معرفی وبلاگ
فعالییت سازمان زنان انقلاب اسلامی در پی انسجام و هماهنگی و شناسایی زنان فعال منطقه بسته به مهارت و توانمندیی انها در جهت رفع نیازمندرهای زنان ان منطقه . خواهرم بسته به نیاز فکری و روحی و مادی خود با ما هم سخن شو بهترین خوبی ها نزد زنان است امام صادق(ع) باهم شویم ،یکی شویم درمانی برای دردی شویم ............ آن لحظه اي كه زن در خانه خود مي ماند و (به امورزندگي و تربيت فرزند مي پردازد)به خدا نزديكتر است.حضرت زهرا (س)
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان انقلاب
لينك عاشقان امام نقي
مرگ بر شاهين نجفي(مرتد)
جانم فداي غربتت يا امام نقي (ع)
امام من مهدي
فرهنگ الهي
گل نرگس
اس ام اس جديد
شعرهاي داريوش دوسراني
صهيون ستيزي
شيعه
مجله فيروز جاه
منتظران ظهور
ديار عشق
خدا
بهترين دوست فقط خدا
تنها عشق من خداست
شوق شهادت
سايه
سايه طلبه جوان
سايت شخصي سيد محمد انجوي نژاد
مدرسه علميه الزهرا(س) نصر تهران
☫عشق=خامنه اي☫
خانم دكتر نگار
در طلب معرفت...
گوهركمال ، حجاب برتر
ولايت عشق
غريب تر از غريب الغربا ... امام نقي (ع
غريب سامرا
بسم رب الهادي(ع)
شيدايي رهبر
وبلاگ شهيد همت
ماه نقره اي (بسم رب الشهدا)
مقتدر مظلوم
ولايت سيد علي
حامي رهبر
بسيجي بي ادعا
پايگاه اطلاع رساني استقامت
انفجار نور
ائمه اطها رو شهدا
فيض بوك
هادي نت
شهيدان زنده اند
دانلود جديد ترين مداحي
بهشت (محفل بسيجيان و رهروان شهدا
دينيست(اولين سايت اطلاع رساني ويژه مداحان)
سايت جامع مداحي
نور اسمان
سايت رسمي مداحان اهل بيت
ماه حرم ( روضه العباس)
جام تهي
ما مي توانيم
حمايت از اقتصاد و كار توليد ملي
منتظران مهدي
اخبار پيام نور
ره به ري
لینک دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1515220
تعداد نوشته ها : 3305
تعداد نظرات : 487
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

گاهي كه ميرسم به تَهِ خط گرفتاريها
اونجا كه ديگه حرفي نميمونه جزشكايت
لحظه اي به آدمهاي ديگه فكرميكنم
آدمهاي گرفتارتر، مريضتر...
خداياشكرت

......

...

دسته ها : دعا
چهارشنبه هجدهم 11 1391 1:25
عوامل وسعت رزق و روزي را بشناسيد ....!

روزي حلال و باز شدن درهاي رزق و روزي الهي بر روي انسان در گرو و علل و عواملي چند است كه در روايات معصومين(ع) به آنها اشاره شده است؛ از آن جمله:
صله رحم، نيكي به پدر و مادر، دوري از كسالت و تنبلي، نماز و دعا، قرائت قرآن، توكل، شكر نعمت، استغفار، انفاق و عواملي ديگري از اين قبيل. در اين ميان يكي از عوامل وسعت روزي،« خوش خلقي» است.


امام صادق(ع) مي فرمايد:
حسن خلق ريشه در دين دارد و سبب زياد كردن روزي است.

به تجربه هم ديده ايم كه انسان هاي خوش خلق، هيچ گاه در سختي هاي روزگار و معيشت و گذران زندگي، درمانده نشده اند و خداوند متعال به سبب همين ويژگي مثبت، آنان را از مشكلات رزق و روزي گذر داده است.

