معرفی وبلاگ
فعالییت سازمان زنان انقلاب اسلامی در پی انسجام و هماهنگی و شناسایی زنان فعال منطقه بسته به مهارت و توانمندیی انها در جهت رفع نیازمندرهای زنان ان منطقه . خواهرم بسته به نیاز فکری و روحی و مادی خود با ما هم سخن شو بهترین خوبی ها نزد زنان است امام صادق(ع) باهم شویم ،یکی شویم درمانی برای دردی شویم ............ آن لحظه اي كه زن در خانه خود مي ماند و (به امورزندگي و تربيت فرزند مي پردازد)به خدا نزديكتر است.حضرت زهرا (س)
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان انقلاب
لينك عاشقان امام نقي
مرگ بر شاهين نجفي(مرتد)
جانم فداي غربتت يا امام نقي (ع)
امام من مهدي
فرهنگ الهي
گل نرگس
اس ام اس جديد
شعرهاي داريوش دوسراني
صهيون ستيزي
شيعه
مجله فيروز جاه
منتظران ظهور
ديار عشق
خدا
بهترين دوست فقط خدا
تنها عشق من خداست
شوق شهادت
سايه
سايه طلبه جوان
سايت شخصي سيد محمد انجوي نژاد
مدرسه علميه الزهرا(س) نصر تهران
☫عشق=خامنه اي☫
خانم دكتر نگار
در طلب معرفت...
گوهركمال ، حجاب برتر
ولايت عشق
غريب تر از غريب الغربا ... امام نقي (ع
غريب سامرا
بسم رب الهادي(ع)
شيدايي رهبر
وبلاگ شهيد همت
ماه نقره اي (بسم رب الشهدا)
مقتدر مظلوم
ولايت سيد علي
حامي رهبر
بسيجي بي ادعا
پايگاه اطلاع رساني استقامت
انفجار نور
ائمه اطها رو شهدا
فيض بوك
هادي نت
شهيدان زنده اند
دانلود جديد ترين مداحي
بهشت (محفل بسيجيان و رهروان شهدا
دينيست(اولين سايت اطلاع رساني ويژه مداحان)
سايت جامع مداحي
نور اسمان
سايت رسمي مداحان اهل بيت
ماه حرم ( روضه العباس)
جام تهي
ما مي توانيم
حمايت از اقتصاد و كار توليد ملي
منتظران مهدي
اخبار پيام نور
ره به ري
لینک دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1515144
تعداد نوشته ها : 3305
تعداد نظرات : 487
Rss
طراح قالب
موسسه تبیانسفارش نمودند كه «آقا» پس از مرگ فرزندشان، اشكي نريخته اند و ممكن است براي قلب ايشان ضرري داشته باشد، خوب است ذكر توسلي داشته باشيد براي ايشان مفيد است. من هم در محضر ايشان ابتدا عرض تسليتي داشتم و سپس به روضه خواني پرداختم.


از ارادتمندان اهل بيت عصمت و طهارت، كمتر كسي است كه امام(ره) را بشناسد و مرحوم كوثري - مدّاح بيت او - را نشناسد؛ مردي كه هر گاه لب به مدح آل رسول(ص) مي گشود، آن پيرمرد فرزانه چشمهايش باراني مي شد. او صدايي نداشت؛ امّا سوز دروني اش به هر دل پاك و صادق آتش مي زد.
سيّد محمّد كوثري در سال 1307در خانواده اي روحاني و در شهر قم به دنيا آمد. پدر او - مرحوم حجت الاسلام حاج سيّد علي كوثري - از خطيبان بزرگ قم بود كه در محافل مذهبي، از جمله در بيت آيت اللّه بروجردي(ره) ضمن آشنا ساختن مردم با فضايل اهل بيت(ع) دل هاي آنان را با عشق به ائمه ي اطهار پيوند مي زد و جان تشنه شان را از كوثر ولايت سيراب مي كرد.
سيّد محمّد پس از راه يافتن به محضر فيض استادان و دانشمندان بزرگ اسلامي، همچون امام موسي صدر، از آنجا كه عطش عشق به اهل بيت(ع) كام و جانش را شعله ور ساخته بود، به جرگه ي ذاكران و روضه خوانان اهل بيت(ع) پيوست و بيش از نيم قرن با اين ميمنت و افتخار همراه بود. او حتي پس از خود اين عرض ارادت را به عنوان يك آيين به فرزندان خود نيز به وديعت سپرد.

قيام 15خرداد، نام او را در شمار انقلابيوين و ارادتمندان به حضرت امام(ره) ثبت كرد و او در كنار پدر و دايي اش در اين قيام اثري جاودان از خود بر جاي گذاشت.

