “بانوي هنرمند ليلا حاتمي” اعطا شده است.

سفارت فرانسه نوشته كه اين نشان به خاطر خلاقيت هنري يا ادبي و يا به خاطر مشاركت در تلالوي هنر و ادب، در فرانسه و در جهان به هنرمندان اعطا مي شود.

 

.

.

.خوب حالا شما بفرماييد

ما بايد خوشحال باشيم ؟

يا به دل شكسته اقا ي مظلوم و تنها هاي هاي گريه .

 

خانم ليلاي عزيز

شما در چه حالي هستيد

لابد خيلي خوشحال

واقعا چرا ؟

به چه قيمت  يك زن بايد ارزش هاي ديني شو كنار بزنه ؟

 

به خاطر پول ؟

به خاطر لقب ؟

به خاطر شهرت؟

 

به چه علتي يك زن مي تونه راحت جلوي چشم اين همه نامحرم

اين چنين ظاهر بشه

واقعا علتش چي مي تونه باشه ؟

اين همه خفت و خواري براي چي ؟

رسيدن به چي؟

 يعني شواليه لقب گرفتن انقدر ارزش داره كه بخواهي قلب امام زمان تو بشكني

فكر مي كني امام خامنه اي هم انقدر الان خوشحاله ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا گرفتن اين لقب بي ارزش به جز خودت به كي مهمه كه تو اين چنين باشي

تو دل امام زمان رو شكستي

تو دل رهبرت رو شكستي ..

تو دل هر ايراني مسلمون رو شكستي

چقدر دل مادر و خواهر شهيد و ازاده رو شكستي ؟

مي دوني اصلا

لابد فردا مي گي اين عكس هم فتوشاپ

 

اشكال نداره ما عادت كرديم گندكاري هامون رو به فتوشاپ

نسبت مي ديم .

hijab

شايد اين جمله شهدا خيلي قديمي شده

خواهرم حجاب تو كوبنده تر از خون من است

خواننده اروپايي حجاب رو انتخاب مي كنه

مانكن الماني حجاب رو انتخاب مي كنه

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اون وقت هنرپيشه ايراني براي اين كه لقب شواليه بگيره بي حجابي رو انتخاب مي كنه

 

واقعا چقدر انسان مي تونه حقير و بي ارزش باشه

1241012954.jpg

چقدر اين كار شبيه كار تو هستش

تو خودتو پشت يك تكه پارچه بهمه نشون مي دي

در حالي كه اين خانم خودشو پشت يك كلاه گيس پنهون مي كنه

چقدر شباهت

و چقدر تفاوت

يکشنبه پانزدهم 5 1391 15:39
X