منبع:اخلاق اسلامي،ص۴۷.
دسته ها : دعا
دوشنبه شانزدهم 11 1391 9:44
پيش فرض به فكر خود باشيم

فرمايشات آيت الله بهجت«قدّس سرّه»:

ما بايد اهل محاسبه باشيم، هر چند اهل توبه نباشيم و تدارك نكنيم، خود محاسبه مطلوب است. اگر بدانيم فلان روز حسينى ـ عليه السّلام ـ و فلان روز يزيدى هستيم، بهتر از اين است كه اصلاً ندانيم يزيدى هستيم يا حسينى. سرانجام ممكن است روزى به خود بياييم و بخواهيم تدارك كنيم. با توجه به عيوب خويش و اصلاح آنها، فرصت رسيدگى به حساب هر روز خود را نداريم، چه رسد به حساب مردم!«أَفْضَلُ النّاسِ مَنْ شَغَلَتْهُ مَعايِبُهُ عَنْ عُيُوبِ النّاسِ.» برترين مردم كسى است كه پرداختن به عيوب خود، او را از توجّه به عيوب مردم باز دارد.
به فكر خود باشيم، خود را اصلاح كنيم. اگر به خود نرسيديم و خود را اصلاح نكرديم، نمى توانيم ديگران را اصلاح كنيم.


......

 

دسته ها : دعا - مذهبي
جمعه سیزدهم 11 1391 12:27

يك صلوات و هزاران ثواب

افسران - يك صلوات و هزاران ثواب

اللهمَّ صَلِّ عَلي سَيِّدِنا وَ نَبينَا مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ ، مَا اختَلفَ المَلوَانِ و تَعاقَبَ العَصْرَانِ وَ كَرَّ الجَديدانِ وَاسْتَقبَلَ الفَرقَدانِ وَ بَلغ رُوحَهُ وَ ارواحَ اهْلِ بَيْتِهِ مِنِّي التحِيَّةَ وَ السَّلامَ .
خدايا درود فرست بر مولاي ما و پيامبر ما محمد و خاندانش تا آنگاه كه روز و شب مي آيند و ميروند و بامداد و شامگاه پي در پي ميشوندو روزان و شبان به دنبال هم ميرسند و آن دو ستاره قطبي بزرگ و كوچك روي مي آورند و روا او و خاندانش را از سوي من درود و سلام برسان

روايتي راجع به فضيلت اين صلوات در تفسير روح البيان :
"آورده‏اند كه كسي نزد سلطان غازي محمود غزنوي آمد و گفت مدتي بود كه حضرت پيغمبر را عليه السلام مي خواستم كه در خواب ببينم و غمي كه در دل دارم به آن دلدار غمخوار باز گويم‏

همه شب ديده بعمدا نگشايم از خواب
بو كه در خواب بدان دولت بيدار رسم‏

قضا را سعادت مساعده نموده شب دوش بدان دولت بيدار رسيدم و رخسار جانفزاي جهان آرايش «كالقمر ليلة البدر و كالروح ليلة القدر» ديدم چون آن حضرت را منبسط يافتم كفتم يا رسول اللّه هزار درم قرض دارم اداي وي را قادر نيستم و مي‏ترسم كه أجل در رسد و وام در كردن من بماند حضرت پيغمبر عليه السلام فرمود كه نزد محمود سبكتكين رو و اين مبلغ ازو بستان كفتم يا سيد البشر شايد از من باور نكند و نشاني طلبد كفت بگو بدان نشاني كه در أول شب كه تكيه مي كني سي هزار بار بر من درود مي‏دهي و به آخر شب كه بيدار مي شوي سي هزار نوبت ديگر صلوات مي‏فرستي وام مرا ادا كن سلطان محمود به گريه درآمد و او را تصديق كرده قرضش ادا كرد و هزار درم ديگرش بداد اركان دولت متعجب شده گفتند اي سلطان اين مرد را درين سخن محال كه گفت تصديق كردي و حال آن كه ما در أول شب و آخر با توييم و نمي‏بينم كه به صلوات اشتغال مي كني و اگر كسي بفرستادن درود مشغول گردد و بجدي و جهدي كه زياده از آن در حين تصور نيايد در تمام اوقات و ساعات شبانه روز شصت هزار بار صلوات نمي تواند فرستاد به اندك فرصتي در أول و آخر شب چگونه اين صورت تيسيير پذير باشد سلطان محمود فرمود كه من از علما شنوده بودم كه هر كه يكبار بدين نوع صلوات فرستد كه (اللهم صل علي سيدنا محمد ما اختلف الملوان إلخ) چنان باشد كه ده هزار بار صلوات فرستاده باشد و من در أول شب سه نوبت و در آخر شب سه كرت اين را مي‏خوانم و چنان مي دانم كه شصت هزار صلوات فرستاده‏ام پس اين درويش كه پيغام سيد أنام عليه الصلاة السلام آورده است گفت آن كريه كه كردم از شادي بود كه سخن علما راست بوده و حضرت رسول عليه الصلاة و السلام بران گواهي داده