حجت الاسلام كوثري چنان عشق و ارادتي به امام حسين(ع) داشت كه هر سال به هر ترتيب به كربلاي معلا مشرّف مي شد و در محضر آن ارباب اهل بصيرت ماهها به كسب فيض مي پرداخت،با اين وجود كه اگر تصويري از گنبد يا ضريح سيدالشهدا(ع) مي ديد، چشمه هاي اشك از ديدگان نجيبش مي جوشيد.
حاج آقا كوثري با اينكه ملبّس به رداي روحانيت بود؛ اما همه از او انتظار مرثيه خواني اهل بيت(ع) را داشتند؛ ولي او به وظيفه ي شرعي خود - كه همان وعظ و خطابه بود - نيز توجه داشت و در حرم شريف ائمه(ع) و بيوت معظم علما به معرفي سيره ي اهل بيت(ع) و ترويج فرهنگ ايشان مي پرداخت.
«كوثري» از كوثر بي نشان ولايت دم مي زد و از عطش آن جام سيراب شده بود؛ بي جهت نبود كه اوليا و بزرگان علي الخصوص رهبر فقيد انقلاب حضرت امام خميني(ره) دل به طنين نغمه هاي كربلايي او بسته بودند و با زمزمه هاي او دل و جانشان به اهتزاز مي افتاد و همسفر با اشك به ديار اشتياق عشق مي شتافتند.
«كوثري» رشته ي دل را به آستان عشق گره زده بود و هر بار در هنگام خواندن با طنين «يا الله» - از عمق جان - مدد از هستي بخش مي گرفت تا زيباترين آينه داران هستي را توصيف كند. هماره زمزمه داشت كه: «در اينجا انتصابم به حسين است در آن جا هم حسابم با حسين است كجا ارباب من فردا گذارد غلام او در آتش پا گذارد؟» او هيچ گاه سايه هاي مادي را بر آفتاب حقيقت، ترجيح نداد. ظواهر دنيايي هيچ زمان او را نفريفت.
اگر هم در اين آستان از بركت اهل بيت(ع) هر بار توشه اي مي يافت آن را به راه خدا و در راه گره گشايي از مشكلات فقرا و مساكين صرف مي نمود. اعتباري كه نوكري بارگاه اهل بيت(ع) به او بخشيده بود، زمينه ي ارادت مردم و مسؤولان را نسبت به او فراهم كرده بود، اما هيچ گاه اين اعتبار را خرج خود نكرد و هماره خداي را شاكر بود كه عبادت او را خدمت به اهل بيت(ع) و خدمت به شيعيان ايشان قرار داده است.
مرحوم كوثري با وجود گرفتاري ها و مشغله هاي گوناگون، لحظه اي از خانواده ي خود غافل نماند و سال ها كمر به خدمت پدر پير و زمين گيرش بست و در اين راه ذره اي درنگ و سستي نداشت تا آنجا كه حضرت آيت الله فاضل لنكراني به ايشان فرموده بود كه: «آنچه داري، همه عزت و آبروي تو، از بركت خدمت به پدرت مي باشد كه او عمري خدمت به دستگاه امام حسين(ع) كرد و اكنون تو به او خدمت مي كني».
دلبستگي امام خميني(ره) به برنامه ي روضه خواني او خود داستاني ديگر است و فصلي ديگر مي طلبد. اما ذكر اين نكات، خالي از لطف نيست:
خود آن مرحوم نقل نموده است كه: در ايام رحلت حاج آقا مصطفي خميني(ره) به خدمت امام(ره) رسيديم، داماد بزرگ امام، مرحوم حاج آقا شهاب الدين اشراقي(ره) به محض ديدن من، سفارش نمودند كه «آقا» پس از مرگ فرزندشان، اشكي نريخته اند و ممكن است براي قلب ايشان ضرري داشته باشد، خوب است ذكر توسلي داشته باشيد براي ايشان مفيد است. من هم در محضر ايشان ابتدا عرض تسليتي داشتم و سپس به روضه خواني پرداختم. نكته جالب اين كه، آن هنگام كه از مرگ فرزندشان سخن مي گفتيم هيچ عكس العملي نشان ندادند اما وقتي وارد روضه شدم آنچنان گريستند كه غير قابل وصف است.

توجه به عزاداي و اقامه ي عزاي امام حسين(ع) از مواردي بود كه امام بدان اصرار فراواني مي فرمودند بخصوص در آن زمان كه شيوه عزاداري سنتي توسط عده اي مورد بي توجهي واقع شده بود، حضرت امام(ره) از مرحوم كوثري دعوت مي كردند تا در محضر ايشان به روضه خواني بپردازد، تا تأكيدي باشد بر نوع عزاداري سنتي كه مورد نظر حضرت امام بود و عده اي در صدد حذف از آن فرهنگ شيعه بودند...