دسته ها : دعا
پنج شنبه بیست و هشتم 10 1391 10:29

 

افسران - صلوات ؛ كليد توفيق ، توبه و سعادت

حاجي نوري نقل كرده است:
از حاج شيخ احمد بن شيخ زين الدين فرمود: شبي امام زين العابدين عليه السلام را در خواب زيارت كردم،گفتم:
آقا چه كار كنم تا هميشه به فكر قبر و قيامت باشم و توشه اي براي آن موقع جمع كنم؟
آقا چه كنم توفيق توبه پيدا كنم و عمل صالحي انجام دهم؟
آقا،ناراحتم،چه كنم توفيق و سعادت از من گرفته شده است؟
آن حضرت فرمود:
اگر مي خواهي توفيق و سعادت پيدا كني بر خودت لازم كن كه هميشه بگويي:
«اللّهُمَّ صَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ.»

منبع: كتاب صلوات كليد حل مشكلات-از علي خمسه اي قزويني معروف به حكيم هندي-صفحه 31

دسته ها : دعا
چهارشنبه بیست و هفتم 10 1391 1:18

معناي اين عبارت درخواست تعجيل و شتاب در فرج آل محمد –ع- و فرا رسيدن هر چه زودتر زمان ظهور مبارك و مسرت بخش امام زمان –عج – مي باشد
منظور از «فرج» در روايات، ظهور حضرت مهدي(عج) است. و معناب و عجل فرجهم يعني گشايش آنها را - به سرعت - برسان. و با فرج حضرت حجت (سلام الله عليه) در كار همه چهارده معصوم فرج حاصل مي شود. در كتاب روايي بحارالانوار، ج 52، باب فضل انتظار الفرج، به اين معنا اشاره شده است
از ظهور حضرت مهدي(عج) به «فرج الله» تعبير شده است (بحارالانوار، ج 52، باب فضل انتظار الفرج، حديث 2).

با ظهور حضرت مهدي(عج) آنچه ائمه(ع) مي خواسته اند به وقوع مي پيوندد و در حقيقت فرج خدا كه خواسته ائمه است با ظهور حضرت حجت معنا پيدا مي كند. بدين لحاظ، ائمه(ع) داراي فرج هستند زيرا فرج الله را فرج خود مي دانند و فرج خدا در ظهور حضرت مهدي تحقق مي شود. 3- چون ائمه(ع) بالذات متحدند و از حيث ظهور مختلفند (شرح مقدمه قيصري، سيد جلال الدين آشتياني، ص 912)

بنابراين گرچه در زمان حضور ظاهري ائمه چنين فرصتي دست نداد تا فرج الله به صورت ظاهري حاصل شود، اما چون ائمه نور واحدند و ذاتا متحد، با ظهور حضرت مهدي(عج) در واقع، همه ائمه ظهور كرده اند.


1- هزار و يك نكته، استاد حسن زاده آملي، نكته 288
2- رساله آيت الله العظمي رفيعي قزويني درباره رجعت (در اين رساله ممكن بودن رجعت جسماني ائمه(ع) به صورت عقلي و برهاني توضيح داده شده است) (لوح فشرده پرسمان، اداره مشاوره نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه ها، كد: 1/1001)
دسته ها : دعا - حديث و روايات
دوشنبه بیست و پنجم 10 1391 23:41

آيا دعا و صلوات بر امام زمان(عج) فايده دارد؟!

 

بر امام زمان,صلوات بر امام زمان

 

واسطه‌هاي فيض خدا به زمين اوليائي هستند كه با وجودشان بركت و رحمت الهي به زمينيان خاك نشين مي‌رسد. خداوند حافظ و نگهبان آن هاست و آن ها عبد الهي و دوستدار حضرت حقّنند. ما خاك نشينان توصيه شده ايم كه دعاي فرج بخوانيم تا روزگار خوش آيد! چرايي صلوات و دعاي فرج ما براي او كه حافظ و نگهباني چون خود خدا دارد چه ارزش و چه سود براي حضرتش خواهد داشت؟!
آيا دعا و صلوات ما براي مهدي فاطمه (عجل الله تعالي فرجه الشريف) فايده و سودي دارد؟! اين نوشتار مي كوشد به اين موضوع بپردازد تا از اين رهگذر ارتباطمان را با او مستحكم تر نماييم إن شاء الله.
صلوات يك شعار است!
صلوات فرستادن و دعاي ما شيعيان براي حضرت مهدي(عجل الله تعالي فرجه الشريف) فارغ از ساير دلايل و علل آن يك «شعار» است! نه اشتباه نكنيد! مقصودم شعار به معناي عاميانه آن نيست كه صداي طبلي توخالي باشد! بلكه منظور از شعار آن است كه به عنوان يك نماد و سمبل شيعيان است. در روايات توصيه شده است كه «صلوات بر پيامبر و اهل بيت او را بلند بفرستيد» با بلند كردن صدا به همگان نشان مي دهيم كه ما چه كساني را به عنوان رهبر و ولي و سرپرست قبول داريم. جالب تر آن است كه در روايات اسلامي و شيعه صلوات با صداي بلند بر طرف كننده نفاق معرفي شده است! يعني شيعه بودن و صلوات يك ارتباط تنگاتنگ نمادين و سمبليك نيز فارغ از ساير علل را دارا مي باشند!
دعا و صلوات يك وظيفه!
علاوه بر خاصيت نماد و شعار بودن صلوات بر پيامبر و اهل بيت طاهرين (عليهم السلام)، دعاي فرج و صلوات براي سلامتي حضرت مهدي (عجل الله تعالي فرجه الشريف) كه امام زنده ي عصر ماست از جمله توصيه هاي موكد ديني مي باشد. «خدايا براي وليّت حضرت حجة بن الحسن كه درود خدا بر او و خاندان پاكش باد، در اين زمان و در همه ي زمان ها، ولي و حافظ و رهبر و ياور و دليل و چشم باش تا آن زماني كه او را در زمنيت با اراده سكني دهي و بهره مندي از او را طولاني گرداني.» از همان كودكي مي آموزيم كه دعاي فرج بخوانيم! در مشكلات و سختي ها موقتي تازه يادمان مي افتد كه امامي هم داريم، براي سلامتي او و تعجيل در ظهورش نذر صلوات مي كنيم! براستي چرا صلوات و دعاي سلامتي امام زمان (عجل الله تعالي فرجه الشريف) اين قدر مورد توصيه هاي بزرگان قرار دارد؟
خودت را درياب!
امام عصر (عجل الله تعالي فرجه الشريف) واسطه ي فيض و رحمت الهي است. واسطه اي ميان ما و خدا: و اتبغوا إليه الوسيله همان وسائل قابل اطمينان و كاملي هستند كه ما را به سوي خدا مي برند. پس اگر براي سلامتي اين واسطه دعا كنيم و صدقه دهيم در اصل خود را دريافته ايم! ارتباط مستحكم و قلبي ما با واسطه‌هاي فيض خدا سبب روشني و جلاي قلب هاي خود ماست و ما را بالا مي برد. نزديك شدن هر چه بيشتر به واسطه تلاش براي صعود به خود خداست! آن چنان كه در جامعه ي كبيره مي گوييم: «و جعل صلواتنا عليكم و ما خصّنا به من ولايتكم طيباً لخلقنا و طهارة لا نفسنا و تزكية (بركة) لنا و كفّارة لذنوبناو خداوند متعال درود و صلوات ما را بر شما حكم گردانيد و آنچه را كه مخصوص ما از نعمت ولايت شما كرده براي نيكويي فطرت و خلقت ها و پاكي نفوس ما براي تزكيه و پاكيزگي روح ما از علائق دنيا و كفاره ي گناهان ما بود.
ما به واسطه ي صلوات و دعاي سلامتي براي امام عصر (عجل الله تعالي فرجه الشريف) نيكويي اخلاقي و طهارت نفس و تزكيه و بركت را نصيب خود مي گردانيم و به اين طريق كفاره اي براي گناهان خود در نزد پروردگار عالميان حاضر مي نماييم! اي مولاي ما! زبان قاصر و قلم ناتوان است از آن كه چگونه از خداوند متعال سپاسگزاري نمايد كه نعمتي چونان شما را به ما ارزاني داشت كه حتي دعا براي سلامتي شما نيز منفعت و سودش به خود ما بر مي گردد! به راستي او چه نيازي به دعا و صلوات ما دارد كه ما محتاج وصل كردن خود به او هستيم. شايد اين طور بتوانيم خود را در نزد خدا و ولي او شيرين كنيم!!
اي كه يك گوشه ي چشمت غم عالم ببرد                حيف باشد كه تو باشي و مرا غم ببرد
امام پدر غمخوارها!
او كه دغدغه اش هدايت خلق خداست، او كه از طولاني شدن انتظار براي ظهور بيش از همه خودش دعا مي كند، او كه با زشتي هاي ما قلبش مي شكند، او كه ...
امام ماست كه پدر مهربان و دلسوز ماست!
اگر اين بار خواستي براي سلامتي و تعجيل در ظهور حضرتش (عجل الله تعالي فرجه الشريف) نذر صلوات كني و يا در قنوت نمازت دعاي سلامتي و فرج او را بخواني، يادت نرود پدر غمخوار تو منتظرست تا با ظهورش، تو را از قيد و بندهاي دنياي فاني به سوي خداي باقي ببرد! زيرا او بهترين واسطه ميان تو و خداست و مهربان ترين و دلسوزترين و با محبت ترين كس پس از خدا به توست!
براي تعجيل در ظهور و سلامتي حضرتش (عجل الله تعالي فرجه الشريف) صلوات.