مرحوم كوثري اين توفيق را داشت كه پس از رحلت امام(ره) در محضر مقام معظم رهبري حضرت آيت الله خامنه اي نيز سنت اقامه ي عزاي اهل بيت(ع) را پاس بدارد. در يكي از ايام فاطميه، آن هنگام كه آن مرحوم، قصد سفر به تهران و شركت در برنامه ي عزاداري شهادت حضرت صديقه ي طاهره(س) در بيت رهبر انقلاب را داشت، در هنگام وضو گرفتن، دعوت حق را لبيك گفت و به خيل واصلان به آستان امام حسين(ع) پيوست. چند ساعتي پيش از رحلت، آن مرحوم به خانواده خود گفته بود كه خواب حضرت معصومه(س) را ديده است. پس از رحلت نيز، بارها به خواب خواص آمده و سفارش هايي از جمله توصيه به خواندن زيارت عاشورا، زيارت جامعه كبيره و... داشته است. يكبار در عالم خواب به فرزند گرامي شان گفته بود: «فرزندم! آن هنگام كه جان مي دادم آقا امام حسين به كنارم آمد و نظاره ام مي نمود! و مي گفت: «نترس! من كنارت هستم». اكنون هم هر كجا هستم با امام حسين(ع) هستم».
همچنين سفارش نمود كه: «همه ي كارهايي كه در دنيا انجام مي دهيد براي ما به تصوير مي كشند. ما مثل «شهاب» همه جا مي رويم و اعمال شما را مي بينيم. ما و ديگر شيعيان و محبان اهل بيت(ع) همه جا با هم هستيم».
آري، انتساب به حسين(ع) و دم زدن از عشق او، او را به مقام هم نشيني با امام حسين(ع) رساند و اين زمزمه ي او تحقق يافت كه:
«در اينجا انتسابم با حسين است
در آنجا هم حسابم با حسين است
كجا ارباب من فردا گذارد
غلام او در آتش پا گذارد؟!»
يکشنبه هشتم 11 1391 23:40

حاج منصور:نتيجه مراقبت بر اعمال روزانه ، بيداري نيمه شب است

رفقا، اگر مي‌خواهيد بدانيد نماز‌هاي يوميه و واجبتان ثمر و نتيجه دارد نشانه‌اش اين است كه نيمه شب بيدارت كنند.به خدا اين كار را مي‌كنند؛ يقين دارم كه مي‌كنند. شور و شعف در ولايت است حالا چه به خنده باشد چه به گريه

مراسم هفتگي قرائت زيارت عاشورا در حسينيه صنف لباس فروشان تهران، برگزار شد.

به گزارش عقيق، حاج منصور ارضي در اين مراسم ضمن تاكيد بروجود نشاط در دين مبين اسلام گفت: اين نشاط مي‌تواند با انجام بهترين اعمال خير براي انسان به دست بيايد و اين عمل خير گرفتن دست ديگران است.

اين مداح اهلبيت (ع) با اشاره به اينكه بعضي‌ها مي‌گويند اگر براي امام حسين (ع) گريه نكنيم به چه دردي مي‌خوريم افزود: بايد در جواب بگويم بيش از نيمي از همين زيارت عاشورا و ديگر زيارات سفارش شده شامل برائت از دشمنان است، اين نشان مي‌دهد كه ما بايد در اين روزهايي كه ايام مرگ فرعون و به درك واصل شدن يزيد لعنت الله عليه است نشاط داشته باشيم. خدا و اهلبيت (ع) به فكر ما بوده‌اند كه ماه‌هاي ربيع الاول و ربيع الثاني را مثل بهار خودمان ايام خوشحالي ما قرار داده‌اند.

حاج منصور ارضي در ادامه سخنانش به انجام كار خير به خصوص در اين ايام تاكيد كرد و گفت: بعضي‌ها در اين روز‌ها به عشق حضرت حجت (عج) و آغاز ولايت ايشان كار خير مي‌كنند و در روايات هست كه اگر كسي به عشق امام زمان (عج) دلي را شاد كند، فردي را اطعام كند ويا يك قدم خير براي كسي بردارد چه مقامي پيدا مي‌كند. ببينيد در اين شرايط گراني و سختي‌هاي معيشتي مردم، قدمي كه برمي داري به سمت چه كسي است؟ آيا به سمت خدا و اهلبيت (ع) است يا به نيت ديگري است؟

حاج منصور با اشاره به اين فراز از زيارت امين الله كه مي‌فرمايد «مشغولة عن الدنيا بحمدك و ثنايك» گفت: دقّت كنيد كه اهل بيت چه مقامي داشتند. تاكيد شده وقتي كنار قبر اميرالمومنين مي‌رسي سمت راست صورتت را به قبر يا ضريح بگذار و بگو: «اللهم ان قلوب المخبتين اليك الواله»؛ يعني
اين پيرغلام اباعبدالله (ع) با تاكيد بر اين موضوع حاجاتمان را از امام زمان (عج) بخواهيم گفت: حاجاتي كه مي‌خواهيم متصّل به دنيا و شهوت نباشد. اين ايام ايام ورود حضرت به پيشگاه خدا با درجهٔ امامت است ديگر؛ حالا شما از حضرت حجّت چه مي‌خواهيد؟؟ برخي مي‌گويند «عجّل علي ظهورك» يا «عجل لوليك الفرج» ولي باز هم براي حاجت خودشان مي‌خواهند.

حاج منصور ارضي در توضيح عبارت «قلوب المخبتين» گفت: بدانيد كه شيعه قلبش مثل آقايش اميرالمومنين (ع) و اهل بيت (عليهم السلام) است، معلوم مي‌شود كه «مخبتين» برگزيدگان هستند، يعني آن‌ها در حلال و حرام زندگيشان مواظبت دارند كه هيچ در مكروهات هم دقّت دارند؛ اين‌ها به خانهٔ خدا كه مي‌رسند شيدايند بطوري كه وقتي عدّه‌اي از بيرون تماشايشان مي‌كنند مي‌گويند اين‌ها ديوانه‌اند. اميرالمومنين (ع) در نهج البلاغه درباره صفات متقّين مي‌فرمايند كه اينگونه است كه اگر كسي صورتشان را ببيند مي‌گويد اين‌ها از شدت ضعف انگار نان هم براي خوردن ندارند.

حاج منصور ارضي ضمن تاكيد مجدد بر شادي و تولي گفت: نشاط نه تنها در گريه كردن و كربلا رفتن و مشهد رفتن و زيارت كردن است بلكه در شادي و خنده و تولّي هم است. مشهد هم كه مي‌رويد خوشحال و خندان باشيد.

حاج منصور ارضي در پايان گفت: بچّه‌ها، عزيزان، رفقا، اگر مي‌خواهيد بدانيد نماز‌هاي يوميه و واجبتان ثمر و نتيجه دارد نشانه‌اش اين است كه نيمه شب بيدارت كنند.به خدا اين كار را مي‌كنند؛ يقين دارم كه مي‌كنند، اگر بخواهيد و حواستان به اعمال روزانه‌تان باشد؛ آرام بيدارت مي‌كنند، بيدار كه شدي مي‌گويي چه كسي مرا صدا كرد؟ آقا اگر كسي را بخواهند، همه جوره مي‌خواهند. برو دنبال اين موضوع، حالا چه در شادي و چه در حزن؛ الان ما شاديم ولي از آن طرف هم ناراحت براي مادرمانيم، كه روز اوّل ربيع او را زدند. چكار كنيم؟، انشاالله كه دروغ باشد.

به گزارش عقيق، حاج منصور ارضي مراسم اين هفته زيارت عاشورا را با اين شعر در ستايش حضرت ولي عصر (عج) آغاز كرد:

فوج مَلَك دُور و بَرَش دارد نگارم
يك آسمان زيرِ پرش دارد نگارم

بايد تمام عرشيان چاوش بخوانند
تاج ولايت بر سَرَش دارد نگارم

صبرش علي كويش حسن خويَِِش حسيني
خُلقي چو جدّ اطهرش دارد نگارم

نامي دِگر از حاتمِ داعي نمانده است
از بس گدا در محضرش دارد نگارم

حتّي منه پيمان شكن را هم دعا گوست
الحق كه ارث از مادرش دارد نگارم

از اوّل غيبت به شيعه بوده معلوم
فكري براي آخرش دارد نگارم

وقتِ فرج شمشير حيدر را به دستي
قرآن به دستِ ديگرش دارد نگارم

يعني به سر فكر تقاص خون جدّ و
شش ماههِ طفلِ پرپرش دارد نگارم

كوري چشم دشمنان لطفي مدارا
بر اين نظام و رهبرش دارد نگارم

ما در پيِ ديدارِ رويِ يــــار هستيم
از غمزه چشمان او بيمار هستيم.....
..................
جمعه ششم 11 1391 18:50

افسران - روضه/خداحافظ اي برادر زينب..:(

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
خيلي زيبا :(
مداح:حاج سعيد حداديان...
...............