دسته ها : دعا - حديث و روايات
شنبه بیست و سوم 10 1391 23:48

بندنودو هشتم

اين بند

براي رفع

جميع مكروهات خوب است

دسته ها : دعا
سه شنبه هفتم 9 1391 7:43

بند نودو هفتم

اگر زنداني داريد

 و مي خواهيد زود خلاص شود

به او بگوييد اين بند را بخواند

دسته ها : دعا
دوشنبه ششم 9 1391 9:12

بند نودو ششم

اين بند براي

رفع مكروهات است

دسته ها : دعا
يکشنبه پنجم 9 1391 8:32

دوستان عزيزم شرمنده

از بند 89 تا 94 در اين كتاب قيد نشده

من هم شرمنده نتونستم پيدا كنم و اين جا قرار بدم

 

باز هم مي گردم پيدا كردم به رو ي چشم

دسته ها : دعا
شنبه چهارم 9 1391 11:4

بند نودو پنجم

اين بند مخصوص كمر درد است

اگر مبتلا به كمر درد هستيد

قبل از شروع درد اين بند را بخوانيد

دسته ها : دعا
شنبه چهارم 9 1391 11:1

بند هشتادو هشتم

اين بند براي رفع باد سرخك خوب است

همچنين براي كسي

كه به يك مرض دائمي گرفتار شده

 و كسي كه سينه درد و گوش درد دارد

 بسيار خوب است

دسته ها : دعا
جمعه سوم 9 1391 11:34

بند هشتادو هفت

اين بند مخصوص قولنج است

اگر زياد قوليج مي شويد

اي بند را بخوانيد

دسته ها : دعا
پنج شنبه دوم 9 1391 9:7

بند هشتادو ششم

اين بند براي

رفع بلا

خوب است

دسته ها : دعا
چهارشنبه اول 9 1391 2:40

بند هشتادو پنجم

اين بند براي تمام بيماري هاست

اگر گرفتار بيماري شديد

شديد

اين بند را بخوانيد

دسته ها : دعا
سه شنبه سیم 8 1391 10:33

بند هشتادو چهارم

اين بند مخصوص اين است كه هر گاه

خواستيد كاري انجام دهيد

خوب است ابتدا

اين بند را بخوانيد

دسته ها : دعا
دوشنبه بیست و نهم 8 1391 11:20

بند هشتادو سوم

اين بند باز براي

رفع تمام امراض و درد هاست

دسته ها : دعا
يکشنبه بیست و هشتم 8 1391 9:8
دعاي مخصوص

ابن عباس گويد: على ابن ابيطالب (عليه السلام ) نزد پيامبر صلى الله عليه و آله و سلم آمد و چيزى از آن حضرت در خواست كرد پيغمبر صلى الله عليه و آله و سلم به او فرمود: يا على به حق آنكه مرا به پيغمبرى فرستاد سوگند كه نزد من هيچ از كم و بيش نيست ولى تو را چيزى مى آموزم كه دوست من جبرئيل براى من آورد و گفت : يا محمد اين هديه اى است از نرد خداى عزوجل كه تو را با آن گرامى داشته و به هيچ كس از پيغمبران پيشين اين هديه را نداده است و آن نوزده جمله است كه هر دلسوخته و هر مصيبت زده و هر اندوهناك و هر غمناك و هر كسى كه در خطر دزد و آتش ‍ سوزى باشد آنها را بخواند و هر بنده اى كه از پادشاهى بترسد آن كلمات را بگويد خداوند براى او وسيله رهايى فراهم سازد و آن نوزده جمله است كه چهار جمله آن بر پيشانى اسرافيل نوشته شده و چهار جمله اش ‍ بر پيشانى ميكائيل و چهار جمله آن بر گرداگرد عرش و چهار جمله اش بر پيشانى جبرئيل و سه كلمه آن در جائى كه خدا خواسته است نوشته شده است . على (عليه السلام ) عرض كرد: يا رسول الله چگونه آنها را بخوانيم ؟ حضرت فرمود: بگو يا عماد من لا عماد له و يا كريم العفو و يا حسن البلاء و يا عظيم الرجاء و يا عون الضعفاء و يا منقذ الغرقى و يا منجى الهلكى يا محسن يا مجمل يا منعم يا مفضل انت الذى سجد لك سواد الليل و نورالنهار و ضوء القمر و شعاع الشمس و دوى الماء و خفيف الشجر يا الله يا الله يا الله انت وحدك لا شريك لك آنگاه مى گويى بارالها! با من چنين و چنان كن كه بطور مسلم از جاى خود بر نخيزى تا اينكه دعاى تو مستجاب شود:خصال صدوق ص606
دسته ها : دعا
شنبه بیست و هفتم 8 1391 22:39

بند هشتادو دوم

اين بند براي

رفع درد حلق است

براي عزيزاني كه گوينده و مداح هستند

 و براي قاريان قران خوب است

دسته ها : دعا
شنبه بیست و هفتم 8 1391 11:26

بند هشتادو يكم

اين بند براي اين است

 كه هر وقت كار مهمي را خواستيد انجام دهيد

 مانند خواستگاري و يا كار هاي اداري و برنامه خانه خريدن

و هر كار مهم ديگر اين را بخوانيد

دسته ها : دعا
جمعه بیست و ششم 8 1391 11:8

بند هشتادوم

اين بند

براي چشم درد

عالي است

 

دسته ها : دعا
پنج شنبه بیست و پنجم 8 1391 9:32

بند هفتادو نهم

اين بند براي رفع درد بدن است .

انهايي كه  نمي دانند كجاي بدنشان درد مي كند

اما هميشه در بدنشان دردو كاهلي احساس مي كنند

دسته ها : دعا
چهارشنبه بیست و چهارم 8 1391 9:22

بند هفتادو هشتم

اين بند هم زبان بند عجيبي است

براي بستن زبان بدگويان

دسته ها : دعا
سه شنبه بیست و سوم 8 1391 8:48

بند هفتادو هفت

اين بند بري رفع بلاست

اگرد يديدبلايي مي خواهد سر شما نازل شود

 مانند زلزله يا سيل  و ديگر بلاها

اين دعارا بخوانيد

و خودتان و اهل و عيالتان و سرزمينتان را بيمه كنيد  

دسته ها : دعا
دوشنبه بیست و دوم 8 1391 7:14

بند هفتادو ششم

اين بند براي

رفع دندان درد

خوب است

دسته ها : دعا
يکشنبه بیست و یکم 8 1391 10:24

بند هفتادو پنج

اين بند براي

رفع گوش دردر

خوب است

دسته ها : دعا
شنبه بیستم 8 1391 9:16

بند هفتادو چهارم

اين بند براي درد دهان و لثه و زبان خوب است

دسته ها : دعا
جمعه نوزدهم 8 1391 9:54

بند هفتادو چهارم

هر گاه در دهان خود

احساس درد كرديد

اين دعا را بخوانيد

دسته ها : دعا
پنج شنبه هجدهم 8 1391 10:44

بند هفتادو دوم

براي درد ساق پا

بيشتر براي فوتباليستها

و كساني كه زياد راه مي روند

خوب است

دسته ها : دعا
چهارشنبه هفدهم 8 1391 21:30
X