الا اي همسفر...كمي آهستر..مرا با خود ببر...:(

سه شنبه دوم 8 1391 18:56
 
  

جلسه دهم روضه صبح گاهي / 14معجزه حضرت جواد(ع)در لينك / روضه امام جواد(ع): حاج محمود كريمي

افسران - جلسه دهم روضه صبح گاهي / 14معجزه حضرت جواد(ع)در لينك / روضه امام جواد(ع): حاج محمود كريمي
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 در خلوت ياران اثري بهتر از اين نيست / در چله گرفتن ثمري بهتراز اين نيست

ما خم شراب از جگر غوره گرفتيم / در ميكده ي ما هنري بهتر از اين نيست

سجاده بياريد كه تا صبح نخوابيم / در بين سحرها – سحري بهتر از اين نيست

ما درد نگفتيم ولي باز دوا كرد / در شهر، طبيب دگري بهتر از اين نيست

حق داشت بنازد پدر پير مدينه/ در هيچ كجايي پسري بهتر از اين نيست

گفتند جواد است سر راه نشستيم / در جمع گدايان خبري بهتر از اين نيست

پر كرد به اجبار خودش كيسه ي ما را / در كوچه ي ما رهگذري بهتر از اين نيست

گفتند سلامي بده و زائر او باش / ديديم در عالم سفري بهتر از اين نيست

پس زائر ياريم توكلت علي الله / ما عبد نگاريم توكلت علي الله ( علي اكبر لطيفيان )
1- شهادت عصا بر امامت :
قاضي يحيي بن اكثم كه از دشمنان سرسخت اهل بيت و از گرفتاران در دام عجب علم و حريصان بر مقام و مال دنيا بود مي گويد:
روزي داخل شدم كه قبر پيامبر خدا صلي الله عليه و آله وسلم را زيارت كنم ، امام جواد عليه السلام را ديدم كه با او راجع به مسائل گوناگوني مناظره كردم ، همه را پاسخ داد. به او گفتم : ميخواهم چيزي از شما بپرسم ولي شرم دارم ، امام فرمود: من پاسخ آنرا بدون آنكه سؤ الت را بر زبان آوري مي گويم ، تو مي خواهي سؤ ال كني ، امام كيست ؟
گفتم : آري به خدا سوگند سؤ الم همين است .
فرمود: منم
گفتم : نشانه يي بر اين مدعا داري ؟
در اين هنگام عصايي كه در دست آن حضرت بود به سخن درآمد و گفت :
ان مؤلائي امام هذا الزمان و هو الحجة .
همانا مولاي من حجت خدا و امام اين زمان است(1).
در خلوت ياران اثري بهتر از اين نيست / در چله گرفتن ثمري بهتراز اين نيست

ما خم شراب از جگر غوره گرفتيم / در ميكده ي ما هنري بهتر از اين نيست

سه شنبه بیست و پنجم 7 1391 12:40
[size=large]كليپ صوتي مداحي سايتون سنگينه مولا در رابطه با امام زمان (عج) با صداي حاج عبدالرضا هلالي
[/size] حجم : 2 مگ

دانلود :[size=large] سايتون سنگينه مولا؛ما گلايه اي نداريم...[/size]
شايد اين جمعه بيايد ؛ شايد... براي تعجيل در ظهور حضرتش [size=x-large]صلوات[/size]
[size=large]ياعلي مدد[/size]
التماس دعا
چهارشنبه بیست و دوم 6 1391 17:19
چهارشنبه بیست و دوم 6 1391 13:37

امام صادق(ع)-شهادت

 

جگري شعله شد و سوخت و خاكستر شد

شمع خاموش شد از باد و گلي پرپر شد

باز هم زهر نشست و بدني گشت كبود

باز ياسي به زمين ريخت و نيلوفر شد

مو سفيدي به زمين خورد و به او خنديدند

پيرمردي ز نفس ماند و كماني تر شد

خانه ي سوخته را بار دگر سوزاندند

باز تكرار غم آتش و دود و در شد

همه بر مركب و من در پي شان روي زمين

بين اين آه فقط ناله ي من مادر شد

دست من بسته و از داغ غمت افتادم

ياد دستت كه به دنبال علي پرپر شد

ياد دستان يتيمي كه به اميد پدر

بين زنجير ترك خورد و كمي لاغر شد

گوشواره، گلِ سر رفت ز يادش اما

در عوض روضه ي او غارت انگشتر شد

 

×××

براي دريافت صوت اين شعر توسط حاج مهدي ميرداماد اينجا را كليك كنيد

 

چهارشنبه بیست و دوم 6 1391 13:35

 

دانلودمداحي  حاج محمود كريمي
روضه 1 Play Download
روضه 2 Play Download
روضه 3 Play Download

 

 

سه شنبه بیست و یکم 6 1391 19:5
 
 
 
هفتگي- بيست و يكم شهريور ماه ۱۳۹۰
 
 
شهادت حضرت حمزه سيد الشهدا(ع) و وفات حضرت عبد العظيم(ع)
 
محمد علي بخشي - محمود استادباقر - وحيد قديمي
 

 

جهت دريافت فايل به ادامه مطب مراجعه فرماييد

يکشنبه دوازدهم 6 1391 17:11
سخنراني
  •                         بخش اول سخنراني : حجت الاسلام نجفي
  •                         بخش دوم سخنراني : حجت الاسلام نجفي
  •                         بخش سوم سخنراني : حجت الاسلام نجفي
 
مداحي
  •                         بخش اول : حاج عبدالرضا هلالي
  •                         بخش دوم : حاج عبدالرضا هلالي
  •                         بخش سوم : حاج عبدالرضا هلالي
  •                         بخش چهارم : حاج عبدالرضا هلالي - وحيد يوسفي
  •                         بخش پنجم : حاج عبدالرضا هلالي - وحيد يوسفي - حسين فروغي
  •                         بخش ششم : حاج اسماعيل فروغي
 
شنبه یازدهم 6 1391 18:6
جمعه دهم 6 1391 23:44

پك سينه زني محرم و صفر

حاج سليم موذن زاده

 

از سال ۱۳۶۹تا۱۳۸۹

دريافت فايل در ادامه مطلب....

دوشنبه ششم 6 1391 20:36

 

پست ويژه

كربلايي حميد منصور

مرثيه سراي موكب روضه حسيني

به زودي يكي از زيباترين سبكهاي كربلايي حميد منصور را در وبلاگ قرار ميدهيم

شب ۲۳ رمضان -مسجد اصغريه

 

پنج شنبه بیست و ششم 5 1391 15:17

اميرالمؤمنين حيدر يا حيدر

يامظهر العجائب حيدر يا حيدر

يا صراط المستقيم حيدر يا حيدر

يا علي نباءالعظيم حيدر يا حيدر

 


يا علي حبل المتين حيدر يا حيدر

يا امام المتقين حيدر يا حيدر

يا مولي الموحدين حيدر يا حيدر

اميرالمؤمنين حيدر يا حيدر

دلم عمريه در دام علي ِ

لبم مستانه ي نام علي ِ

گلم را روز اول چو سرشتند

به روي سينه ام حيدر نوشتند

دل ديوانه ام در بند حيدر

بود يا فاطمه سربند حيدر

دليل خلق افلاكُ زمين است

فقط حيدر اميرالمؤمنين است

اميرالمؤمنين حيدر يا حيدر

يا علي حجةالله حيدر يا حيدر

يا عليٌ نورالله حيدر يا حيدر

يا عليٌ يدالله حيدر يا حيدر

يا عليٌ سيف الله حيدر يا حيدر

يا عليٌ عين الله حيدر يا حيدر

يا عليٌ امين الله حيدر يا حيدر

اگر حب علي در دل نداري

بدان آواره اي منزل نداري

كنون گويم كلام مادرم را

تمام گفته ي پيغمبرم را

علي نيكو سرشت و مه جوين است

فقط حيدر اميرالمؤمنين است

يا علي غيرت الله حيدر يا حيدر

ولي رسول الله حيدر يا حيدر

عليٌ ولي الله حيدر يا حيدر

يا علي يعصوب الدين حيدر يا حيدر

يا امام المرسلين حيدر يا حيدر

يا اميرالمؤمنين حيدر يا حيدر

تموم زندگيم مال حسينه

دلم همواره دنبال حسينه

من غم عشق حسين با شير از مادر گرفتم

روز اول كه آمدم دستور تا آخر گرفتم

بر مشام جان زدم يك قطره از عطر حسين

سبقت از عود و گلاب و نافه و عنبر گرفتم

بر مشامم ميرسد هر لحظه بوي كربلا

بر دلم ترسم بماند آرزوي كربلا

دانلود سبك

شنبه بیست و یکم 5 1391 11:52

فرمود:حسن جان برو ببين هركي جلو در خونه هست،مردمي كه جمع شدن،همه بگو برن،كسي نمونه،امام حسن عليه السلام آمد گفت:همه برن،كسي نمونه،تشريف آوردن داخل منزل،دقيقه اي گذشت،آقا فرمودند دوباره،حسن جان برو ببين اگه كسي هست،مانده،بگو نمونند،بهشون بگو بابام گفته،كسي

 

اينجا جمع نشه همتون برين خونه هاتون،امام حسن عليه السلام دوباره تشريف آوردند،اعلام كردند كسي نمونه،بابام فرموده همه بريد،اون تعدادي كه مونده بودن همه رفتند،دقيقه اي گذشت آقا فرمود حسن جان،برو ببين اگه كسي هست،دنبال يكي داره ميگرده اميرالمؤمنين عليه السلام،هي حسن رو ميفرسته،بلكه اوني كه ميخواد پيدا كنه،حسن جان برو ببين اگه كسي هست،بگو نمونيد،اومد دم در ديد همه رفتند،يكنفر سرش رو گذاشته به ديوار،در خونه ي اميرالمؤمنين زار زار گريه ميكنه،آقا امام مجتبي عليه السلام فرمودن:مگه نگفتم بريد،مگه نشنيديد امر بابام اميرالمؤمنين رو،فرمود همه برن،كسي نمونه،سرش رو بلند كرد ،گفت آقاجان،جانم فداي تو من نمي تونم جايي برم،همه هستيم تو اين خونه است،برو به بابات بگو فلاني گفت:من نمي رم،اينجا هستم آقا،امام حسن عليه السلام برگشتند داخل منزل،عرض كردند،ياابتا،فلاني نشسته جلو در همه رفتند،هرچي بهش ميگم حرف گوش نميده،ميگه من كجابرم،جايي نميرم،جايي ندارم برم،همه كسم توي اين خونه است،آقا تو اون حالت نقاهت و جراحت يه لبخندي به لبهاشون نشست فرمود:حسن جان پس برو دستش رو بگير بيارش تو،امشب من و توام در خونه ي اميرالمؤمنين(ع)اينقدر نشستيم،دستمون رو گرفت،آورد تو،همه نشستن دور تا دور،طبيب معاينه اش رو داره انجام ميده،از قول بي بي زينب بگم:

چشمان ما به سوي نگاه طبيب بود

خدايا جواب طبيب چي مي خواد باشه،يه نگاه به بابام كردم

اما دل پدر نگران دل حبيب بود

بابام زير لب هي ميگفت:يازهرا،يازهرا،صحنه ي خونه ي اميرالمؤمنين رو بي بي حضرت زينب سلام الله عليها داره برات تصوير ميكنه

قرآن به سر گرفته اباالفضل بي قرار

هي ميگه يا الله بابامو از تو مي خوام،نيمه هاي دل امشب بود،چشماي بي رمقش رو باز كرد،فرمود :حسن جان بگو همه از اتاقم بيرون برن،فقط بچه هاي فاطمه بمونن،همه از اتاق بيرون رفتن،چشماي بي رمق رو باز كرد،يه وقت ببينه عباسم دستاشو رو سينه اش گذاشته،عقب عقب داره از اتاق خارج ميشه،زبان يارا نمي ده،ديگه نيرويي تو جان اميرالمؤمنين عليه السلام نيست،با دست اشاره كرد،تو كجا مي ري،عزيز دلم،پسرم،بيا بنشين كنارم بابا،نشست مؤدب و دو زانو،عرضه داشت باباجان،فرموديد:بچه هاي فاطمه،من مادرم ام البنين ِ،كنيز زهراست،من خودم غلام بچه هاي فاطمه ام،فرمود:عباس جان با دل من اين جور نكن،پسرم وصيت دارم باهات،دست حسين رو گرفت،تو دست عباس گذاشت،آي مردم،امام صادق عليه السلام فرموده:هر شب ماه رمضون شب زيارتي ابي عبدالله است،اين شب ها هرچي مي توني برا حسين گريه كن،معولاً كوچيكتر و دست بزرگتر ميسپارند،اما اينجا برعكس شد،فرمود:عباس جان حسينم رو دست تو سپردم،نكنه حسينم رو تنها بگذاري،تير خلاص رو  بزنم،اين دست ديگه از دست حسين جدا نشد،تا كجا،كنار علقمه،لشكر ديدن حسين پياده شد،يه چيزي رو از رو زمين برداشت،هي ميبوسه،هي به چشماش ميكشه،راوي ميگه گفتم:حسين ورق قرآن پيدا كرده،جلو رفتم،ديدم دست قلم شده ي عباس،حسين..........

دانلود سبك

شنبه بیست و یکم 5 1391 11:50

 

ويژه ترين پست را در 24 ساعت آينده در اين سايت ببينيد 

بهتون قول ميدم بعد از ديدن تصاوير

حيرت زده شيد


 

منتظر بمونيد...

چهارشنبه هجدهم 5 1391 16:35

شب چهارم

--------------------------------------------------------------------------------


قرائت قرآن : سيد محسن كاظمي

سخنران : حجت الاسلام و المسلمين شيخ مرتضي

اعتماديان

مداحي : حاج عبدالرضا هلالي

محل برگزاري : حسينيه امام موسي ابن جعفر(ع)


لينك دانلود درادامه مطلب.....

سه شنبه هفدهم 5 1391 12:41

 

هرروز تعدادي از ويژه ترين مداحي هاي حاج محمود كريمي

 


بخش اول

 نوحه هاي حاج محمود كريمي

ويژه شهادت امام علي (ع)

 


منتظر ادامه  سري كدهاي ما باشيد...

 

لينك دانلود در ادامه مطلب

دوشنبه شانزدهم 5 1391 17:46

Image 31 سفارت فرانسه : اعطاي درجه شواليه به ليلا حاتمي

سفارت فرانسه در تهران اعلام كرده كه “نشان هنر و ادب” درجه شواليه توسط سفير فرانسه از طرف وزير فرهنگ و ارتباطات اين كشور به “بانوي هنرمند ليلا حاتمي” اعطا شده است.

سفارت فرانسه نوشته كه اين نشان به خاطر خلاقيت هنري يا ادبي و يا به خاطر مشاركت در تلالوي هنر و ادب، در فرانسه و در جهان به هنرمندان اعطا مي شود.

 

.

.

.خوب حالا شما بفرماييد

ما بايد خوشحال باشيم ؟

يا به دل شكسته اقا ي مظلوم و تنها هاي هاي گريه .

 

خانم ليلاي عزيز

شما در چه حالي هستيد

لابد خيلي خوشحال

واقعا چرا ؟

به چه قيمت  يك زن بايد ارزش هاي ديني شو كنار بزنه ؟

 

به خاطر پول ؟

به خاطر لقب ؟

به خاطر شهرت؟

 

به چه علتي يك زن مي تونه راحت جلوي چشم اين همه نامحرم

اين چنين ظاهر بشه

واقعا علتش چي مي تونه باشه ؟

اين همه خفت و خواري براي چي ؟

رسيدن به چي؟

 يعني شواليه لقب گرفتن انقدر ارزش داره كه بخواهي قلب امام زمان تو بشكني

فكر مي كني امام خامنه اي هم انقدر الان خوشحاله ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا گرفتن اين لقب بي ارزش به جز خودت به كي مهمه كه تو اين چنين باشي

تو دل امام زمان رو شكستي

تو دل رهبرت رو شكستي ..

تو دل هر ايراني مسلمون رو شكستي

چقدر دل مادر و خواهر شهيد و ازاده رو شكستي ؟

مي دوني اصلا

لابد فردا مي گي اين عكس هم فتوشاپ

 

اشكال نداره ما عادت كرديم گندكاري هامون رو به فتوشاپ

نسبت مي ديم .

hijab

شايد اين جمله شهدا خيلي قديمي شده

خواهرم حجاب تو كوبنده تر از خون من است

خواننده اروپايي حجاب رو انتخاب مي كنه

مانكن الماني حجاب رو انتخاب مي كنه

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اون وقت هنرپيشه ايراني براي اين كه لقب شواليه بگيره بي حجابي رو انتخاب مي كنه

 

واقعا چقدر انسان مي تونه حقير و بي ارزش باشه

1241012954.jpg

چقدر اين كار شبيه كار تو هستش

تو خودتو پشت يك تكه پارچه بهمه نشون مي دي

در حالي كه اين خانم خودشو پشت يك كلاه گيس پنهون مي كنه

چقدر شباهت

و چقدر تفاوت

يکشنبه پانزدهم 5 1391 15:39

 

تا چند روز ديگر سومين

*پست خاص*

ما فعال مي شود

منتظر بمانيد

پنج شنبه دوازدهم 5 1391 22:15

زيباترين و فوق العاده ترين واحد ذاكر بين الحرمين نريمان پناهي

http://www.sibtayn.com/fa/images/maddahan/nariman5.jpg


لينك دانلود در ادامه مطلب ...

سه شنبه دهم 5 1391 22:11

 

 

 

 

 

 

 

لينك دانلود در ادامه مطلب ...


ادامه مطلب

شنبه هفتم 5 1391 1:9

شب هشتم رمضان - جمعه 6/5/91

 

مرثيه سرايي توسط حاج عبدالرضا هلالي

جمعه ششم مرداد ماه - ساعت 22

ميدان خراسان - حسينيه امام موسي ابن جعفر (ع)

 

 

لينك دانلود به زودي فعال ميشود...

جمعه ششم 5 1391 1:33

 

به زودي منتظر يكي از خاص ترين پست هاي ما باشيد

حدس بزنيد

درنظر سنجي...

چهارشنبه چهارم 5 1391 20:11

معجري را كه خريدي همه اش سوخت پدر

 گيسواني كه تو ديدي همه اش سوخت پدر

بعد تو خيمه ي مان سوخت و خاكستر شد

آن طنابي كه بريدي همه اش سوخت پدر

جگرزخمي تو در اثر يك نيزه

 تا به گودال رسيدي همه اش سوخت پدر

 زير سم ها چقدر له شده اي اين بدنت

 مثل قالي كه خميدي همه اش سوخت پدر

 چشم هاي من و اين مردمك بي سويم

مثل يك سنگ حديدي همه اش سوخت پدر

 سر تو بر سر نيزه به درون اين شهر

 به روش هاي جديد همه اش سوخت پدر

مو هفتاد و دو سر از كرم شمس سَما

به زمانهاي مديدي همه اش سوخت پدر

يا رقيه  مددي

چهارشنبه چهارم 5 1391 2:32

دانلود مناجات هاي ماه مبارك رمضان

توسط مداحان اهل بيت

حاج محمد رضا طاهري - حاج عبدالرضا هلالي

 حاج حسين سيب سرخي و ....

 

بزودي لينك دانلود فعال مي شود

منتظر باشيد

 

چهارشنبه چهارم 5 1391 1:12
X